Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 07.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.01.13 06:57



Че аз винаги съм бил





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.01.13 07:25



Е това на нищо не прилича... 3 пъти сервира за мача, три пъти осиране. Тотално осиране. Сега се и контузи Чудовището. ДГД, без коментар просто. За цял турнир го бяха пробили 4 пъти, сега само в 4я сет го пробиха 4 пъти. Главата, главата, там е всичко.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.01.13 07:58



тотална лузърщина





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.01.13 08:01



какво каза за сестричките и класата и италианките ??? Коя поред загуба щеше да им бъде



Така е, като бързаш, като теленце пред майка си



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.01.13 08:15



Остави, не е за приказване.. трябваше още след 3я сет да си легна, пфу. Хайде лека.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.01.13 08:49



Еми лека, ама аз гледам Мария, утре ще съм гроги





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано22.01.13 12:11



Няма такава ливада като Бердих, но някак се измъкна - до 15-40 беше подарил три ънфорса на Ноле, после игра май пет поредни точки на втори сервис, но оцеля. Което идва да покаже, че самият Джокович не е в най-добрата си форма и е уязвим. Айде дано, че няма само Федерер да пада от тоя балък на Шлемове.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано22.01.13 12:21



искаш Ферер на финал ли?




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: OrelaWTW]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано22.01.13 12:39



Искам Джокович да пада :) А иначе бих се радвал Феру най-сетне да надмогне демоните си спрямо него и най-сетне да стигне един заслужен финал на Шлема, но не вярвам да стане сега.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано22.01.13 13:42



Ха-ха, хубаво е че си признаваш :)

А не искаш ли някой път Ферер да надмогне демоните си срещу Федерер (все пак Ноле е побеждаван от него доста пъти) ? :)

А за Бердих, какво да ти кажа, тази точка при 15-30 като сервираше за втория сет и грешката от волето чак на мен ми стана неудобно. Обаче пък така даде сигнали на Ноле да не търси уинър при брейкболите, а да бъде дълбок и солиден и да дочака грешка, а такава не последва. Особено бекхенда на втория брейкбол как го направи Бердих не е истина, сигурно и на тренировка не е правил такава топка

Да, само втори сервиси бяха, но от 30-40 натам, при 15-40 направи асо по правата...

4 сета, но пък само 2 часа и половина, доволен съм. Определено Ноле не беше на 100% физически, прибързваше на моменти, тук таме грешеше някои дълбоки топки, които по принцип прави с лекота, но като цяло изключително високо ниво на игра, особено първия и третият сет. Не вярвам Ферер да го затрудни особено, но все пак ще има много дълги и тежки разигравания, така че най-добре там 3-0 и 1 ден повече почивка преди финалът. Но, да, прав си - уязвим е и дори да е свеж на макс, финалът в неделя ще бъде отворен. Айде, ако Ноле си бие Ферер - ще съм за Рожко на 1/2 финал с Мъри




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.