Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 21.05.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: ????нови [re: Bилekyлa]  
Авторflower (Нерегистриран)
Публикувано25.05.02 12:48



nie sme tezi deto pravjat stanibogat.com

pozdravi



Тема Е-е-е,нови [re: flower]  
Авторbarbie (Нерегистриран)
Публикувано25.05.02 16:29



щом това сте вие, всичко е ясно.
Може внуците ни да доживеят, защото на нас ни писна от това Under Construction, а и от цялата ви страница въобще. Така че - и форумът ви ще е същата стока. Да ви имам самочуствието!





Тема Брейнови [re: flower]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано26.05.02 01:20



"da igrata stani bogat ima variant koito se igrae sinhronno s predavaneto po televiziata"
Kyde e tozi wariant, zashtoto az ne wijdam nishto ili maj ste obyrkali wremeto na glagola ....

"za syjalenie e tvyrde skyp "
Koe e skypo nie da go igraem ili wie da go poddyrjate ?

"Sia planirat da kupjat igrata "Stani bogat" ..."
Predpolagam che stawa duma za pravata ili gresha? Wsyshtnost zashto ne si formulirate izrechniqta po-dobre?

"sega v momenta vi gotvim forum, mislja che e 100 pyti po- dobyr ot tozi"
To wie go gotwite, ama kato znam kolko wi e slab ogynq ....... to edna igra q prawite ot suma ti wreme, no sega izwednyj hop shte ima forum i to 100 pyti po-dobyr. Samo se chudq sled kato ste takiwa profesionalisti che prawite strahotni forumi zashto ne prawite neshtata po-byrzo.I samo oshte neshto ...... kolko hubav e edin forum ne zawisi ot syzdatelite, a ot uchastnicite i kato se zamislq, maj nqmate shans da nadminete tozi klub (towa beshe kompliment).

I ako w napisanoto po-gore lichi negatiwno otnoshenie kym shouto, mnogo syjalqwam, no w momenta predawaneto ne e na niwo, no iskam, naistina iskam da se podobri i se radwam che se opitwate da naprawite neshto.

Drugo za kazwane nqmam ...



Тема Re: Брейнови [re: T®lGGE®]  
Авторflower (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 22:55



da taka kato si gledam izkazvaneto naistina sym bil prekaleno lakonichen
cjalata rabota trygna ottam che imashe njakakvi hora koito se symnjavaha che ima sinhronna igra v internet i po televiziata

1. igrata ne se pravi - tja se kupuva ot anglia, vseki drug variant v internet e nezakonen (za spravka igrata v hit.bg)
2. ot anglia (viziram firmata Cellador kojato e izmislila "Who wants to be a millionare") predlagat takyv variant, viziram sinhronen inet - tv
3. tova koga shte ima igra na saita opira do Sia entertainment - kogato ja kupjat togava shte ima
4. byrzinata s kojato stavat neshtata ne zavisi ot profesionalizma a ot zaplashtaneto ;)
5. pone ikonkite sys sigurnost sa okolo 100 pyti po- dobri garantiram
6. za samia forum vie she kajete



Тема Re: Брейнови [re: flower]  
Авторjournalist (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 07:37



hmm;-))
ako trjbva da dadem po njkoi lev, 4e da vzemete taj igra po-barzo!
to i tuk si e dobre, no na vsi4ki im e interesno kakvi ste sa vaprosite;-)), nai-malko!
vmesto da "hodim" da igraem po 4ujdite igri, da prevejdame vaprosi, moje i vav vashia site da go pravim;-)
aide, 4e neeemam nervi;-)))



Тема Re: Брейнови [re: flower]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано28.05.02 09:32



Koi hora sa se symnqwali che ima sinhronna igra? W tozi klub ne si spomnqm da ima takiwa, a uj sym otnachaloto tuk ....

1."igrata ne se pravi - tja se kupuva ot anglia, vseki drug variant v internet e nezakonen (za spravka igrata v hit.bg)
Ok tq se kupuwa, ama anglichanite ....... te otkyde znaqt bylgarski be?
I kakwo iskash da kajesh s towa nezakonen, maj imash predwid neoficialen, zashtoto nezakonnite neshta se presledwat ot zakona, a towa prosto si e edna igra naprawena ot fenowe na SB, kakwo mu e nezakonnoto, ajde otdelqj malko poweche wreme za da widish kakwo si kazal.

3."tova koga shte ima igra na saita opira do Sia entertainment - kogato ja kupjat togava shte ima"
A towa skoro li shte byde, zashtoto na saita pishe Sywsem skoro che shte ima igra.

4." byrzinata s kojato stavat neshtata ne zavisi ot profesionalizma a ot zaplashtaneto "
Zashto be, ne plashtat li oniq, stiskat li se - ne gi e sram znachi .......

5. Ikonki forum ne prawqt, i BTW kolkoto po-natrufen e foruma, tolkowa po-bawno se razglejda i towa ne e mnogo hubawo, imajte go predwid ....



карикатурите на карикатуриста не окарикатуряват окарикаторените, а
окарикатурените окарикаторяват карикатурите на карикатуриста




Тема Re: shte ima igra ...нови [re: flower]  
Авторkpитиk (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 19:25



А така че да има и един свестен форум, а не само този ....... .



Тема Re: Брейнови [re: T®lGGE®]  
Авторflower (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 10:07



nezakonno e neshto, koeto e v razrez s neshto koeto e uzakoneno
kato naprimer avtorskoto pravo
kakto i da e edva li njakoi shte hukne da se razpravja za igra na fenove na stanibogat ot bylgaria
az syshto se nadjavam neshtata da stanat po- byrzichko ama... da zaviseshe ot mene, dovechera sjadam i ja izprogramirvam igrata ... am ne moje da se pravi tuka
apropo anglichanite ne znajat bylgarski te imat prevodachi :)
zashto si ostanal s vpechatlenie che kato pisha neshto ne mislja ?



Тема Re: Брейнови [re: flower]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано31.05.02 10:04



Kakwo iskash da mi kajesh? Che nqkoi kato reshi ne moje da naprawi igra?



Тема Re: Брейнови [re: T®lGGE®]  
Авторflower (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 11:19



imenno
v anglia primerno moje da go osydjat

to e syshtoto kato da si napravish reklama s poslanie "Jivota e hubav!" (za spravka cocacola) - prosto avtorskoto pravo vyrhu tova e zakupeno ot drug

ne mi se misli ako primerno na bill gates mu skimne da kupi avtorsko pravo vyrhu dishaneto primerno :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.