Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 27.06.24 
Фен клубове
   >> Тери Пратчет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема РИНСУИНД И БАГАЖЪТнови  
Автор Cмъpт (жътвар)
Публикувано27.02.05 19:24



ИЗВЕДНЪЖ МИ ДОЙДЕ НА УМ НЕЩО ИНТЕРЕСНО. НЕ СА ЛИ РИНСУИНД И БАГАЖЪТ ПРОТОТИПИ НА C3PO И R2-D2?
КАКВО ИМАМЕ:
ОТ ЕДНА СТРАНА - ЕДИН НИСЪК КОНТЕЙНЕР НА КРАЧЕТА, ОТ КОЙТО НА ПРАКТИКА МОЖЕ ДА СЕ ИЗМЪКНЕ ВСИЧКО. БЕЗСТРАШЕН, ПЪХАЩ СИ "НОСА" НАВСЯКЪДЕ, СЛЕДВАЩ ПО-ГОЛЕМИЯ СИ СПЪТНИК.
ОТ ДРУГА СТРАНА - ВИСОК СТРАХЛИВЕЦ, КОЙТО Е ДОБРЕ С ЕЗИЦИТЕ, ПРЕДПОЧИТАЩ СКУЧНИЯ ЖИВОТ ПРЕД ПРИКЛЮЧЕНИЯТА. СТРАХ ГО Е ДА ЛЕТИ.
ДВАМАТА СА НА ПРАКТИКА НЕРАЗДЕЛНИ.
ПРИЛИКИТЕ СА НА ЛИЦЕ. НАПРАВО ДА ТИ ИЗВАДЯТ ОЧИТЕ (СТИГА ДА ГИ ИМАШ). НО ЕДВА СЕГА СЕ УСЕТИХ.

НЕ СЪЩЕСТВУВА СПРАВЕДЛИВОСТ. СЪЩЕСТВУВАМ САМО АЗ.


Тема Re: РИНСУИНД И БАГАЖЪТнови [re: Cмъpт]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано27.02.05 19:39



ами, честно казано, не са
прототипи на С3РО и R2-D2 са две роботчета, от една картинка, която кристално ясно ми се е запечатала в съзнанието, но не мога да се сетя как се казва ((ако не ме домързи ще я потърся))

така - първо нещо друго - кой на кого да е прототип, още веднъж?

Цветът на магията излиза 1983г., ако не ме лъже паметта , войните - 1977 ((пак ако не ме лъже паметта, славни години бяха, ех ))

аа и ако и да има известна прилика между Ринс и С3РО, то разликите също изпъкват - Ринк не блести толкова много и бяга значително по-бързо
арту не съм забелязала да покглъща каквото и да е, а пък багажът няма хитър проектор на разни вражески бази. и погледът му е по-изразителен. и определено не бипка.


Come as you are

Тема Re: РИНСУИНД И БАГАЖЪТ [re: Cмъpт]  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано27.02.05 19:59



Олеле!
Ей на това му се вика търсене на теле под вола .

Освен размерите, не виждам други прилики между тях. Не и такива, че да става въпрос за някакви прототипи. Съвпаднали две-три нещица и айде да ги сравняваме... То ако се позамислиш малко - ще откриеш още няколко такива двойки.

И както Хенди ти каза... я сериозно се замисли, кое е създадено първо и кое малко по-късно .

То по таз логика и аз приличам на Лея... ама не съвсем...

П.П. Очите ми все още са си на мястото .


:-(

Тема Сатори!нови [re: Cмъpт]  
Автор kalein (човек)
Публикувано27.02.05 20:42



Ми да! Как не ми беше хрумнало досега! Отивам да се полея с главотръс...

...А на другите многознайковци с отрицанията - наздраве с орихово вино, от моя край на мултивселената!
К;)

* Аз обичам... * Аз Обичам!!! *

Редактирано от kalein на 27.02.05 20:44.



Тема Re: Сатори!нови [re: kalein]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано27.02.05 20:59



пили такова :)


Come as you are

Тема Re: РИНСУИНД И БАГАЖЪТнови [re: hendy]  
Автор Cмъpт (жътвар)
Публикувано27.02.05 21:40



ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ГРЕШКАТА: ТОЧНО ОБРАТНОТО Е - РИНСУИНД И БАГАЖЪТ СА ПАРОДИИ НА РОБОТЧЕТАТА.
А ТО ОСТАВАШЕ И БАГАЖЪТ ДА ИМА ХОЛОПРОЕКТОР. НО ИМА ДОСТАТЪЧНО ПРИЛИКИ. СПОМЕНАХ САМО НЯКОЛКО, А ЗА ДА СПОМЕНА ПОВЕЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ РАЗРОВЯ ПО-НАДЪЛБОКО В КНИГИТЕ.

НЕ СЪЩЕСТВУВА СПРАВЕДЛИВОСТ. СЪЩЕСТВУВАМ САМО АЗ.


Тема Re: Сатори!нови [re: kalein]  
Автор Cмъpт (жътвар)
Публикувано27.02.05 21:42



НАЗДРАВЕ! СЛЕД ЕДНО БЛИЗВАНЕ НА ГЛАВОТРЪС И ПОЧВАМ ДА СЕ ПРЕПЪВАМ ВЪВ ВЪЛНИТЕ НА АНХ.

НЕ СЪЩЕСТВУВА СПРАВЕДЛИВОСТ. СЪЩЕСТВУВАМ САМО АЗ.


Тема Re: РИНСУИНД И БАГАЖЪТнови [re: Cмъpт]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано27.02.05 22:04



вай. **гледа скептично**

не са.


Come as you are

Тема Re: Сатори!нови [re: Cмъpт]  
Автор kalein (човек)
Публикувано27.02.05 22:21



А бяха славни времена, приятелю... кофи и кофи от най-доброто в "Кърпения", а после те събирахме кост по кост от пъстрата мозайка на Анкх...

Ревизорите може и с право да мрънкат за пенсионирането ти...

* Аз обичам... * Аз Обичам!!! *


Тема Re: РИНСУИНД И БАГАЖЪТнови [re: hendy]  
Автор kalein (човек)
Публикувано27.02.05 22:30



Абре, мастере,

Ти да не се казваш по съвместимост Тери, че така категорическата я даваш?

морКовъ

* Аз обичам... * Аз Обичам!!! *



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.