Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 22.06.24 
Фен клубове
   >> Тери Пратчет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Антикварна колекциянови  
АвторMpaчния Пиckyн (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 12:15



Писук!
Искам да ви попитам какви стари вече не издаващи се книги имате?
Навярно повечето от вас заклети фенове на Пратчет знаете за съществуващата книга "Ерик" в голям размер, с картинки и от двата художника. Какви други подобни книги има? Знаете ли къде могат даа се намерят и някой дали би се съгласил да ги продаде? :)
Знам и за съществуването на карта на Диска, къщата на Смърт, Невидимия Университет но не са на БГ.
Поздрави!!!




Тема Re: Антикварна колекциянови [re: Mpaчния Пиckyн]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано16.08.05 16:59



Не искам да те обезсърчавам, но знай, че никой фен на Пратчет не би продал Негова книга....
Потърси и поразпитай по Славейков, ако си от София, все някой ще може да ти помогне

Не чакайте! Подходящия момент никога няма да настъпи!


Тема Re: Антикварна колекциянови [re: Mpaчния Пиckyн]  
Автор maurice (is back)
Публикувано16.08.05 19:49



Ако говорим за книги на БГ, Вузев редовно преиздават. Виж Прозорец е друга работа. Можеш да считаш почти всички техни за неиздаващи се

I'm the man of a thousand faces
A little piece of me in every part I take...


Тема Re: Антикварна колекциянови [re: Mpaчния Пиckyн]  
Автор hendy (тавирен)
Публикувано16.08.05 22:13



в момента на една антикварна сергия на славейков, която е точно срещу библиотеката може да се намери "Само ти можеш да спасиш човечеството" от поредицата за Джони Максуел за 10лв

това е адски рядка книга, от въпросните на издателство Прозорец


so let me entertain you

Тема Re: Антикварна колекциянови [re: hendy]  
Автор ikew (F.E.A.R)
Публикувано26.08.05 12:05



Аргх, копеле, прати си някой от фенклуба да ми я купи, кат се върна в сф ще ти дам парите, моля моля моля моля?

Е са те нарезах и ти вкарах два шурикена у коленото да видиш как се напада невъоръжен нинджа...


Тема Re: Антикварна колекциянови [re: ikew]  
Автор hendy (тавирен)
Публикувано26.08.05 22:52



ми аз бих я купила, ама после познай кога ще ти я дам :)
всъщност ще си я купя още утре
сега, когато още някой я иска ми е по-интересно :РР


so let me entertain you

Тема Re: Антикварна колекциянови [re: Mpaчния Пиckyн]  
Автор dimiana (дим пушек огънъ)
Публикувано27.08.05 08:52



Ако имаш нужда да си попълниш колекцията , освен на Славейков, в Красно село пред пазара има един който продава розова литература (ами трябва да живее човека) но е фен на Пратчет, и доставя по някоя и друга книжка. Аз лично загубих петия слон, и той ми я намери когато го нямаше на Славейков. На Хемус също има един който може да ти достави. Ако не си от Сф, сори, мини по регионалните клубове. Дерзай, всичко е възможно стига да си постоянен Знам че е тъпо да питаш всеки "Ку убичъти, мое ли ми пумогнити? " ама какво ти пука Питай всеки продавач, с питане се стига

Y ahora quien, si no so yo? Te miro, el espejo llora y me siento illogica....


Тема Re: Антикварна колекциянови [re: Mpaчния Пиckyн]  
Автор Crawly (непознат )
Публикувано27.04.06 04:22



Може би е малко касно,но все пак да ти кажа в случай,че не си намерил аз имам Eric на компютъра си,на бг. и на анг. език
Имам ощте около десетина книжки на Пратчет
Ако искаш може да ти кача някаде в нета книгите.
пиши на d_qnakieva@abv.bg в случай,4е се итересуваш



Тема Re: Антикварна колекциянови [re: Mpaчния Пиckyн]  
Автор Pushachat1 (Keeper's truth)
Публикувано28.04.06 20:57



Аз притежавам Страта, (тя не е от историите за диска или по точно тя еот малко по-друга истории)
Последният континент, Пирамиди, Петият слон, Истината, Малки богове, ИНтересни времена и още една книга за Стражите, чието име в момента не се сещям (реялно погледнато тя е първата от поредицата)



Тема Re: послеписнови [re: Mpaчния Пиckyн]  
Автор Pushachat1 (Keeper's truth)
Публикувано28.04.06 20:59



Но не разчитай че, ще продавам или подарявам нещо- по-скоро бих купил




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.