Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 07.07.24 
Фен клубове
   >> Тери Пратчет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема моженови [re: else]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 21:24



обаче вещиците са мноо зле
други дразнещи са чай да се сетя...на ваймс жена му, половината от магьосниците (но не и оня, дето е майму...ааауу), дребнодупе, керът и т.н. я да спирам, че току виж не останали



Тема Re: "Герои на Пратчет дето ме дразнят"...нови [re: eskarina]  
Автор else (myself)
Публикувано27.05.03 21:27



Най-противният естествено ми е Ринсуинд.
Книгите за него само дето не ги заобикалям отдалече. Толкова ми е трудно да ми е забавна книга с такъв темерут вътре
След това е Диблър.

Не се сещам за други особено противни.

I know I live... but like a stone I'm falling down


Тема E,нови [re: else]  
Автор Alvin (оранге)
Публикувано28.05.03 14:21



няма нужда да се пениш толкова. Аз така ги усещам нещата - досадни са ми, предвидими, а и в повечето книги знаеш какво ще стане - Вихронрав ще опука лошите, Ог ще пристъпва от крак на крак, но ще удари едно рамо, а Маграт ще е все по-близо до кралския живот. Но проблема не е в предвидимостта - той Пратчет не е от най-мистериозните писатели. Лошото е, че са... абе, досадни! Знае се какво ще кажат, какво ще направят... Никак не ми се четат 5 книги за едното главознание.
Ама аз не казвам да не ги четат, де. Просто има и по-хубави неща

"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена


Тема Re: 8)нови [re: lkew]  
Автор eskarina (budeshta feia)
Публикувано28.05.03 15:58



zabeliazah kak nikoi dosega ne kaza cha Smut e skuchen...ili draznesht...
hehehe...moje samo da se radvam za tova, nali?


...smurtta e zanimanie samotno...


Тема Re: "Герои на Пратчет дето ме дразнят"...нови [re: else]  
Автор lkewМодератор (trapped)
Публикувано28.05.03 16:23



в Интерестни Времена има Ринсуинд и въпреки това книгата е много готина. А в Магоисточник (книгата си съкс де) Ринс се държи по-скоро като Джони или нещо такова... абе там е мноо готин.

Та така.

You've never been far from where you've been at the time being.


Тема Re: как смееш?!?!??!нови [re: lkew]  
Автор else (myself)
Публикувано28.05.03 17:00



да сравняваш този дръвник с Джони!??!

I know I live... but like a stone I'm falling down


Тема Re: E,нови [re: Alvin]  
Автор else (myself)
Публикувано28.05.03 17:07



знаеш, че "хубавото" зависи от гледната точка на гледащия
Колкото до предвидимостта, за мен силата на Пратчет никога не е била в оригиналността на сюжета.

I know I live... but like a stone I'm falling down


Тема Re: по следният начин :нови [re: else]  
Автор lkewМодератор (trapped)
Публикувано28.05.03 17:57



Така, ти много ми помагаш : "....този дръвник с Джони!??!"

та! Довечера можем да го обсъдим, но сега ще кажа колкото да не се чудят другите форумници - Джони е дръвник.
Ако още не си се отказа да четеш, бързам да поясня - Джони е много готин герой (въпреки че във книжките за него има ДВАМА които ми харесват повече), но такъв е и Мечо Пух. Което не променя основните характеристики и на двамата. Тоест и двамата са дръвници, предпочитат да мислят бавно и тихо, и са като цяло по-нормални от нормалните хора.
Да се върмен на Ринсуинд. Не, не го сравнявам с Джони (така че онова отгоре са пълни глупости в които няма нищо вярно и ги казвам само за да те подразня малко ;) ). Сравнявам действията му с тези на адаша. Тоест сравнявам делата на Ринсуинд от Магоистчник с тези на Джони от Само Ти Можеш...
Чел съм книгата (sorcery) само в-1-ъж и може да съм забравил, но накрая Ринс май постъпи много Джониевски. Направи каквото трябваше да се направи. (Беше Магьосник. Той УСПЯ.) И само заради тази книга знам, че той не е оня скатавар който изглежда да е, а е предпочел да бъде такъв, от което ми олеква мъничко. Така де, яко е способен човек да предпочита да бъде жив човек.

(И всъщност самият край си е в топ 10 крайьове на фентъзита които съм чел, при това из първите 4-5 места. Май щото повечето фентъзи които съм чел са недовършени поредици)

You've never been far from where you've been at the time being.


Тема Re: "Герои на Пратчет дето ме дразнят"...нови [re: Aardvark]  
Автор Poruchik_Rzevski (непознат )
Публикувано28.05.03 23:49



Абсолютно Керът. А защо - мноо просто - РЕВНУВАМ!!!!!! :о)
Ехххх .... къде ги такива жени...... :о)



Тема Re: "Герои на Пратчет дето ме дразнят"...нови [re: Ravenlord]  
Автор тиrъp (Тигър)
Публикувано29.05.03 19:59



Ето и втори глас за Могъщ овес.
Ама накрая ми стана жал за него, съвсем накрая.

Джунфу. 5-то Яо. Той притежава истината и тя обединява.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.