Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 02.07.24 
Фен клубове
   >> Древен Рим
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Астрология и императоринови [re: ThunderGoddess]  
Автор Roxy ( да, обаче :Р )
Публикувано26.09.08 09:57



има лек проблем с линка, който ме запрати на гъза на Слънчевата система...
П.С.: за точен хороскоп (особено за асцендента и бързодвижещите се планети) е необходим точен час на раждане, а дали има такъв за някой имератор?
иначе най-известната легенда за приложение на влиянието на планетит в/у личността на владетел е за зачеването и раждането на Александър Македонски.
което не променя положението, че не вярвам в тези неща.




АРКОНА

Тема Re: Астрология и императоринови [re: Roxy]  
Автор ThunderGoddess (Sacer)
Публикувано26.09.08 11:29



Видях проблема още вчера вечерта и много се ядосах, че не може да го оправя. Днес ще се заловя да направя тази таблича на картинка и така е ви я пратя тук. Бързодвижеща се планета ... хм ... поне 2.5 дни ... за Луната. Дали има риск човек да се обърка в подобен мощен сайт като

, откъдето аз черпя информацията си относно Луната специално ... ами честно да ти кажа не. Луната е на около 25 градуса във Везни - хубаво си е влязла там, но няма намерения да излиза скоро.Другите бързаци им отнема по месец да си сменят знака . Обсъдихме работата в клуб астрология, тъй като при неговата дата дори и зодията не е ясна - колебаехме се между Дева и Везни. И тъй като асцендента определя до голяма степен нашия външен вид, решихме че можем да разчитаме на статуите и да кажем. С това стеснихме възможностите за точния час за раждане в интервал от два часа. Август е асцендент Козирог, което освен, че се върза на външността му чудесно, разкри и някои липсващи качества от характера му, които са описани в историята

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ThunderGoddess на 26.09.08 11:33.</EM></FONT></P>

Редактирано от ThunderGoddess на 26.09.08 13:50.



Тема Re: Астрология и императоринови [re: ThunderGoddess]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано26.09.08 12:14



Брей, какъв експерт се развива от теб!?





Тема Re: Астрология и императоринови [re: Kaлoмaин]  
Автор ThunderGoddess (Sacer)
Публикувано26.09.08 13:15



Казват, че всеки самоуважаващ се астролог трябва да има Дева на някое важно място в хороскопа. Имам и я оползотворявам

. Но чак експерт, ха, вродената ми скромност не позволява да го твърдя



Тема Re: Август - Венера,Марс и Асцендентнови [re: ThunderGoddess]  
Автор Roxy ( да, обаче :Р )
Публикувано26.09.08 15:19



кво си се цупиш на Венерата, бе, моме?! съвсем си е наред - сърдечна и учеща.




АРКОНА

Тема Re: Август - Венера,Марс и Асцендентнови [re: Roxy]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано26.09.08 15:29



аз съм роден под знака на Венера.



Queen's only


Тема Re: Август - Венера,Марс и Асцендентнови [re: Last Roman]  
Автор ThunderGoddess (Sacer)
Публикувано26.09.08 16:19



Аз па на Луната.
Рокси, иначе Венерата си я харесвам, ама как може да има същата като моята?

. Луната не я харесвам. Или Слънчевия знак ... не знам - едно от двете трябва да напусне, за да се почувствам истински човек



Тема Re: Август - Венера,Марс и Асцендентнови [re: Last Roman]  
Автор Roxy ( да, обаче :Р )
Публикувано26.09.08 17:00



а аз, ако вярвам на приятелка-любител астролог, слушала във Франция една теория, че всеки от 12-те апостоли отговаря на дадена зодия като характер, съм под знака на Тона Неверни! иначе Меркуриево чедо - бързо, изменчиво, измамно и с търговски наклонности...


АРКОНА

Тема Re: Август - Венера,Марс и Асцендентнови [re: Roxy]  
Автор ThunderGoddess (Sacer)
Публикувано26.09.08 17:04



Охо, да, да. Представям си Христос, Козирогът в една компания със ... Стрелец, примерно

. Щеше да бъде шоу. Но може би наистина хората така са измислили Библията, че да има всякакви характери.



Тема Re: Август - Венера,Марс и Асцендентнови [re: ThunderGoddess]  
Автор Roxy ( да, обаче :Р )
Публикувано26.09.08 17:05



виж, не ти определят някакви планети мястото и средата, в които си родена и израстнала, обстоятелствата, които са те оформили като личност... дали звездите имат някакво базово значение за характера - не знам, има само един човек, който ми е познавал (и поради това почти не се допитвам до нея), останалото е пълен шит, затова не мога да вярвам на теории с толова огромен субективен фактор, това е. но пък определено дават богата храна за бъзик...


пусни някой як император-Близнак, че да има с какво да се фукам все пак.


АРКОНА


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.