Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:30 25.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема АО 2013 - Тема за коментари  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано10.01.13 20:22



Пускам тема, а кой ще коментира... то ще си покаже.

Жребият е утре, или сигурно тази нощ, Иснър се отказа вчера, повече - от вас :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано11.01.13 01:58



Neshto ne moga da si pusna normalna kirilica. Murray e pri Federer, a Ferrer pri Nole. Berdych e pri Nole, Tipsi pri Ferrer, HMDP pri Murray i Tsonga pri Federer. Nole shte pochva s Mathew i posle Harrison.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.01.13 02:01



с една дума лесен жребий за Ноле :P
Но моя фаворит е Мъри :)



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано11.01.13 02:02



Murray e wreme da padne po-rano :)
Finalyt e Nole - Fed, tozi pyt bez foerwerki 3-1 :P



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано11.01.13 02:05



Inache, Grigor ima syper jrebij. Realno dori 1/2 finalyt ne e nevazmojen. :)



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано11.01.13 02:08



Derbytata na 1 kryg shte sa Hewitt - Tipsarevic i Dolgopolov - Monfis. Federer v 2 kryg moje da igrae s Davydenko, a v treti s Tomic. Abe qk AO shte stane, moje da ima iznenadi ;)



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.01.13 02:22



Абе Бенето е куче и нашия го чака много здрав и изтощителен мач... 2-0 за Гришата е, но в много здрави и дълги битки и двата мача. Но пък ако мине Бенето има нарисувано минаване на Вазелина и нов бг рекорд - 3 кръг на ГШ.





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано11.01.13 11:24



Определено доста лош жребий за Федерер. В половината на Ноле е абсолютно празно, Бердих дори не вярвам, че ще стигне четвъртфинал, а Пикса и да стигне полуфинал, ще сдуха както винаги. От друга страна, имаме Коля за втори (а той ще има игрова практика за разлика от Роджър), Томич/Клижан за трети, Раоната/Росол:)) за осмина и Цони/Гаске (лети след Доха) за четвърт + разбира се Мъри/ХМДП. Пълен дисбаланс. Единственото хубаво е, че Гришо ако е окей с физиката и психиката, може да ги бие всичките в неговата четвърт и верно да стигне полуфинал (според мен ще изгуби в петсетова драма от Типси, ама това е друга история)...



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано11.01.13 12:02



Има големи ливади в схемата, тия Воландри и Рамирес Идалго цял живот няма отърване от тях, Берлокът също е тук, ахахаха, а си имаме и Джон-Патрик Смит и Евгени Донской (според офиц. данни с 1 победа и 11 загуби в кариерата си). Така че Григор можеше и по-добър жребий да извади, Бенето е доста комплексен и опитен играч, който заслужаваше да бие Фед на Уимби, а и Типсаревич евентуално чака в 3 кръг, но пък за сметка на това избегна Роджър, Мъри и Ноле до полуфиналите. :)

Иначе така като гледам не виждам къде може да стане пробив и най-вероятно топ 8 ще си е на четвъртфинал. Най-много Типсаревич да падне от Хюит или Григор и някой бот като Алмагро да се промъкне.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано11.01.13 16:07



някой бот като Алмагро


Уууу, Чудовищенце е всичко друго, но и бот!



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.01.13 21:05



ами другари и другарки темата за коментари ако нямате нищо против в другия форум


или всичко или нищо, просто няма смисъл да цъкаме на две места...



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано11.01.13 23:39



Е пък не знаех, че вече е забранено да се пише тук...

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано12.01.13 01:49



ех, тоз Наж... :))
аве пиши си колкото искаш, аз също нямам намерение окончателно да спирам да пиша тук, както и да е ;)



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано12.01.13 05:09



Ще си пиша я. Тъкмо няма и никой да ме чете, така че ще мога да се развихря на воля



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано12.01.13 11:19



Хммм, нажа, аз съм тук, както и сигурна съм и още доста хора, така че вихри се, моля ;)



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано14.01.13 04:32



Българското участие на АО приключи почти преди да е започнало. Жалко.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано14.01.13 12:36



Мда, кофти!
Е Григор все пак ще вземе 27,600 $Aus (почти 30К $US), не е зле за 0 мача спечелени.




