Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 11.06.24 
Фен клубове
   >> Тери Пратчет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Прочетох...нови [re: ikew]  
Автор Scheewa (*P*S*Y**TRANCE*)
Публикувано11.12.05 16:35



Ooo,хайде сега организирайте един благотворителен спаринг
Права съм,и всички това го знаят:)
И то не е точно да се каже,че аз съм права,защото това с чадъра от анонимност,който си отварят над главите повечето хора в нета всички го знаем,че е така:)А това,че аз съм го споменала в момента съвсем не трябва да е нещо,заслужаващо конфликти.



Тема Re: Прочетох...нови [re: Scheewa]  
Автор ikew (italic)
Публикувано11.12.05 22:20



Проблемът с нещата, за които всички знаят, че са верни, е че рядко са :)

Къв анонимност бе парче, тука всеки го знаят в по 4 форума. И кюто мо имат, и гсма, и бира пият на живо.

Който не отговаря на тези условия не е достатъчно задир-ен и като следствие всичките му увреждания трябва да се припишат на съвсем други фактори. Симпъл енд клиър.

Така че тезата ти се дъни.

lower Sigil


Тема Re: Прочетох...нови [re: ikew]  
Автор Scheewa (*P*S*Y**TRANCE*)
Публикувано12.12.05 20:03



Съвсем не си прав.Това,колкото и да се мъчиш,си остава нет-форум,където нещата се крепят на честна дума..Но като се замислим тук на никой не му пука еди-кой-си ник дали казва истината или не.
Аз лично с никой от нета не се познавам,не съм пила бира с никой от дир.бг и до колкото знам никой нет-маниак от тук не ми знае телефона:)
Пак ще дам себе си за пример,защото поне мога да твърдя с убеденост - пиша в още доста форуми,но никога не можеш да познаеш,че това съм аз=)
Не знам,явно се вписвам в определението не достатъчно задир-ена - макар,че съм постоянно в дир.бг от доста години



Тема Re: Прочетох...нови [re: ikew]  
Автор Flight of death (ghost)
Публикувано12.12.05 22:54



аз не отговарях точно за ТАЯ анонимност...

I'd like to fall.


Тема Re: Прочетох...нови [re: Scheewa]  
Автор ikew (italic)
Публикувано12.12.05 23:00



Да, не си задир-ена. То си ти личи от постингите :)

Ти си от ония, които злоупотребяват с анонимността си (както разказа в темата за модераторския терор, си успяла дори да получиш целодирски бан с расистски и хомоцидални постинги).

И като следствие - не си увредена от дира.

Налага ли се да обяснявам по-подобрно?

lower Sigil


Тема Re: Прочетох...нови [re: ikew]  
Автор Scheewa (*P*S*Y*TRANCER*)
Публикувано13.12.05 02:21



Не мисля,че съм злоупотребила с анонимността си.Ако ме видиш някога ще ти светне,че аз и в реалния живот съм си такава :)
По-скоро тази анонимност,която по начало съм получила даже не съм я забелязала.
Но иначе по другия ти параграф - не виждам как по-точно дира може да ме увреди,дори да не бях анонимна.



Тема Re: Прочетох...нови [re: Scheewa]  
Автор ikew (italic)
Публикувано13.12.05 08:39



Не виждаш, щот не ти се е случило.*


"Анонимност" не бива да се разглежда твърде буквално. Свободна интерпретация на термина, която би ти стояла добре, може би е : "Табелка : не знаеш къде да ме сръгаш, за да привлечеш вниманието ми, така че опитвай колкото си щеш. You'll never make it."

Съответно, лесно ми е повярвам, че имаш същото отношение към хората и в "реалния живот"** . Защото това отношение е доста често срещано и съответно - надлежно описано на куп места. Най-симпатичното определение за него, което съм срещал, е "таралеж". Айде, имаше и си и прилагателно към таралежа, ма ще ти го спестя. Така или иначе "костенурка" е някак по-показателно. :)

Държа да уточня, че тва не са обвинения, критики, нападки или израз на недоволство, просто си споря щот съм прав. :Р




* - Или щот ти се е случило и не си забелязала, но ще изключим този вариант поради трудното му доказване/опровергаване.

** - Kато не разглеждаме хипотезата, че той изобщо не е реален, поради трудното й доказване/опровергаване.

lower Sigil

Тема Re: Прочетох...нови [re: ikew]  
Автор Scheewa (*P*S*Y*TRANCER*)
Публикувано13.12.05 12:24



Чакай,чакай - искаш ли да оставим за малко настрана домашните любимци и да кажеш мнението си в прав текст,с ясни думи?Склонна съм да обвиня психостимулантите за проблемите,които срещнах при опит да си разтълкувам написаното от теб



Тема Re: Прочетох...нови [re: Scheewa]  
Автор ikew (italic)
Публикувано13.12.05 16:12



М, сори, към осем сутринта ме избива на разни такива извращения. :)

Не ми се обяснява пак. Мир. Прав съм, но ми е достатъчно аз да си го знам :))

lower Sigil


Тема Re: Прочетох...нови [re: ikew]  
Автор Scheewa (*P*S*Y*TRANCER*)
Публикувано13.12.05 19:08



Аз не знам в същност за какво спорим (в смисъл кардинално за какво).Иначе то е ясно,че ти казваш 'не',пък аз казвам...хах...ами нещо различно от 'не'.
Все пак не можеш да ме убедиш,че повечето хора от тук не използват анонимността си с някаква цел.Мисля (*от наблюденията си стигам до този извод),че точно тази анонимност води до един вид деградация на реалната личност.А кой си в нета - бухаха,няма никакво значение:) Тук всички сме само никове=)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.