Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 31.05.24 
Фен клубове
   >> Древен Рим
*Кратък преглед

Тема Филмът за Ханибалнови  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано18.04.08 17:02



Вчера по канала случайно го хванах. Как ви се видя? Ако сте го гледали разбира се.



Тема Re: Филмът за Ханибал [re: Kaлoмaин]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано18.04.08 18:28



Гледах малко - доста глуповат ми си видя... Нискобюджетен филм с български актьори (и статисти)...



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Филмът за Ханибалнови [re: BlackWolf]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ахъм)
Публикувано18.04.08 19:41



Друго си е Крък Дъглас да дефлорира саманта Фокс опс Лиз Тайлър ау Елизабет Тейлър

Тоа Анибал ми прилича на пич който фаща гаджето разсъблича го,полага го на миндера и когато трябва да го втъкне с замах както се казва заорава в дън гори тилилейски дет после го намират и го таковат.С две думи който не е готов да стигне до края изобщо да не почва.Ако Рим бе унищожен до основи може би щяхме да имаме редкия шанс да видим на живо автохтонни траки които не са елинизирани или романизирани- ама на ядец



Тема Re: Филмът за Ханибалнови [re: BlackWolf]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано19.04.08 01:11



ако не ме лъже паметта - филмът е на BBC. По-добър е от останалите продукции на този проект.

Aut Caesar, aut nihil



Тема Re: Филмът за Ханибалнови [re: BlackWolf]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано20.04.08 14:08



Ами ако бюджета е критерий за качество - сега вече съм депресирана.



На мен ми хареса - имаше нещо нехоливудско. Въпреки, че би било интересно да се проследи живота му и след падането на Картаген. Чувала съм, че е водил и морски битки срещу Рим.



Тема Re: Филмът за Ханибалнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Бaн Чao ()
Публикувано20.04.08 14:12



Чете ли ти се нещо сериозно за Картаген?



Тема Re: Филмът за Ханибалнови [re: Бaн Чao]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано20.04.08 14:34



Чела съм. Преди време. Просто ми се искаше да видя цялата исторя на Ханибал.



Тема Re: Филмът за Ханибалнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано20.04.08 14:37



Ханибал водел морски битки като наемник на селевкидския цар Антиох, само че не сполучил много. Римляните измислили хитроумно изобретение на корабите си - т. нар. 'огнен кош', съдържащ горливи вещества, които изливали върху наближаващата вражеска флота. Така селевкидската флота била напълно унищожена още в началото на Втората Сирийска война.

Aut Caesar, aut nihil




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.