Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 04.07.24 
Фен клубове
   >> Тери Пратчет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема :)нови [re: Mapи]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано28.08.04 03:52



Да ти кажа честно, самото описание на разликите между магиите на магьосниците и вещиците (според мен) е така направено, че никой down-to-earth читател не би предпочел начина на магьосниците.

Колкото до Лин, тя има участие във всичките му книги... дали специално е помагала физически за имиджа на вещиците - не знам. Мен винаги ми се е струвало, ще тя е първообраз на Лейди Сибил ;-)

П.П. Израза "бедно сърце" дали означава и "празен джоб"? Ако да - много жалко, все се надявах да забогатея бързо и лесно... еххх

Teamwork is essential; it gives the enemy other people to shoot at.

Редактирано от Paganel на 28.08.04 03:54.



Тема Re: :)нови [re: Paganel]  
АвторMapи (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 19:34



Не е въпрос само на представяне. и в живота е така. Това се прави само от ..... магьосници, а онова-само от вещици. Неписаните правила са най-силни. едните ходят в университет, а другите-не. има изключение Но то си остава само изключение. а най-досадното е, че става въпрос за една и съща магия - тази, на която се крепи Диска.

Няма начин да забогатееш покрай мен. Имам толкова широки пръсти, че мога да видя финиширането на заплатата си преди да съм почнала да я харча. Т.е.Написах ".Разбиваш бедното ми сърце", защото ми прозвуча като един правилен начин да ти отговоря. :О))

п.с. Всъщност не разбрах дали ти разбра, но немога да отворя онзи линк с бубу.то. Така,че ще съм признателна, ако си направиш труда да качиш на дата-та втората част на Посестрими в занаята. Когато ти е свободно.
предварително ти благодаря.



Тема Re: регистриране и 1:0нови [re: maurice]  
АвторMapи (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 19:36



Е... колко още остават?



Тема Re: регистрираненови [re: Mapи]  
Автор lkew (seuanin)
Публикувано02.09.04 01:12



Гутен нещоси. Wellcome to the jungle!
Чувствайся как у твойем домом. Не храни модератора. Голите снимки - ikelarion@abv.bg. Сори, традиция.

;)

Хубаво е, че се появяват ниви лица. Защо не постнеш Withes VS Wizzards тема? Ще бъде интересно.



Тема Re: регистрираненови [re: lkew]  
АвторMapи (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 18:10



Абе ...... няма проблем. Ама.............тъп въпрос. Как да превеждам Withes VS Wizzard?

Наръчник за употребата на лозовите клонки - много специални. Отгледани от тайнствени монаси, обитаващи високи и далечни планини. За Вас господине - специална отстъпка и ССПГД и т.н. Или в стил "Радостта от снакса"....



Тема Re: Добре дошли в клуб Тери Пратчет!нови [re: lkew]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано13.09.04 10:04



хейл Иккю енд фром ми!
дали би било възможно да ви досаждам и азе от време на време хъ?
аз съм стар фен на Тери Гудкайнд ,ъъъъъ Пратчет де
ама си мислех че тук е клуб само за напреднали четци-аз съм му прочел само пет шест книжки

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: Добре дошли в клуб Тери Пратчет!нови [re: necrossumus]  
Автор Belequen (ред.)
Публикувано13.09.04 14:45



Нали видя какви са начините да станеш член на клуба?
Сам прецени дали можеш.


Nothing to Add.


Тема Re: Добре дошли в клуб Тери Пратчет!нови [re: necrossumus]  
Автор lkew (imp)
Публикувано13.09.04 19:58



Хах, велкъм ту ауър хъмбъл форум :))

радвам се, че дойде. :)

Ако някога ми върнат книжките на пратчет (шот не знам в кого са ми), ще ти ги дам да се образоваш.... и споко, тук не сме хардкор риидъри, поне аз препрочитам само по една негова книжка на ден :)))

(щото толкова останаха у нас след грабежите на другарчета, за туй)

Ас тхе инглисх сай : Ноу мор пор!

Редактирано от lkew на 13.09.04 19:59.



Тема Re: Добре дошли в клуб Тери Пратчет!нови [re: lkew]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано14.09.04 14:00



Икю слънце на пустинята в Джелибейби,хей ма на с шапка островърха наопъки ,а сърцето ми щастливо ,вече в такт с твойто пърха

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: Добре дошли в клуб Тери Пратчет!нови [re: necrossumus]  
Автор lkew (imp)
Публикувано14.09.04 14:57



Ммм...... ъъ..... кхъм...... хуу.
Така де.....

Ас тхе инглисх сай : Ноу мор пор!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.