Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 21.05.24 
Фен клубове
   >> Тери Пратчет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Албум на Тери Пратчет  
Автор Haplio ()
Публикувано03.09.03 12:13



Заа всички фенове - на Славейков има Албума на Тери Пратчет - с много графики и пълноцветни изображения на героите от Света на Диска. Рисуван е от Пол Кидби и перфектен. Има и кратко описание на всеки персонаж. Малко фамилните имена се различават от тези в книгите, но ние си знаем за кого става на въпрос. Качеството на изображенията е направо перфектно. И всико това само за 5 анкх-морпоркси долара.... =~_^= Взимайте докато има, че после... няма...

Vulnerant omnes, ultima necat!


Тема Re: Албум на Тери Пратчетнови [re: Haplio]  
Автор Lorien ()
Публикувано03.09.03 13:17



Ама това някакво ново издание ли е , защото аз имам " Албум на Тери Пратчет" от има-няма една година.



Тема Re: Албум на Тери Пратчетнови [re: Lorien]  
Автор Haplio ()
Публикувано04.09.03 11:33



Не е ново - издадено е през 2000 г.

Vulnerant omnes, ultima necat!


Тема Re: Албум на Тери Пратчетнови [re: Haplio]  
Автор Haplio ()
Публикувано11.09.03 12:17



Veche uploadnah parvata partida ot Albumat na Terry Pratchett - mojete da go namerite na

http://kmb.hit.bg/

Naslajdavaite se!

Vulnerant omnes, ultima necat!


Тема Мдам...нови [re: Haplio]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано13.09.03 21:18



май не си виждал Последният герой :)

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.


Тема Re: Албум на Тери Пратчетнови [re: Haplio]  
Автор maurice (непознат )
Публикувано11.11.03 17:20



Между другото замислял ли си се, че книги могат и да се купуват а не само да се свалят от нета. Говоря поне за книгите на Пратчет.



Тема Re: Албум на Тери Пратчетнови [re: maurice]  
Автор VooDooMaN (Forsaken)
Публикувано13.11.03 09:10



Че кой не купува?!? Имам всичко що е сканирано на БГ на Пратчет и всичко на Английски на писито. Не пречи да имам 21 книги мейд оф пейпър.

Лео-о-о-о-о-о Лима!


Тема Re: Албум на Тери Пратчетнови [re: VooDooMaN]  
Автор Haplio ()
Публикувано13.11.03 09:42



Napalno podkrepiam VooDooMaN, no za Dnevnika na A-M Gradska straja moga da kaja samo - Ot kade moga da si gu kupia?

Vulnerant omnes, ultima necat!


Тема Re: Албум на Тери Пратчетнови [re: Haplio]  
Автор maurice (непознат )
Публикувано13.11.03 10:56



Не се разбираме пичове! Аз също нямам против да си колекционирам Пратчет и Толкин. Имам на файлова техни книги на български, руски, английски, немски, чешки, полски, словашки и на още дори езици и 50 книги, но съм абсолютно против uploadvane, защото си има крадливи копелета, които не купуват изобщо. А колкото и пари да има ТП си ги заслужава до последната стотинка.

А що се отнася до Дневника, звъннете в издателството. Може и да се намери вариант.



Тема Re: Албум на Тери Пратчетнови [re: maurice]  
Автор Haplio ()
Публикувано13.11.03 14:41



Мила Мориске, ще сме ти много благодарни, ако ни дадеш някакво инфо как да се свържем с това ши... ъъъъ шантаво издателство, защото те не си оставят много-много телефоните или адресите или и-мейлите (защо ли?) из книжките, които публикуват.

А за това, че има хора, които не купуват, а търсят безплатно - имало е, има и винаги ще има и няма хуманен начин да ги откажеш - после ще те съдят като за човек...

А за това, че Пратчет си заслужава парите - така е, две мнения по въпроса няма, мила, но опитай се да се замилиш колко ли печели той от издаването на КНИГИТЕ му на родния ни език и дали сумата зависи от това колко са продадени на феновете или колко са излезли от печатницата.

Благодаря много!

Vulnerant omnes, ultima necat!


Тема Re: Албум на Тери Пратчетнови [re: Haplio]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано07.01.04 14:24



Издателството драги е Вузев и не е нелегално.
А между другото бих ти препоръчал да си по внимателен с определянето на половете на непознати.



Тема Re: Албум на Тери Пратчетнови [re: maurice]  
Автор NeonSun (Chrysobеryl)
Публикувано07.01.04 15:15



Не е нелегално, но редови читател контакт с тях не може да осъществи -- говоря от личен опит.

--
Shine on~


Тема Re: Албум на Тери Пратчетнови [re: NeonSun]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано14.01.04 12:04



Май си прав NeonSun и аз си направих труда да проверя ама май сме тръгнали по погрешен път. Беден ми е речника да обясня по какви невероятни пътища се опитвах да се добера до контакт, но не би. Накрая се свързах с друг издател, който ми обеща адреса, но домашния и помоли да не го публикувам в нета. Така или иначе предполагам, че ще ни теглят по една майна, ако ги потърсим издателите на домашния им адрес. Та същия този издател каза, че единственото място където може да се намери стара книга на Вузев е книжната борса (май е на Полиграфическия), където самото издателство Вузев не присъства, но техните книги май се разпространяват на борсата от ИК Бард. BTW потвърди се и това, което се ковентираше по друга тема - Вузев издава само Пратчет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.