Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 07.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: speranza]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 07:56



Гледах само края на 1вия и 2рия сет там преди да се прехвърла ня Григор и Багдатис, ама Шарди се беше засвяткал и явно така е и продължил.

А иначе в играта и аз нищо не познавам, ама то така или иначе ние с тебе сме аматьори от Дира и какъв шанс имаме срещу експертите от Тенис-кафе?



Ще си коментирам тук аз в близко бъдеще. Не, че Дявола не може да трие и тук де...

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано21.01.13 08:31



Ами много се завърза турнира, но за момента всичко върви в полза на шотландския овчар, който за пореден път му връзва зверски...

Няма да е чудно за мен, ако Джокович е елиминирал Вавринка, но именно Стан реално му взима короната от Мелбърн. Няма да се оправдавам с това, Джокович е най-добре подготвеният физически тенисист и има всички шансове да компенсира тези 5 часа зверски тенис, невероятен инзитет, темпо и т.н. но няма да е изненада и ако не се справи. Все пак не може винаги да очакваме да се справя, виждаме с Надал какво става, нищо не е безкрайно... Бердих играе много силно и ефектно за момента, но все пак нито Андерсън, нито Мелцер имат солиден дълбок топспин, който да извади от ритъм тежките удари на чеха. При всички положения сега чакам мача с Бърдман с много по-голям интерес и доста по-смирен :))

А за самия мач, аз и в другия форум писах, че съм изпуснал някои ключови моменти, но от коментарите, хайтлайтса и това, което успях да гледам все пак супер, мега мач, най-добрият от началото на годината и т.н. Лошото е пак казвам, че в края видях един Джокович, който беше наистина уморен (и не заради гримаси, този път учудващо ги нямаше, ами защото закъсняваше при ударите си и нямаше хубав тайминг...) и това ме притеснява.

В долната половина Цонга в момента се класирва за 1/4 финалите, така че Федерер не извади никакъв късмет - всичките му опасни съперници, които при тегленето на жребия отидоха в потокът му си стигат до мач с него... Все пак Роджър си е фаворит да влезне на 1/2 финалите, а знаем каква лисица е - сигурен съм че това че е разбрал че Новак е бил уязвим срещу Вава и изцеден на макс го е стимулирало. Лошото е че е на 31 и преминава през само трудни мачове, а шотландския гайдаджия има подарен 1/2 финал. Хардът е много бавен, 3 от 5, струва ми се че ако не влезнат бръмбари в главата на Анди - той си е голям фаворит за финала.

Редактирано от shevchenko на 21.01.13 08:32.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано21.01.13 08:33



Аз за съжаление съм на работа и няма начин да следя мача, но след като го гледах в събота, съм спокойна... Фед определено ми хареса, на пук на всичко изчетено за формата му



Т.е. Няма да треперя, докъдето стигне до там аз вчера достатъчно "треперих" за стан



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 08:47



Хаха, това 'по-смирен' ми хареса



Аз лично не мисля, че Бердих ще затрудни Ноле кой-знае колко, ама да видим. Безспоро на Мъри най-добре му се отвори жребия, ама това е част от играта - веднъж на него, следващия път на някой друг. Цонга сега го гледах срещу Гаске, ама той тия Ришар вече съвсем ми писна от него, леке и половина. Та нищо съществено не разбрах за формата на Цонга от тоя мач. Ама така или иначе едно по едно де, първо е Раонич, пък после да видим. Иначе тук постоянно дават, че Фед можело да играе срещу 7 играча от топ 50 - нещо, което до сега му се случвало само един път за титла номер 10 и то баш на АО. Като гледам то вече няма мърдане - ако ще печели, така ще е.

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано21.01.13 09:12



Симон му бие първи сервиси на Мъри с 150 км/ч, тъжна гледка...



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 09:29



Вярно няма сила Симон в сервиса, ама и Мъри вял един такъв... Ама то какво да се очаква от Симон, той просто не виждам с какво ще бие Мъри дори и да е в топ форма. Тук стана сума ти часа и ще ходя да спя аз, гоу Родж ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано21.01.13 10:17



Еми да, в крайна сметка Мъри му се разкара Потро, а Симон едва се движи, вече може да се признае, че тотално му върза :)) И далеч не искам да говоря за Фед на полуфинал, но дори и да мине Раонич и Цони (ех, защо поне един от тях не игра с Мъри), то после на полуфинал и аз съм песимист. Бавен хард, оня има повече практика с това подготве, което игра, от друга страна аз съм и песимист покрай южноамериканското турне на Роджър, че ще издържи физически в пет сета... Пък и ако стигне до мач с него, ще е с изгубени сетове, оф :(



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано21.01.13 11:56



Не знам, но ви оставих мненията близо 24 часа, където всички плюхте на воля по мен. Може би идеята беше новите хора там да ни видят дирския сеир, ами браво... А за думичката ново начало може би не сте чували, че каквото е било, било и остава в миналото също...
Изтрих и моите мнения, а още с първото си мнение бях написал, че когато имам време мненията ще бъдат изтрити и всички тук със сигурност са го прочели това. Тази тема е информативна и не е за коментари, камо ли за заяждания.
Просто една закачена тема за статистики, ако ме беше питал за Мъри в мненията за коментарите нямаше да те трия, а щях да ти отговоря това, което вече отговорих тук. Ако ти беше мод вместо мен, щеше да постъпиш по същия начин.
А иначе след като изтрих близо 10 мнения, няма как да ти оставя твите, а ти писа близо 10 часа след като бях изтрил многото първоначални мнения и всички те породени от един доказан сеирджия като Фалкенбах, който никога нищо не е писал за тенис...



Тема ФЕД-Раоничнови [re: naja_haje]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано21.01.13 12:13



Добре е, че мача е на ЦК, най-бавния на АО. Три подавания на Рао - 5 аса?!?




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано21.01.13 13:53



Задобряло е новото поколение, но остава далеч зад топ 4. Интересно, че нито Раонич, нито Томич успяха да изчакат спад в играта на Федерер, който изглеждаше в тези 2 мача като в най-добрите си времена... Точно обратното, тяхното ниво падаше след изгубените тайбреци на вторите сетове. На Раонич волетата в повечето моменти приличаха на тези на Ноле отпреди 4-5 години...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.