Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 28.06.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема КЪДЕ СА ПАРИТЕ НА АНГЕЛОВ?нови  
АвторГ-ЖA AHГEЛOBA (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 03:06



Съпругът ми ме измами, че е върнал парите, но не ми се вярва! Той открай време си беше измамник! Не стига, че му помагах толкова много при подготовката за състезанието и благодарение на мен той се представи така добре, но ето - вече цяло лято го няма /уж върнал парите/, а нещо все ми нашепва, че ме лъже! Освен да е започнал да строи някой нов гараж около морето, но той, какъвто си е бунак, пак на свлачище ще попадне, а колко пъти му казвам аз да се консултира с мен - геолог съм, освен всичко друго. Пак ще му се "свлече" гаражът, ох - да си имам късмета!



Тема Re: КЪДЕ СА ПАРИТЕ НА АНГЕЛОВ?нови [re: Г-ЖA AHГEЛOBA]  
Авторkokoшkaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.02 20:18



Защо трябва да връща парите, като може да ги раздели с подходяша душа, А?
Верен Ви е отговора - много Ви е верен!
Не искам душата Ви - само част от печалбата!!! "Н.Кънчев" 20.17 - 03.10.2002г.



Тема Re: КЪДЕ СА ПАРИТЕ НА АНГЕЛОВ?нови [re: Г-ЖA AHГEЛOBA]  
Автор eмa ()
Публикувано09.10.02 15:50



ами....съобщиха че са дадени за благотворителна дейност , г-жа.....ангелова



Тема Re: КЪДЕ СА ПАРИТЕ НА АНГЕЛОВ?нови [re: eмa]  
Авторsashtia (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 19:08



Ei,ne mojahte da razberete ili ne iskate,che tova s Angelov si beshe chista reklamno-finansovo-danuchna dalavera...Niko Tuparev i drugite ot SIA-ta spestiha(ili gushnaha,kakto iskate) okolo 90 000 ot zialata himia...E,kak inache da si platiat,gorkite,letnite pochivki



Тема Re: КЪДЕ СА ПАРИТЕ НА АНГЕЛОВ?нови [re: sashtia]  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано11.10.02 20:50



Хе ... а доказателство имаш ли?



Тема Re: КЪДЕ СА ПАРИТЕ НА АНГЕЛОВ?нови [re: TRlGGER]  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано11.10.02 20:56



Всъщност явно нямаш ... иначе щеше да четем по вестниците!



Тема Re: КЪДЕ СА ПАРИТЕ НА АНГЕЛОВ? [re: sashtia]  
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано14.10.02 09:12



може...дори най-вероятно си права. разбира се, че предполагах /както и много други българи свикнали всяко нещо свързано с пари да е опорочено/ че има някаква далавера, но не мога да съм сигурна, още повече че не съм гледала шоуто с него, само чух... абе, иска ми се да не си права все пак, писна ми от лъжи, това ме настроива параноично към всичко тук в бг.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.