Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 28.04.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За участие чрез SMS - доходен бизнес!!!нови  
Автор Saipa ()
Публикувано01.04.04 09:41



Здравейте! Както, предполагам, повечето от вас знаят, вече има възможност да се участва в жребия за участие в участването на участника... (какво исках да кажа?!) в предаването. Седя си аз вчера, зяпам и си викам: "Що не пратя един SMS?! 2 лв (един за желанието за получаване на въпрос и един за отговора), кво толкоз?!" Пратих си аз съобщението на телефон 1999, минава известно време и тъкмо вече се чудех какво става и дали да пробвам пак, пристигна въпроса. Прочитам, набелязвам си верния (според мен) отговор и го пращам. Да, ама не! "Съобщението НЕ Е изпратено!". Помислих, че просто има голям наплив. Изчаках 10-ина минути и пак пробвах. Същия резултат. Така, около 12-13 пъти. Поядосах се малко, ама реших, че това ми бил късмета. След малко ми се наложи да позвъня и един любезен глас ми съобщи, че "Сумата по Вашата сметка не е достатъчна за този раговор." ?!?!?! Аз съм с Прима, предния ден си бях проверявал наличността и имах 15-ина лева... А сега ми бяха останали "ну-ла ле-ва и ед-на сто-тин-ка..." Оказа се, че за неизпратено съобщение, всеки път съм бил таксуван по 1 левче ... Мисля, че напълно си заслужих правото, някой път, ако срещна господина водещия или друг от екипа, да ме почерпят по уиски, две... Или господата от М-тел. Няма значение, нали са комбина... Направо си им подарих 15-ина лева без даже да успея да се запиша за тъпия им жребий .



Тема Re: За участие чрез SMS - доходен бизнес!!!нови [re: Saipa]  
Авторneznaiko (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 14:53



Все повече се убеждавам, че БГ версията на Стани богат си е една голяааама и хубава пирамида. Толкова нагласени неща има и в ТВ и в он-лайн играта, че направо не ми се говори. Абе, айде, на баламите - честито



Тема Re: За участие чрез SMS - доходен бизнес!!!нови [re: Saipa]  
АвторGordon (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 23:26



Мд-а-а-а... Снощи и аз гризнах аналогично дръвцето



Тема Re: За участие чрез SMS - доходен бизнес!!!нови [re: Gordon]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано02.04.04 16:47



Аз пък пробвах и всичко си беше ок.



Тема Re: За участие чрез SMS - доходен бизнес!!!нови [re: Saipa]  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано03.04.04 01:11



Еми да ... Мтел таксува и неизпратените съобщения. Не знам какво се сърдиш на Стани Богат - сърди се на Мтел.



Тема Re: За участие чрез SMS - доходен бизнес!!!нови [re: Saipa]  
Авторdori 19 (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 12:07




MNOGO E HUBAVO CHE V STANI BOGAT MOGESH VE4E DA SE ZAPISHESH I 4REZ SMS. NE VIGDAM NISHTO LOSHO. TOVA E SUPER.



Тема Re: За участие чрез SMS - доходен бизнес!!!нови [re: TRlGGER]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано06.04.04 12:21



И що така?



Тема Re: За участие чрез SMS - доходен бизнес!!!нови [re: dori 19]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано11.04.04 20:39



ало, нерегистрето дето поства 1000 пъти, не усещаш ли че си смешен вече...... хората написаха, че това със СМС-ите е яко шит, ти говориш глупости и се хилиш даже



Тема Re: За участие чрез SMS - доходен бизнес!!!нови [re: TRlGGER]  
АвторSaipa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 09:47



И да се сърдя и да не се сърдя - все тая. Имах една кратка кореспонденция, след този случай, с "екипа на "Стани богат"". Което си е вярно, вярно си е - бяха отзивчиви - провериха случая. Обаче, оказа се, че, ама ВЪОБЩЕ, не е възможно да се случи случка като моята. Системата на бизнес партньорите им от М-тел не допускала, по ник'ъв начин, таксуването на неизпратен SMS. Проверили и се оказало, че от моя номер е изпратен един единствен mess (което, всъщност, доказва правотата на думите ми - не е много логично да изпратя един мес за левче, да получа въпроса и после да си трая, нали?!).
Така че, бих искал да използвам висотата на предоставената ми трибуна и да се извиня на целокупния български народ, че се опитах да го въведа в дълбока заблуда и, най-вече, на "екипа" и "партньори", че ги измамих с цел получаване на материална облага! Много съжалявам! Намерих си майстора...



Тема А за играта....нови [re: Saipa]  
Автор Чyдя ce! (Само аз ли?)
Публикувано02.05.04 13:27



Кажи нещо и за играта СМС?Щото аз реших да поиграя и се минах яко.Един въпрос ми го пращат по 5 пъти и все искат отговор за да можеш да продължиш,когато успееш да получиш втория въпрос,още преди да си го прочел,камо ли отговорил бързат да ти пишат ,че отговора ти е грешен и ако искаш да продължиш да изпратиш отново "ИГРА".И така за 4 въпроса с по 5 пъти изисквани отговори,ми взеха 26 лева.Вече няма да съм наивничката която бях..А в онлайн играта се регистрирах,получих потвърждение за регистрацията и накрая колкото пъти и да се опитвах да вляза,все ми пишеше,че няма такъв потребител.

''Човекът е мислеща грешка"Мисли.."



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.