Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 13.06.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема дали Н. Кънчев е с наистина висока култура?нови  
Автор webkid (марсианец)
Публикувано28.10.02 23:00



Много ме съмнява това. По-скоро ми прилича на Къцмото - всичко уж много лесно, а иначе не ги е бил чувал допреди няколко дена. Връзката между Къцито и Кънчев е, че и двамата внушават чувство, че са многознаещи. Разбира се, с различен успех..

Вие к`во мислите по тоя въпрос?

You'll Never Walk Alone!


Тема Re: дали Н. Кънчев е с наистина висока култура?нови [re: webkid]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 09:15



Ами аз ще се водя "енциклопедична" личност, ако и на мен ми излизаха отговорите с разясненията на монитора...



Тема Re: дали Н. Кънчев е с наистина висока култура?нови [re: 123]  
Автор webkid (марсианец)
Публикувано29.10.02 12:15



Ха! Това не го знаех. То тъй много хитро, бря!

Това обяснява и откъде *знае и помни* кой какво е завършил, бла-бла..



cheers

You'll Never Walk Alone!


Тема Re: дали Н. Кънчев е с наистина висока култура?нови [re: webkid]  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано29.10.02 15:20



Музикалните и горе-долу историческите въпроси ги чатка, но за всичко друго ползва аутокюто.



Тема Re: дали Н. Кънчев е с наистина висока култура? [re: TRlGGER]  
Автор CaXo (беше ArMy)
Публикувано29.10.02 17:54



Аутокюто се използва само за началните и финални реплики на предаването. Преди се използваше и при четенето на въпроса за "Най-бързия печели", обаче когато се правеше дубъл на откриването на шоуто текстът се превърта напред-назад, понякога по невнимание режисьорът показваше част от въпроса или целия на тв екрана, което все пак не е добре, защото този екран се вижда и от състезателите, на които въпросът още не е зададен.
Но със сигурност разясненията не излизат на ауто-кюто, а най-вероятно на компютърния монитор.



Тема Re: дали Н. Кънчев е с наистина висока култура?нови [re: CaXo]  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано30.10.02 18:35



Все пак го чете отнякъде нали?



Тема Re: дали Н. Кънчев е с наистина висока култура?нови [re: webkid]  
Автор3pитeл (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 19:09



Имаше едно филмче, където се разказваше за шоуто зад кулисите. Там бе спомената, че Ники знае разясненията на въпросите...


Всъщност дали ги знае или предварително чете, не е толкова важно - той е на мястото си (също както и Къцльо в своето изтъркано шоу) точно такъв трабва да е един водещ на такова шоу (пак в същото филмче видях и кадри от избирането на водещ - конкуренцията бе от шушумиги).

ПРиятно гледане довечера



Тема Re: дали Н. Кънчев е с наистина висока култура?нови [re: 3pитeл]  
Автор webkid (марсианец)
Публикувано30.10.02 19:47



? За кое филмче става въпрос и колко струва?

You'll Never Walk Alone!


Тема Re: дали Н. Кънчев е с наистина висока култура?нови [re: TRlGGER]  
Автор CaXo (беше ArMy)
Публикувано30.10.02 19:53



Да, от компютърния монитор. Но може би и сам допълва някои неща, защото не се съм го виждал да се заглежда за дълго. Само хвърля по 1 поглед.



Тема Re: дали Н. Кънчев е с наистина висока култура?нови [re: CaXo]  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано31.10.02 15:22



Не забравяй че режат от шоуто, а и не нeпрекъснато дават Н.К. ....... има достатъчно време да прочете каквото му трябва. Да наистина понякога със сигурност допълва и сам въпреки че понякога търси думите, но това дава и едно усещане че не всичко е нагласено предварително и .... абе по-добре е.

Редактирано от TRlGGER на 31.10.02 15:27.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.