Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 05.10.24 
Фен клубове
   >> Древен Рим
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема за играта Rome Total Warнови  
Автор Belgarion (небесен спускач)
Публикувано05.01.06 18:30



Първо да ви поздравя за наистина добрият и значително образователният (в сравнение с другите а и не само) клуб.
Не може да остане незабелязан факта, че се интересувате от военната история на великата империя, та за това въпросът ми е дали сте пробвали тази игра ROME TOTAL WAR. Лично аз наистина я харесвам адски много и то не заради чистият геймплей (който между другото е е за подценяване), а защото посредством нея псъзнах доста неща за мирогледа и начинът на живот на римляните и техните врагове, съюзници и тн.

остър леден връх
от окото на една звезда
аз идвам за да ви убия


Тема Re: за играта Rome Total Warнови [re: Belgarion]  
Автор Last romanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано05.01.06 22:37



Ох, засегна наистина интригуваща тема за мен... Това е най-добрата игра за античния свят, правена някога...
Аз от около година и нещо я играя и не ми е писнала. Постоянно излизат нови патчове... Сега се е появила и Barbarian Invasion....
абе лудница!

Ad majorem pharmacie gloriam!



Тема Re: за играта Rome Total Warнови [re: Last roman]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано07.01.06 18:13




Ad fontes



Тема Re: за играта Rome Total Warнови [re: kozaa]  
Автор mogilniq (непознат)
Публикувано09.01.06 18:58



Аз само нея ръцам.Супер реалистична и доста образователна игра.



Тема Re: за играта Rome Total War [re: Belgarion]  
Автор Гeoлor (мислещ)
Публикувано19.01.06 14:10



Клуба става все по-чудесен и красив, благодарение на нашият генерал - Последният Римлянин!

С това изказване имитирам резултата от победна битка във въпросната игра.

Според мен играта е много красива и сравнително образователна. Хубава опция е че всеки обект е придружен от кратко популярно описание, така че наистина може да се научат някои работи само от игране. Музиката, особено в Batlle Map-а също е много приятна.

Е, вече си я имам вкъщи, ъпгрейднах компа и вече може да я носи. Играя я с огромно удоволствие, но преигравам кампанията на римляните за незнам кой път, вече на Huge unit scale и Haredst Campaign и Batlle Map.



Тема Re: за играта Rome Total War [re: Belgarion]  
Автор BASlLEVSA (Thracian)
Публикувано19.01.06 19:55



Взех си продължението Barbarion Invasion.Играта си я бива доста.

Баси мамата.КВА МОГИЛА.


Тема Re: за играта Rome Total War [re: BASlLEVSA]  
Автор Belgarion (небесен спускач)
Публикувано06.02.06 22:39



в интерес на истината след като опитах всички раси в barbarian invasion бих казал, че основата е по добра от гледна точка на кампания, докато експанда бие по интелект наистина останах адски неприятно разочарован когато цяла моя армия беше подкупена, това в старата версия е невъзможно. а бе накратко AIто е на ниво. жалко само че не може да се играе мулти но нищо. пробвайе

http://www.totalwar.com/community/download.htm има интересни неща.

остър леден връх
от окото на една звезда
аз идвам за да ви убия


Тема Няколко въпросчета за Total War [re: Belgarion]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано11.02.06 19:41



Понеже съм играл само средновековната версия и ми е много интересно дали тази за рим какъв ресурс ще изисква от компютъра и доколко е общото по между им, като начин на водене на бой и управление на провинциите.
Ако може по подробно
Доколкото знам и тотал уор шогун също маи е доста вълнуваща а сега ще излиза и втора част на средновековието

Човек дори добре да живее умира


Тема Re: Няколко въпросчета за Total War [re: Бoян lYl]  
Автор Last romanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано11.02.06 20:39



512MB RAM и процесорчето требе да е над 1000, готина видеокарта... Но си струва. Няма нищо общо с предишните версии/

Ad majorem pharmacie gloriam!



Тема Re: Няколко въпросчета за Total War [re: Бoян lYl]  
Автор rpaдcko чeдo (азиски ѕвер)
Публикувано12.02.06 01:56



Ееей, шогуна от колко време го търся... Бях играл преди време демото и наистина е яка игра, бая са се постарали да бъде реалистична.

Follow the pale moonlight


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.