Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 24.06.24 
Фен клубове
   >> Тери Пратчет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема фЛудница за вампири.  
АвторLaddie (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 19:28



Може би това не е точното място на тези тема, но от друга страна, какво можете да ми направите?

Значи искам да питам за вампирите....За да си вампир в СНД (Света На Диска) нужно ли е да си зъл, вманиачен убиец, или съответно кротък като дресрано пони? Защо въобще Пратчет ги е включил? По принцип в измислените светове (аз непрекъснато съм в такива) убийци са само лошите...но те не са умни и имат много криви зъби. Въобще в истинския свят съществуват ли наистина вампири или е само някакъв вид чума? И ами, какви би трябвало да бъдат те? И защо Ваймс ги мрази? А и защо има добри и лоши вампири? И кои са по-добри - вампири или върколаци? И защо ми трябваше да гледам толков пъти Интервю с вампир?
ПС: тази тема е нещо като ТЪНЪК НАМЕК към даден нечовек да даде признак че още е жив
_____________
...Se vuoi ci amiamo adesso, se vuoi
però non è lo stesso tra di noi,
da solo non mi basto stai con me
solo è strano che al suo posto ci sei te...

Редактирано от ikel на 11.03.05 00:18.



Тема Re: За вампирите...нови [re: Laddie]  
Автор ikew (Carrier)
Публикувано11.02.05 19:49



В отговор на:


ПС: тази тема е нещо като ТЪНЪК НАМЕК към даден нечовек да даде признак че още е жив




Знааачи - ще подмина темата с поклащане на глава и няма да пиша 3 страници отговор на въпроси, които за всеки читател на пратчет са като "Гошо, как се казваш?"

:)


(п.п.
долу вампиритеееееееее)

п.п.п.
"какво можете да ми направите?"
:}}}}
ще пратим хенди да те бамне.



Spinning round, spinning round, I've fallen down...

Редактирано от ikew на 11.02.05 19:51.



Тема Re: За вампирите...нови [re: ikew]  
Автор Flight of death (pure poison)
Публикувано11.02.05 20:06



хаххахах тя хенди е страшна...още помня като преби съдебната...

Cause now again I've found myself
So far down, away from the sun.....


Тема Re: За вампирите...нови [re: Laddie]  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано11.02.05 20:39



В Света на Диска и в живота няма абсолютно черно и бяло, а има много нюанси на сивото
Вампирите са по-добри и по-лоши, точно както е в живота...
Едни се опитват да победят природата си, като Ото от Истината, и да покажат, че силата на личността може да победи съзнателно генетиката.
Други се опитват да се модернизират - като семейстсвото в Захапи за врата - на мен те ми приличат на нашенските политици - модерни, модерни, загрижени за хората, (спомни си как обясняваха колко права имат гражданиете по техните земи), пък накрая им пийнат кръвчицата...
Вампирите на Пратчет не са "прости вампири", дето са само лоши, имат криви зъби и пият кръв, а са взети от живота. В живота лошите си нямат криви зъби, по които да ги познаваме отдалече, а ни се мазнят и увъртат, докато успеят да получат своето.
Иначе казано, Пратчет ни учи да познаваме хората с маски, преди да са ни пийнали кръвчицата



Тема Re: За вампирите...нови [re: Laddie]  
Автор kamej (непознат )
Публикувано11.02.05 21:26



Ako poly4i6 priznak za "givot" ot njkoi takav ne giv-obadi se ! Znam sas sigyrnost, 4e sa6testvyvat takiva energiini, no za onezi "istinskite" kato Drakyla-ne znaj ?! Gledai "Kralicata na prokalnatite" ako ne si go gledal ve4e !



Тема Re: За вампирите...нови [re: Firebird]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано12.02.05 00:17



ми това е една от най-прекрасните черти на пратчет по принцип - героите са реални и имат и положителни и отрицателни черти ((хихи, може би с изключение на Керът :) ))




Тема Re: За вампирите...нови [re: Flight of death]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано12.02.05 00:19



трябваше да му разкажеш за Тин.
как я захапах за гърлото на пл. Македония

че и снимков материал има.




Тема Re: За вампирите...нови [re: Laddie]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано12.02.05 00:53



със сигурност не съм аз тоз вампир ,но като такъв се чуствам неустоимо призован към тази тема...... таааа ,кой ме вика?
аааа, какво за интервюто.... то винаги си заслужава да го гледаш пак и пак и пак ........ и тъй насетне



а Икю бейби ,лейтенанте мой ,ще се направя че не съм видял онова -долу вампиритееееееееееее



Тема Re: За вампирите...нови [re: necrossumus]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано12.02.05 01:07



абе тръгнах да ти отговарям, ама се сетих за филма и се отнесох ....
та..
ммм :)




Тема Re: За вампирите...нови [re: hendy]  
Автор Flight of death (pure poison)
Публикувано12.02.05 14:21



хахахах и тва го помня да, ама снимката не я знам къде е- някъде в софия обаче
но пък тук са ми хелоуийнските снимки и като спре да ме мързи имам да сканирам- ей там вече става ясно кой вампир, коя вещица, кой отваряч и кой затваряч

Cause now again I've found myself
So far down, away from the sun.....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.