Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 30.06.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Условия за участиенови  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 09:37



От обадилите се по телефона само вярно отговорилите на въпроса ли учасват в лотарията за участие в щоуто?
И ако в понеделник си отговорил вярно 3 пъти, без да си се класирал, верните отговори оттогава дават ли някакъв шанс в лотарията във вторник, когато не си обаждал?
Благодаря предварително.



Тема Re: Условия за участиенови [re: Mapия]  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано03.02.04 21:42



Да бе ... даже може само да им клипнеш и те ще ти звъннат да се уточните :о)))



Тема Re: Условия за участиенови [re: TRlGGER]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 13:31



Как да им клипнеш? И колко пъти трябва да отговориш правилно за да те вземат?



Тема Re: Условия за участиенови [re: Mapия]  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано05.02.04 15:33



Веднъж трябва да отговориш, и да имаш голям късмет. Или да отговориш 100 пъти и тогава може и с малко по-малък късмет.

Редактирано от TRlGGER на 05.02.04 15:33.



Тема Re: Условия за участие [re: TRlGGER]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 18:06



Считате ли че и тук като в Италия може да са понагласени нещата? Според мен твърде много участници има за да са нагласени. Вие как мислите?



Тема ААААбсолютно!!нови [re: Mapия]  
Автор Bилekyлa (виличка)
Публикувано10.02.04 22:10



Прави впечатление, че понякога на участниците се задават въпроси от областта, в която са професионално изявени, или пък от хобито им....., ноооо това се случва предимно при лесните въпроси.
Струва ми се, че въпросите, които биват задавани, се избират в хода на играта, в зависимост от това дали играча е заплаха за по-горните нива, дали е симпатичен или не на НиСо&Со, както и дали им се дават пари.



Тема Re: ААААбсолютно!!нови [re: Bилekyлa]  
Автор amateur ()
Публикувано17.02.04 11:05



Значи аз ходих, но нямах късмета да се класирам на най-бързия печели.
Мога да ви кажа, какво ни казаха на предварителния разговор.
Първо казаха, че в момента в който играчът седне на стола, от базата данни се отделя комплект от 15 въпроса, напълно произволни, с 50:50 предварително зададени за всеки въпрос. След това казаха, че всъщност избора на въпроси не е съвсем произволен, а идеята била да се подпомогне участникът, като му се задават въпроси свързани с професията му, интереси и пр. Тази информация те я взимат от анкетата, която участникът попълва.
Но, казват, не се знае от кое ниво ще се паднат въпроси от вашата област. Т.е. най-вероятно се падат лесни въпроси от областта от която знаеш, а не от трудните над 3000 лева.

Колкото до обаждането, мога да кажа следното:
Миналата година звънях много, ама много. И нищо. Сега около нова година звъннах само веднъж, и след няколко дни ми се обадиха съвсем неочаквано. Дори бях забравил че съм се обаждал.

Сега пак звънях около 30 пъти и нищо. Подобно нещо сподели и един участник, в самото предаване. Явно има някаква закономерност.

Освен това забелязвам следното - по-рано въпросът беше един за ден, и се сменяше всеки ден. Дори да не знаеш отговора, можеш да затвориш, да провериш и пак да се обадиш с верен отговор. Сега при всяко обаждане въпросът е различен, при това забелязвам, че ги направиха доста по-трудни. На практика от 5-6 обаждания аз едва на един въпрос знам отговора. А от тези които задават в предаването им знам отговорите поне на 70% от тях без справки и жокери, дори от трудните. Всъщност най-вече т.нар. трудни въпроси са често пъти доста по-лесни. И позволяват с мислене и логика да се сетиш дори да не знаеш. Ама това е друга тема.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.