Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 23.09.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема SB na arabski :))))))нови  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано08.07.02 12:19



nema maitap... onzi den gledah po nekakva (neizvestna) arabska TV abselutno sashtoto predavane na arabski estestveno (draskulki)... yavno obache e ot po-civilizovanite darjavi, shtot uchastnichkata beshe samo zabradena, ne beshe cialata zachulena kato dobitak... i beshe jena vse pak...

umreh ot smiah kato go vidyah...

ne videh kakva e TV, byah na gosti v Iztok, ako nyakoi znae tam kakvi arabski TV ima da kaje...

Just a genius




Тема Re: SB na arabski :))))))нови [re: Blake]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано08.07.02 22:08



Братчеда го беше гледал това арабското, ама само веднъж и също не запомнил телевизията. Мисля че имаше една телевизия ANN и май по нея, ама сега май от кабелната не ми пускат никакви арабски програми ...

П.С. Май имаше и една МВС, ама не знам тя турска ли беше или арабска, ама нещо такова :о)))

Редактирано от T®lGGE® на 08.07.02 22:13.



Тема Re: SB na arabski :))))))нови [re: T®lGGE®]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано09.07.02 01:45



I tolkova li e smeshno 4e go ima na arabski?Arabite sa neshto po-tupi li kvo li?Ne mogat da se zabavlqvat po toq na4in li?Pitam si samo...Predstavete si kak nqkoi Germanec doshul na moreto i suvseeeeeeeeeem slu4aino si pusnal TV v hotela i popadnal na SB i se hili"leleeeeeeeee,tiq si imat sushto WER WIRD MILIONAIR!?"Mnogo smeshno!!!

Es ist nicht leicht Schwein zu sein


Тема Re: SB na arabski :))))))нови [re: 3Be3ga]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано09.07.02 12:04



И що ми се караш на мене?



Тема Re: SB na arabski :))))))нови [re: 3Be3ga]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано09.07.02 12:46



abe neznam dokolko imash vpechatlenia ot arabi i dokolko si zapoznata s "kulturata" im, ama az imam...

po princip me shokiraha niakolko neshta:
1. Igraeshe jena...
2. ... pri tova ne osobeno omotana (kakto povelyavat "zakonite" im)
3. Obrazovana jena-arabka - e te takova neshto se sreshta po-ryadko ot Haleevata kometa

po princip ako ne znaesh v bolshinstvoto arabski darjavi se uchi samo Korana, pri tva ot maje...
osven tva sha ma proshtavash, ama ot arabite po-tupi niama i skoro niama da ima... ne iskam da me priemash kato nekakuf vid rasist, prosto ako pojiveesh malko poveche s istinski arabi, shte razberesh kakvo imam predvid (tezi tuka v BG sa savsem druga rabota, vapreki che sashto sa bokluci)...

mi tva e...
prosto mi stana chudno po sashtia nachin, kakto bih reagiral ako vidya keniec-skior...

Just a genius




Тема Re: SB na arabski :))))))нови [re: Blake]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано10.07.02 01:29



Iskam nai napred da kaja,4e sum dale4 ot misulta da se karam s nqkogo.
Drugoto,koeto iskam da kaja,4e sum imala vzemane davane s arabi,v smisul u4ila sum s dosta srabi i trqbva da vi kaja,4e edni ot nai-inteligentnite jeni,koito poznavam sa edna iranka i edna sauditka.U4ehme zaedno i nai-otgovorno moga da zajavq,4e dosta muje slagaha v djoba si.Pri tova nqjkoi bqha Bulgari(shtot nali se imame za vtorata po inteligentnost naciq v sveta!)
Ne sum bila v arabski durjavi,no javno si prav shtom imash prqj kontakt s tamoshniq na4in na jivot.Ne smeq da spora.Izkazvam mnenieto si vuz osnova na moite nabljudeniq ot Evropa.
Pozdravi na vsi4ki!

Es ist nicht leicht Schwein zu sein


Тема Re: SB na arabski :)))))) [re: 3Be3ga]  
АвторKAKTYC (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 03:38



auuu tuk weche ni obidi :)
zasto da sme wtorata po inteligentnost naciq w sweta? az misleh, che sme pyrwata



Тема Re: SB na arabski :))))))нови [re: KAKTYC]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано10.07.02 16:21



Ami tova ne e vupros po temata,makar 4e izkazvaneto mi se bazira na BULGARSKI mneniq,4e sme vtorata v sveta naciq edva li ne svruh inteligentna sled evreite...Ne znam vuz osnova na koe se bazira mnenieto na nqkoi hora za koeficent na inteligentnost,no javno opira na nabljudeniq vurhu na4in na zabogatqvane 4rez dalavera
S pozdrav!

Es ist nicht leicht Schwein zu sein


Тема a ti ,kaktus4e...нови [re: KAKTYC]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано10.07.02 16:26



...da ne bi da si slu4aino meksikansko?Ot tezi deto pravqt meskal???A!?

Es ist nicht leicht Schwein zu sein


Тема stani bogat li?нови [re: 3Be3ga]  
Авторgosho (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 01:06



bravo ZVEZDA - kefia ti se:))))
i na arabite suhto:)))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.