Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 30.06.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема БЕДНИ,БЕДНИ КЪНЧЕВ.......нови  
АвторПCИXOЛOГA (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 01:23



Фенове на шоуто "Стани Богат",эдравейте!
Радвам се,че всички сте се досетили за разиграния Ви фарс със "спечелването" на 100-те хиляди бългаски лева! Ами,че те "Литекс" и ЦСКА го правят по-достоверно
Само ми е мъка за Ники Кънчев "Бедни ми,бедни Кънчев....Какво ти дойде до главата! Да участваш във фарсове против волята и убежденията си...И за какво - за комата,за хлебеца! Като те гледах каква вътрешна борба те измъчва - направо жив те оплаках...Май в радиото хляба е по-малък,НО ПО-СЛАДЪК! Какво ще кажеш?"
А вие,фенове,не мислете,че Асен Ангелов е отнесъл всичкити пари Това старо ченге от ДС знае как да целува и ръка,и ....друго Най-много да са му дали 15-20 000 лв...



Тема Re: БЕДНИ,БЕДНИ КЪНЧЕВ.......нови [re: ПCИXOЛOГA]  
Авторзъл eзиk (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 01:45



май далеч по-малко е взел.
А Кънчев верно си беше за оплакване, ама така са рекли господарите



Тема Re: БЕДНИ,БЕДНИ КЪНЧЕВ.......нови [re: зъл eзиk]  
Автор Bилekyлa (виличка)
Публикувано14.06.02 02:09



хе хе и аз така подочух, доста по-малкичко



Тема Re: БЕДНИ,БЕДНИ КЪНЧЕВ.......нови [re: Bилekyлa]  
Автор Beny (минаваща)
Публикувано14.06.02 11:07



Защо в тази държава всички работят по слухове и предположения? До тук нищо сигурно и конкретно. Все пак всички знаехме, че сумата е спечелена, май по-интересни щяха да са коментарите ако не се знаеше. Всички коментари ми звучат малко предубедено.



Тема Re: БЕДНИ,БЕДНИ КЪНЧЕВ.......нови [re: Beny]  
АвторO,cвeщeннa! (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 11:47



Кое е предубедено Ти просто не си гледала предаването...Нямам друго обяснение.
А,всъщност имам,но ще се обидиш



Тема Re: БЕДНИ,БЕДНИ КЪНЧЕВ.......нови [re: Bилekyлa]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано14.06.02 11:53



Che zashto da ne gi wzeme wsichkite? Sega sled kato izlychiha predawaneto i cqla Bylgariq e swidetel, nqma nikakwi problemi da si iska 100 000lv. Dori i da e bilo postanowka - kakwo? Da ne bi ot predawaneto da se izlojat i da kajat che nqma da mu dadat parite, zashtoto wsichko e bilo naglaseno? Sega mu e wremeto da gi iznudwa (ako naistina e imalo zadkulisni igri de)!



Тема Re: БЕДНИ,БЕДНИ КЪНЧЕВ.......нови [re: O,cвeщeннa!]  
Автор Beny (минаваща)
Публикувано14.06.02 12:00



Напротив гледах го. Има доста неща , които ме усъмниха, но признайте си всички знаехме, че Ангелов ще спечели и го гледахме с по-други очи. Странно изглеждаше НК накрая когато спечели, някак май не се радваше много искренно, не го разубеждаваше много - много да се откаже и др. Не защитавам предаването или водещия, просто ми се иска да си мисля, че не всичко е било нагласено, ама нейсе. Но когато са го нагласявали не можаха ли да го направят месец-два по-рано или по-късно, да му кажат за Евгения Раданова, да не дават тоя въпрос за лъвовете, просто да го донагласят. Ей туй не ми е ясно. Ако можеш като по-умен от мен ми ги обясни тез неща, ти май лично се засегна на недоверието ми, та дори нямаше време да се регистрираш...



Тема Re: БЕДНИ,БЕДНИ КЪНЧЕВ.......нови [re: Beny]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано14.06.02 12:07



Prav si! Naistina kato znaem che shte specheli i pochwame da go izsledwame pod mikroskop. I na men ne mi se iska da e naglaseno, no maj taka se poluchawa. BTW zashto togwa ne goworim za onzi deto specheli 50 000, chestno kazano to i tam beshe podobna rabotata. Pyrwiq joker go izhabi na nqkakwa glupost, drugite dwa na neshto po-slojnichko i wsichko towa predi 2 500 ... i sled towa kato se otprishti, pyk i na Kynchew dyrjanieto mu ne beshe po-razlichno. No ..... abe ne znam .....



Тема Re: БЕДНИ,БЕДНИ КЪНЧЕВ.......нови [re: T®lGGE®]  
Автор Beny (минаваща)
Публикувано14.06.02 12:14



Но Любомир Милушев май повечко се зарадва когато спечели. Колко ли пъти са го снимали за да докарат естествена емоцията му...Снощи се опитвах да преценя как бих реагирала , ако аз спечеля 100хил. Май щях да скоча и да обиколя залата от радост, или щях да съм в шок от всичко?!

Редактирано от Beny на 14.06.02 12:15.



Тема Re: БЕДНИ,БЕДНИ КЪНЧЕВ.......нови [re: Beny]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано14.06.02 12:20



Da de ama toj e i po-mlad, ne iskash sega tozi 56 godishniq da zaripa w zalata i da wika YES! YES! ....
To i az ne znam kakwa e normalnata reakciq, no mislq che nqma da pochna da se radwam burno, ami prosto shte sedq s pogled wglyben w nishtoto i shte se opitwam da osyznaq stanaloto. No towa si e za men de. A moje i az da se razskacham ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.