Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 09.06.24 
Фен клубове
   >> Тери Пратчет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Да разбирам ли че феновете на ТП не са религиозни?нови  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано15.04.04 19:03



Аз определено не съм, и мисля, че неговите книги много са ми помогнали за това. А сега като гледам колко любима книга е "Малки богове" (една откровена антихристиянска книга), си мисля че повечето явно сме така. Или се лъжа?



Тема Re: Да разбирам ли че феновете на ТП не са религиозни? [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Aнrya фoн Юбepвaлд (ръмжаща)
Публикувано15.04.04 20:07



ами то не е задължително, но аз лично съм много скептично настроена към християнството.като се замисля може и книжките да са ми повлияли до известна степен. не е моя вкус виж ом си е друго вече

Ние можещите водени от незнаещите вършим невъзможното за кефа на неблагодарниците


Тема Re: [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор lkew (протос)
Публикувано15.04.04 20:14



религизността е един от малкото ужасяващи недостатъци, с присъствието на които у мен не мога да се оплача.

Можете да прочетете продълженията на Играта на Ендър, ако религията ви е интересна. :)

(те са "Говорителят на Мъртвите", "Ксеноцид", "Рожби на съзнанието")

Повечето отговори, които търсех, ги намерих там. Дори преди да се сетя да ги търся... :)

die to death


Тема Re: Да разбирам ли че феновете на ТП не са религиозни? [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Poruchik_Rzevski (ентусиаст)
Публикувано15.04.04 21:16



Ами не съм. Много преди неговите книги



Тема Re: Да разбирам ли че феновете на ТП не са религиозни? [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Kradez na vreme (zakusnql)
Публикувано15.04.04 22:02



NE MISLQ, 4E VSI4KI, KOITO 4ETAT PRAT4ET SA ATEISTI.SPORED MEN 4OVEK MOJE DA VQRVA V KAKVOTO SI ISKA, BEZ DA SE VLIQE OT STRANI4NATA LITERATURA.VQRNO, MALKI BOGOVE E DOSTA ANTIHRISTQNSKA, NO NE E ZADULJITELNO 4OVEK DA Q PRIEME PO TOZI NA4IN. INTERESNA MISUL...

IF ONE DAY YOU WAKE UP AND YOU DON'T SEE THE SUN, YOU'RE DEATH OR YOU ARE THE SUN.


Тема Аз вярвам... [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъщи (...)
Публикувано15.04.04 22:33



във Великият Бог Ом, но само ако и той вярва в мен



Тема не разбирай [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано16.04.04 01:42



Нямам кой знае колко набожни приятели, но от тези които имам почти всички харесват и Пратчет и Кард и т.н. Не мисля, че книгите им са антихристиянски, ама хич. :)
Това е моето мнение.

Love actually... is all around us.


Тема Re: [re: lkew]  
Автор fentazi_fen (фанатик)
Публикувано16.04.04 11:31



Като елф ми е трудно да вярвам във каквато и да е религия.Пък и знам че боговете са пияни дебелаци.

кирилица из нот дет


Тема Re: Да разбирам ли че феновете на ТП не са религио [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Автор Taлиecин (Radiant Brow)
Публикувано16.04.04 13:04



Ми аз определено не съм. А за християнството и църквата по-добре да не казвам какво мисля...

Понякога може да липсва само една личност и светът да изглежда обезлюден.


Тема Re: :Р [re: Taлиecин]  
Автор lkew (ghtqosbgiw)
Публикувано16.04.04 14:18



кажи си, кажи си душо. Хем ще ти олекне, хем най-накрая ще сложа звездички в чужд постинг. Отдавна чакам възможност. :)

vae victis



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.