Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 30.06.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тоя Ники нещо....нови  
Автор Pycинoв ()
Публикувано09.01.02 23:19



...изпростява човека... В интервюта все едно и също повтаря, как надушвал страхливите хора и много ги мразел. Лесно е да се правиш на смел и да задаваш въпроси и да не ти пука за нищо... но ако играе той какво ще стане?



Тема Тоя Ники нещо..-нищо..нови [re: Pycинoв]  
АвторЙopдaнka (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 23:36



Надушва - трънки!
Изживява се просто като медийна звезда.
Най-добре му се отдава да чупи пръсти, да ръкомаха и да говори простотии.



Тема Re: Тоя Ники нещо....нови [re: Pycинoв]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано10.01.02 14:52



Spomnqm si che w nemskiq wariant na "Quiz Show" kogato smenqha wodeshtiq pusnaha stariq ej taka i toj da se probwa i do stabilna sumichka stigna, no ne znam dali N.K. shte uspee da se predstawi dobre ako go testwat.Na men mi beshe naj-smeshen na onaq zadacha s birite kogato nqmashe kakwo da kaje, sled kato uchastnika izgorq - prosto ne mojeshe da mu obqsni zashto otgowora e drug i izmynka neshto za matematikata.





Тема Re: Тоя Ники нещо.... [re: T®lGGE®]  
АвторЛиндa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 18:52



Да, точно за тоя случай и аз много се раздразних. Ама как може бе!???
Да си беше попрочел предварително отговорите или поне да му пускат на монитора кратки обяснения за правилния отговор.
А тя каква се получи ... почната и недовършена. Цялата му работа е такава.

Обаче гледа ли снощи Руска Софиянката с руската филология! Хареса ми жената... знаеше доста, но се притесни май.



Тема Re: Тоя Ники нещо....нови [re: Линдa]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано10.01.02 20:29



Mi maj mu dawat obqsneniq zashtoto go gledam che komentira wyprosite predi da kaje dali e weren ili ne, no tozi wypros go zakopa i nego.
Kolkoto do Ruska ... mi gledah q i naistina ne beshe ot oniq idiotite kydeto hodqt,no neshto stana i ne beshe sigurna i propilq jokerite.







Тема Re: Тоя Ники нещо....нови [re: T®lGGE®]  
АвторJanislav (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 00:44



a adski mnogo me draznqt typite mu komentari sled vseki vypros- imam chuvstvoto, che se chuvstva dlyjen da kaje neshto i zatova go kazva; i sym siguren, che ako mylchi, po dobre shte stane show-to;
mnogo e zle gorkiq, a dnes daje s friend komentirahme, che mai i samochuvstvieto mu se e vdignalo- na kakvo se opira ne znaq samo
pozdravi ot men



Тема Re: Тоя Ники нещо....нови [re: Janislav]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано16.01.02 13:14



Za samochuwstwieto ste prawi, mnogo otgore gleda na wsichki uchastnici wse edno mu dyljat neshto.Kolkoto do komentarite, ami hubawo e da ima komenatri sled wyprosite ,no ne kato tezi na N.K.Shte e hubawo naistina da dawa poweche informaciq, ama da si kaje wsichko nawednyj, a ne da sricha i da mynka i da ne znae kak da si formulira izrechenieto.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.