Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 30.06.24 
Фен клубове
   >> Тери Пратчет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Имам предложение  
Автор Aнrya фoн Юбepвaлд (ръмжаща)
Публикувано13.04.04 02:53



По това време явно си нямам друга работа та ми хрумна нещо. Още не съм измислила подробностите но все пак горе долу. Какво ще кажете да пуснем нещо като игра свързана със света на диска в която някой пуска кратко начало на историйка и другите след него я продължават, като целта е да я заплитат максимално и по този начин да затрудняват този който ще пише след тях. И примерно няма да имаме право да даваме мнение два последователни пъти.
И ако по някое време стане толкова заплетено, че никой вече да не може да измисли нищо, последния дал мнение да пусне ново начало и също така ако някой успее да разплете всичко (като пак не трябва да се улива да речем 1000-1500 думи) и да завърши историята, съответно дава начало.
Какво мислите дали ще се получи?
Ако имате предложения за подобрение на играта казвайте


Ние можещите водени от незнаещите вършим невъзможното за кефа на неблагодарниците


Тема Re: Имам предложение [re: Aнrya фoн Юбepвaлд]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано13.04.04 03:48



Ами аз не бих играл на такава безцелна игра. Ако целта е само другия да заплита, без никой да отплита - не виждам какво може да се получи.

Виж на мен пък ми се играе на развален телефон :Р Само дето не съм сигурен как може да се реализира в писмена форма, НО when there's a will, there's a way. So I might give it a little thought. ;-)

Love actually... is all around us.


Тема Re: Имам предложение [re: Paganel]  
Автор lkew (протос)
Публикувано13.04.04 04:16



ми давай, мисли.
аз обаче възлагам надежда на проекта на ангуа :)

го ангуа го!

die to death


Тема Чудничко [re: lkew]  
Автор Cлънчeвo зaйчe (мечтателка)
Публикувано13.04.04 08:40



Да играем! Да играем!

“Когато пръста сочи Рая, идиотът гледа пръста, а не Рая”


Тема Re: Имам предложение [re: Aнrya фoн Юбepвaлд]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано14.04.04 02:08



Имаше един сайт който беше точно затова!
Линка трябва да съм го видял на този форум.
Замислено беше да се пишат истории и хората да ги продължават, като се пишеха някакви точки. Идеята изглеждаше добра, но беше много замряло и почти никой не пишеше.



Тема Re: Имам предложение [re: Aнrya фoн Юбepвaлд]  
Автор Cмъpт нa мишkитe (плъх)
Публикувано14.04.04 08:08



Ами аз предлагам наистина заплитането да е до есно време, а после да се обяви отплитане

Какво ще кажете също така за идеята всеки да си избере по няколко героя, с които да пише само той/тя?

Ъ?



Тема Re: Имам предложение [re: Cмъpт нa мишkитe]  
Автор Aнrya фoн Юбepвaлд (ръмжаща)
Публикувано14.04.04 09:00



да за заплитането може и така да е, но може примерно да се направят смесени. някой хем да отплете нещо, хем да заплете, инече после ще е много лесно.
А за героите нещо не знам как ще стане,може примерно да прибавяме още и още герои, но иначе всеки ще си мисли за неговите и пак ще стане много елементарно . А като е лесно не е и интересно.

Като бях много мъничка играх на подобна игра на село, докато махахме ликото от корите на дърветата и плетяхме после с него разни неща.
Но тогава просто измисляхме приказка(на мен обаче ми беше голям мерак да набутвам другите да разрешават някакви сложни дилеми)


Ние можещите водени от незнаещите вършим невъзможното за кефа на неблагодарниците


Тема Re: Имам предложение [re: Aнrya фoн Юбepвaлд]  
АвторCлънчeвo зaйчe (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 15:20



Тая игра още я играем. Само че вече не на село, а в MIRK - #prikazkata



Тук кога ще започнем да се ...оплитаме?



Тема Re: Имам предложение [re: Aнrya фoн Юбepвaлд]  
Автор Cмъpт нa мишkитe (плъх)
Публикувано14.04.04 18:39



Ааа, добре, приема се

Почвам да измислям нов герой. Ще бъде нещо абсурдно. Да видим...




Тема Re: Имам предложение [re: Cлънчeвo зaйчe]  
Автор Aнrya фoн Юбepвaлд (ръмжаща)
Публикувано14.04.04 21:17



ами, нека все пак да се уточним за правилата.
Какво ще кажете, да използваме героите на Пратчет, да си измисляме ние неши си, или смесено?
Какво ограничение да направим за дължината на мненията? Да го има ли правилото никой да не пише два поредни пъти, освен ако втория е да сподели някаква емоция или впечатление
кога ще свършва играта и ще почва нова. При изчерпаване на възможностите за продължение(което ще стане много трудно, може и с години да не ги изчерпим всъщност) или ако някой успее да даде край,който трудно може да се продължи, или като ни омръзне...това нещо не мога да го измисля. предложете нещо вие.
а иначе друго? нещо по-специално? аз поне не се сещам


Ние можещите водени от незнаещите вършим невъзможното за кефа на неблагодарниците



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.