Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 30.06.24 
Фен клубове
   >> Тери Пратчет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Музика на душатанови  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано03.12.04 17:59



Някой да е виждал някъде?
По "Славейков" ми казват, че тиража е изчерпан.
По книжарниците гледах - имат по няколко книжки от Света на Диска, но нея я няма.
Да знаете дали ще има Коледен Панаир на книгата?
Искам да я подаря на някого. Точно тази книжка - заради рок-музиката. Моята е от първия тираж и е четена и препрочитана до научаване наизуст и не става за подаряване... пък и как да се разделя с нея...???



Тема Re: Музика на душатанови [re: Firebird]  
Автор Гaнимa (rainbow)
Публикувано03.12.04 21:43



Ама ти що се връзваш? :))) Това, че там я няма, не означава, че няма да я намериш другаде .
Така ми бяха казали за друга книга на Пратчет... Но аз упорито си питах на всички маси и я намерих. А уж беше изчерпан тиража .
Виж в новата книжарница "Orange" - близо до "Славейков". Видях, че имат доста книги на Пратчет, но точно тази, не си спомням имаше ли я.

Коледен Панаир на книгата ще има. Някъде около 15 - 19 декември. Не съм много сигурна за датите. Май на 19 ще се закрива.

"Хоризонтите ни са безбрежни, а не виждаме по-далече от носа си."


Тема Re: Музика на душатанови [re: Firebird]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано03.12.04 22:41













Стигат ли! Сега за наказание да си купиш от всеки сайт по една. Поне.

А, без малко да забравя. Не купувай моля те от Славейков. На сергии се продават картофи, не книги.

Редактирано от maurice на 03.12.04 22:42.



Тема Ей, накефи ме!нови [re: maurice]  
Автор Diletanta (наблюдател)
Публикувано04.12.04 05:31



Ако още малко от читателите се настроим така към онзи "официален битак-гето" на книгите, току-виж, го съсипем. Четири пети от хорицата на "Славейков" не могат да продават и банички, а се занимават с книги. Да не говорим и че прилагат "пазарния" подход във възможно най-тъпия му вариант - държат по половин-една година книги на няколко големи издателства, а на малките показват среден пръст, щом интересът към техните заглавия спадне дори мъничко. Пожелавам им по-скорошен провал.



Тема Re: Музика на душатанови [re: maurice]  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано04.12.04 11:17



Много благодаря!
Първо си помислих дали наистина да не си купя от всеки линк по една...
После видях, че Мобилис предлагат май старото издание, пише 2000 г. и ще взема да си купя няколко от тях.
Ще докладвам, ако наистина е старото
Нали стария превод е по-хубав?



Тема Re: Ей, накефи ме!нови [re: Diletanta]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано04.12.04 14:01



Радвам се, че мислиш като мен. Аз каквото мога правя и се старая да убеждавам и приятели. Но за съжаление тия мародери и спекулатни вси още са там. Ако имаш идея какво още може да се направи, съм за.



Тема Re: Музика на душатанови [re: Firebird]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано04.12.04 14:06



Това, че пише 2000 г. не е гаранция, че е старото, но все пак е възможно. Мобилис май продават малко и имат по-старички неща. Но пък са коректни и носят навреме.



Тема Просто да им направим бизнесчето неизгоднонови [re: maurice]  
Автор Diletanta (наблюдател)
Публикувано05.12.04 07:20



Трудно ми е да измисля друго освен бойкот на сергиите - вече не си жаля краката, а се старая да купувам книги само от книжарниците. Стремя се да убеждавам всичките си познати да го правят. Има някаква надеждица - все пак се откриват нови книжарници.



Тема Re: Музика на душатанови [re: maurice]  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано10.12.04 16:50



Купих си цели 3 (три) Музики на душата от Мобилис и съм много щастлива.
Новото издание е, но все пак е Музика на душата.
Стискайте палци, едната ще я подарявам на рок-музикант...
Стикайте палци да я прочете, прочете ли я, оттам нататък е ясно, че ще фен на Пратчет

Много ви благодаря, страхотни сте!!!
И няма повече да си купувам книги от улични сергии.



Тема Re: Музика на душатанови [re: Firebird]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано10.12.04 21:00



Браво! Ето това се казва фен.

Ще стискаме палци, че то с рок-музикантите, човек никога не може да бъде сигурен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.