Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 08.06.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kak si nabirat publikaнови  
АвторVazmutena (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 01:20



ama naistina sam 6okirana
6te Vi razkaja za dnes.
preglejdam si sutrinta vesnika s obiavite za rabota i otnovo popadam, na tazi v koiato pi6e, 4e se nabira publika za 6outo. e kakvo pak - dai da zvanna da go vidia kakvo e - malko ekstra money niama da sa mi izli6ni. estestveno daden e niakakav mobilen telefon, vdiga go edno babe, koiato postoianno ne 4uva ili zabravia kakvo ti si i kazal, povtaria vsiako svoe izre4enie po 5 pati. az se opitvam da ne ia prekasva, da ia izslu6am, dokato si izpee programata, da ne se zaprikazvam mnogo s neia, zashtoto tova sa impulsi, no uvi tazi metoda ne be mnogo uspeshna. zadava mi gospojata vapros4eta, posle si prepovtaria iziskvaniata, no ako zabravi da Vi zapishe imenata - ne se pritesniavaite ;-)))
i za da minavata po celia tozi pat osven ako mnogo ne darjite, to neka Vi razkaja:
snima4ni dni sa 4etvartak, petak, sabota i nedelia x 12 4asa, za koito plashtat x 8 lv.!!! e naistina "malko" se iznenadah, sled koeto gospojata nadylgo i na6iroko mi obiasni kak 6teli da osiguriat transport ot centara na Sofia s luksozen awtobus do Boiana, shtialo da ima sandvi4i i kafe ... lele kakvi ekstri. a samo s tozi telefonen razgovor sigurno sym ve4e 2lv. vatre6no ... e taka se stava bogat! i vse pak, ako mnogo nastoiavata, moje eventualno da Vi zapishat za kraia na mart, na4aloto na april.



Тема Re: Kak si nabirat publikaнови [re: Vazmutena]  
Автор Bилekyлa (вила)
Публикувано07.02.02 02:50



и с право си възмутена.



Тема Re: Kak si nabirat publikaнови [re: Bилekyлa]  
Авторsorcerer (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 21:42



abe publikata e ot uchastnicite...
po 6 za nqkolko shows :)



Тема за усмивчонови [re: Vazmutena]  
АвторЛиндa (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 23:29



това ли ти трябва?



Тема Re: Kak si nabirat publikaнови [re: Vazmutena]  
АвторLea (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 03:26



pitaj lea - tq wsichko znae



Тема Re: Kak si nabirat publikaнови [re: Lea]  
АвторLea (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 03:35



az si padam samo po Niki, a ne po publikata



Тема Разбира се, че знам за публикатанови [re: Lea]  
АвторЛea (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 04:07



Разбира се,че знам! Трябва да се обадиш на определени телефони. Там ти задават няколко въпроса. После ти се обаждат да отидеш на място. Попълва се анкета и ти казват дали и кога да отидеш.Само че местата не са много,защото има хора от сегашната публика,на които се обаждат всеки път и чак когато те не могат да отидат,тогава търсят други. Но това не си е работа. Не си струва за 8 лв. на ден и то 3 дни в месеца да висиш по цял ден и да играеш ролята на кукла-правиш каквото и когато ти кажат и само отвреме на време гласуваш.Ааа,осигурена е храна и напитки. Но общо взето е доста изморително и изнервящо.



Тема Re: Kak si nabirat publikaнови [re: sorcerer]  
АвторЛea (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 04:09



Участниците не ги допускат да бъдат публика!



Тема вярно ли е?? [re: Лea]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано27.03.02 15:43



Наскоро реших, след като ми беше попаднал един мобифон, да се обадя на посочените номера - така поне с парите не се минах много. Докато си приказвахме сладко-сладко обаче (10 минути), жената на телефонът ми каза, че очилата пречат, и човек трябва да е без тях по време на снимките, понеже пречили на камерите. Вярно ли е, не може ли да се измисли някакъв вариант - например да се седне на по-задните редове, знам ли?
Надявам се някой запознат да отговори...



Тема Re: вярно ли е??нови [re: ArMy]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано27.03.02 20:03



аз лично съм виждла в публиката очилати (това американската), но може в БГ да са по-специални

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.