Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 02.06.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ще участвам сега в събота, дайте съвет,нови  
Авторпeшo (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 13:36



споделете някоя тънкост, да не се извозя като новобранец, щото май има нови правила според които не можеш да участваш повече от един път. По-рано съм сигурен, че имаше хора които по два пъти се явяваха.
Освен това сега са направили задължително участието на придружител, което не мога да схвана с каква цел е, но доста усложнява нещата. Не е толкова лесно да се намери човек дето да е навит да му утрепеш цял ден - до 12 часа казаха че се снимало предаването.
На всички които ще ми помогнат, предварително благодаря!



Тема Re: ще участвам сега в събота, дайте съвет,нови [re: пeшo]  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано14.01.04 19:51



Еми съвет не мога да ти дам, но мога да ти пожелая успех. Иначе за придружител не можеш ли да вземеш някой роднина, той трябва да се навие.
Кога точно да те гледаме?
УСПЕХ!



Тема Re: ще участвам сега в събота, дайте съвет,нови [re: TRlGGER]  
Авторпeшo (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 11:27



Благодаря, намерих си придружител. И не знам още кога ще ме гледате.



Тема Re: ще участвам сега в събота, дайте съвет,нови [re: пeшo]  
Авторches (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 17:59



a az w nedelq :-) wsi4ko na wsi4ko sym gledal 8 predawaniq i daje ne znam prawilata to4no :-) tyi 4e az sym po - zle;)



Тема Re: ще участвам сега в събота, дайте съвет,нови [re: ches]  
Авторbaby (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 19:04



i na dvamata moga da vi kaja da ne se 6a6kate izob6to,koeto po moe mnenie e nai golemiat vrag na u4astnicite.Hodila sum publika na 6outo ot april do noemvri i sum vijdala desetki igra4i da se provaliat zaradi slabi nervi.
Opitai se da se koncentrira6 maximalno na nai burzia pe4eli-tam mai im e nai trudno na vsi4ki,no ako nervite ti izdurjat-niama problem.usloviata po4ti vinagi sa elementarni.
pak ti kazvam-ne se panirai.ekipat na igrata e mnogo gotin,veseliaci i kupondjii sa,niki kun4ev su6to e mnogo po goliam simpatiaga na jivo,v tova 6te se uveri6 sam,garantiram ti go.S dve dumi-6te ti haresa mnogo.
Ami tova e ,USPEH!!!!
Pi6ete posle,da znaem koga da vi gledame.Stiskam palci!!!



Тема Полезен съветнови [re: baby]  
Автортичъp (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 19:16



Не се шашкай и ако Ники Кънчев тръгне да се гаври с теб или друг участник. Такъв му е табиетът. Ако се усетиш,отговаряй му подобаващо.



Тема Re: ще участвам сега в събота, дайте съвет,нови [re: TRlGGER]  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано15.01.04 20:48



И после да черпите ей!



Тема пешо, HELP, кажи какво стана?!нови [re: пeшo]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано22.02.04 10:11



Дай некви впечатления тука, че и на мен "ми дойде до главата"! И аз ще участвам след 2 седмици!
Още не знам да се радвам ли или да се панирам...



Тема Re: пешо, HELP, кажи какво стана?! [re: ДжoДo]  
Авторпeшo (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 18:20



Ами какво да ти кажа, аз се издъних на най-бързия печели.
Съветът ми е там да наблегнеш, след това вече е ясно какво става.
Най-добре не ми мести погледа от монитора до пулта и обратно, а първо само гледай монитора с въпроса и отговорите, намисли си бързо вярната комбинация и след това бързо я въведи.
Така го направиха сега, че нямаш повече от един шанс, най-много два. Внимавай на предварителното упражнение.
Ти колко пъти се обажда докато те изберат? Какви допълнителни въпроси ти зададоха? Ако можеш кажи ми ги точно.



Тема Re: пешо, HELP, кажи какво стана?!нови [re: пeшo]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано29.02.04 21:53



Обадила съм се не повече от 5-6 пъти, и то през декември 2-3 пъти и през януари пак толкова.
Допълнителни въпроси не са ми задавали. Само ми обясниха най-любезно кога, къде и как...
А дават ли възможност предварително да се "поупражняваш" за най-бързия печели?!
И какво е това предварително упражнение?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.