Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 19.05.24 
Фен клубове
   >> Тери Пратчет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема на кой друг да се похваля???нови  
Авторчecнoвa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.04 11:27



Оказа се, че вече съм казала на всички около мен и не остана никой, на който да се изфукам. Поръчах я! Ура! Ура! Ура! The Art of Discworld де. Оная с автографите на Пратчет и Кидби! Толкова съм доволна! Пътува вече насам и до 20 дни ще е при мен. ЖАЛКО че нямам скенер, но ще се опитам да уредя нещо и да я постна някъде та всички фенове да се радват с мене. Ако ще я поръчвате бързайте, че тия с автографите са ограничени и продават само по една на човек! www.paulkidby.com, ама вие знаете сигурно. Това ще е второто ми безценно материално притежание след перцето на Джъстин Съливан. Т.е. ако стане пожар, след семейството и всички налични кучета и котки ще спася тези си съкровища. Макар,че мъдрите са казали, че не можеш ли да го захвърлиш при нужда, съкровището се превръща в окови, ама нейсе!
А Мона Ог така обещаващо се усмихва на корицата....



Тема Ей, ама това е чудесно!нови [re: чecнoвa]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано12.11.04 13:26



Как да не ти се зарадвам при толкова ентусиазъм и възторг?!!!

Enjoy!

I'd rather fly!


Тема Re: на кой друг да се похваля???нови [re: чecнoвa]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано12.11.04 15:51



Честито. Чети, че ще разказваш!



Тема Re: на кой друг да се похваля???нови [re: чecнoвa]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано15.11.04 08:29



Имам я-я-я-я. И я прочетох два, три, четири пъти. Жестока е! Картинките са с класи над всичко, което съм виждал на Пратчет до сега.

Между другото да имаш идея каква й е връзката с тази книга.



По описание изглеждат еднакви, а тази картинка я има вътре.



Тема Re: на кой друг да се похваля???нови [re: maurice]  
Авторчecнoвa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.04 12:35



имаш я? вече? браво на тебе! нали за Art of the Discworld става дума???как така "по описание изглеждат еднакви"? та те са си еднакви! 112 страници, твърда корица и мона Ог отпред? нали? виждам, че в амазон не си поплюват и доста са смъкнали цената. за разлика от хората на кидби, които пък са я вдигнали с 5 паунда. че и пощенските разходи незнайно как са се увеличили! шантава работа!



Тема Re: на кой друг да се похваля???нови [re: чecнoвa]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано30.11.04 16:17



Да, да The Art of Discworld. А това с разликите го разбрах. Имам предвид, че в Amazon се продава друга със същото заглавие, но със СМЪРТ на корицата и разлика в дата на издаване 1 ден. Оказа се, че просто е от друго издателство. Една и съща книга излиза от две различни издателства с един ден разлика и различни корици. Моята е с Мона Ог. А твоята няма ли я още? Интересно ми е това с автографите дали са истински.

А те пощенските разходи са си отвратителни. България не е Europe, а rest of the world. Десетина паунда някъде.



Тема Re: на кой друг да се похваля???нови [re: maurice]  
Авторчecнoвa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.04 21:37



така значи. не съм попадала на тая със Смърт. адски странно, между другото, всъщност не странно, а тъпо. Коя да си поръча човек? Аз се зарибих заради автографите, всъщност. Истински са, разбира се, абсолютно съм убедена! Ама я няма още, оказа се, че по нова година ще си я получа. Дядо Прас ще ми я донесе е дин вид



Тема Re: на кой друг да се похваля???нови [re: чecнoвa]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано01.12.04 23:13



Абе не бих казал, че тъпо. Конкуренция. Поне така феновете в Англия могато да си купят каквото им е кеф, а ние тука разчитаме на благоволението на Вузев.

Между другото сега видях линка, че наистина сочи към варианта с Мона Ог. Проверих в Амазон и видях, че там варианта със СМЪРТ вече не се предлага. За сметка на това се предлага тук.

И виждаш ли какво пише: 128 СТРАНИЦИ.



Тема Re: на кой друг да се похваля???нови [re: maurice]  
Авторчecнoвa (Нерегистриран)
Публикувано03.12.04 11:17



За пръв път го виждам тоя вариант със Смърт на корицата. а това че е 128 страници да не те притеснява, надали има нещо повече вътре. Предполагам, че Пратчет си е пратил текста, а Кидби илюстрациите и на двете издателства едновременно, а вече кой как си ги оформи. Явно. Вярно си е, че в Англия никое издателство не е успяло да се сдобие с правата, с които някак си Вузев се сдоби тук. Адски гадно, защото ние си чакаме и чакаме да излезе нещо, което там вече си го имат от години. Аз страшно се ядосвам на това. А дневниците? надали въобще ще ги видим на български. Само с един ни удостоиха. Ами картите? да се спукаш от яд. Пари ли нямат, що ли???



Тема Re: на кой друг да се похваля???нови [re: чecнoвa]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано03.12.04 22:32



Дано да си права за 128те страници. А за дневниците и аз се чудя. Доста бързо се изчерпаха навремето. За разлика от картите. За съжаление при нас скоро няма да се издава в такива мащаби като в Англия. Тук книги не се купуват. Не виждаш ли, че дори и в този форум с най-голямо усърдие се разменят линкове. Някои хора ги мързи дори и до библиотека да отидат. Спомням си че по някаква тема (май беше за Monstrous regiment) казах на някого от коя библиотека може да си я вземе и тука един младеж изпадна в буйна радост и взе да се бъзика нещо. Страх ги е някои хора да влязат в библиотека. То е нормално, всеки се страхува от неизвестното ама чак пък толкова...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.