Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 28.06.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Аз предлагамнови  
Автор opaaa (благородна)
Публикувано03.01.02 16:47



да разискваме в този клуб разни въпроси, които могат или вече са се падали в Шоуто. И въобще всякакви по-интелигенти и "любознателни" въпроси.
Така ще си обогатим общатата култура.



Тема Re: Аз предлагамнови [re: opaaa]  
АвторЛиндa (Нерегистриран)
Публикувано03.01.02 22:10



Да, но кажи ми според теб кога в България е имало царе - преди или след турското робство /османско присъствие или както там ми се иска да го нарека/

Но тази вечер този Боян Вълков или Вълчев много ми хареса. Просто изпъкна на фона на интелекта на водещия



Тема Re: Аз предлагамнови [re: Линдa]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано03.01.02 23:34



e..parviq car mislq 4e e kam 1000 godina...a turskoto robstvo po4va 4ak 139... i neshto

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat, obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!


Тема Re: Аз предлагамнови [re: NeReiDa]  
АвторЛин (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 02:17



Ами Фердинанд, ами Борис Трети?



Тема Re: Аз предлагамнови [re: opaaa]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано09.01.02 12:34



Hubawa ideq e da se obsyjdat wyprosite,wsyshtnost to drugo k'wo da se prawi.Iskam da kaja che maj edinstwenoto koeto moje da se prawi w kluba e da se obsyjdat wyprosite i uchastnicite kakto i onq Niki K. Maj trqbwa da reshim a kakwo tochno shte se zanimawame w kluba.....





Тема Re: Аз предлагамнови [re: T®lGGE®]  
Авторлюбитeл (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 23:07



На тоя адрес намерих онлайн американски вариант на играта
http://www.abc.go.com/primetime/millionaire/millionaire_home.html
Чух че имало и вариант на български ама не съм го виждал още.
Разбира се въпросите са краен брой (около300) и се повтарят, и обаждането на приятел и помощта от публиката е виртуална. И най-важното - не се дават парични награди. Всичко е само за забавление, но всеки може да опита.
Различното е, че има време за отговор, след изтичането на което изгаряш.
пробвах се и представете си как се вбесих когато за 1000 или 1500 долара въпроса беше - кой е естественият спътник на Земята - между възможните отговори бяха Марс, Венера и прочие. Впрочем имаше и по-тъпи въпроси като например за рекламно лице или девиз на известни закусвални, ама пусто като не им ги знам американските простотии....



Тема Re: Аз предлагамнови [re: любитeл]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано11.01.02 12:16



Mojesh da zabrawish zasega warianta na bylgarski zashtoto saita e hacknat.Wsyshtnost ako go iskash shte ti go pratq.Kolkoto do wyprosite w tozi amerikanski wariant ne zabrawqj che sa misleni za amerikanci i trqbwa da sa prostichki i da moje da se podskaje s ryce(kakto na prawi i N.K za kuba) inache kak shte preskochat wtorata sigurna suma.Wsyshtnost ne go kazwam mnogo seriozno - ne sa chak tolkowa typi amerikancite.Pyk i wyw ibylgarskata igra ( ne istinskata ,ami onazi naprawenata ot oniq dwamata) syshto wyprosite ne sa mnogo trudni - na 100 000 lv mi se padna - kakwi sa pyrwite imena na bratqta Rait.





Тема Re: сайт с играта на българскинови [re: T®lGGE®]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 14:27



http://free.techno-link.com/VGG/Games/Stani%20Bogat/questionpack.swf

работи си като пушка



Тема Re: Аз предлагамнови [re: T®lGGE®]  
Автор opaaa (благородна)
Публикувано11.01.02 17:41



Misal ta mi po-skoro be6e da se puskat novi vaprosi, za da se nau4i ne6to.
Razbirase moze da razglezdame i takiva kopito sa se padali ve4e



Тема Re: Аз предлагамнови [re: T®lGGE®]  
АвторЧифтe (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 18:38



igratastanibogat.hit.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.