Редактирано от Naki на 14.01.13 12:41.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.01.13 20:09



Догодина повече ;)
Ами, да, жалко... Поне в Цура бях сигурен, че ще бие...



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано14.01.13 23:24



Еми тя взе сет поне :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано15.01.13 22:31



Ами гледах на лайвскор Гришо тръгна с пробив и 3-0 и после какво? Нещо жегата или? Оправдава се, че не бил пристигнал по-рано да тренира и да свикне с обстановката. Аз до колкото знам загуби в Сидни и на другия ден май беше вече в Мелбърн. Е то 4-5 дни малко ли са за тренировки и свикване с жегата? Не знам, питам.
С тоя финал в Бризбейн ми се вдигнаха очакванията, даже си мислех, че за да почине, няма да играе в Сидни, както и да е, отиде но тази загуба някак си ми се видя умишлена.
Не, че Бенето е случаен, ама тва 3-0 си е малко... неочаквано.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.01.13 01:44



Програмата му е сбъркана, подхода, но това с времето ще се оправи надявам се.
Допуска някои груби грешки при подходите си за ГШ турнирите.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано16.01.13 03:06



ами другари и другарки темата за коментари ако нямате нищо против в другия форум
или всичко или нищо, просто няма смисъл да цъкаме на две места...




A man only sees what he wants to see...

Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.01.13 21:58



Амиии...





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано16.01.13 22:27



Не се смущавай, дира си е дир ... Аз лично съжалявам за решението ви... Тук ми е уютно и ми липсвате... Там имам регистрация, както ти обещах, но ми е чуждо, стерилно и не ме кефи с една дума... За сега... Надявам се или да размислите, или да се върнете тук, защото с местенето си ми взехте нещо ценно и важно ...



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано18.01.13 07:52



Ами да беше гласувала против...
за сега, аз не съм доволен от новото място. Новите освен да пускат прогнози, друго не правят...



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано18.01.13 07:55



И ако бях, смяташ ли, че това щеше да промени нещо


Отделно местенето беше подготвяно достатъчно дълго, както знаеш, а и предпочитам да дам шанс на новото... Е, регнах се, ама ми е странно... Затова го написах, едва след като си направих регистрация и се опитвам да следя тенис мненията...



Тема Ами..нови [re: petitta]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано18.01.13 10:10



...хайде да си коментираме тук като в добрите стари времена.

И за мен това местене беше странно и неочаквано, но Дяволът организира почти всичко, така че той има право да решава, а и явно повечето така предпочитат.

Хайде, почва Винъс - Мария, някой гледа ли?



Тема Re: Ами..нови [re: speranza]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано18.01.13 11:48



Този АО много напомня на УСО. Ноле в супер форма, наглед изтегля късмет с жребия и на 1/2 финалите му се очертава не много труден мач, но на 1/4 финалите е някой в супер форма (преди Дел По, сега Бердих) от тези, които са под номера 5-8 в ранглистата, а преди това трябва да играе с Вава.
В същото време Мъри пак очаква някой да го отърве от Федерер, а иначе вее някакъв ветрец, който затруднява играта. Вярно не е чак толкова сериозен, но си дава отражение, а аз не си спомням на АО да е имало вятър изобщо някога ?
Само че този път Мъри ще ми спечели... знаете кое. Вятърът не е толкова сериозен, а ако стане ще пуснат покрива и не сме краят на сезона съответно Джокович ще има цялата свежест при един евентуален техен мач. Аймоооо!





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано18.01.13 13:29



Мен ме дразни само 15 минутите за редакция (тука са 6 часа), както и липсата на оцветяване на никовете. Не намерих и опции за смяна на броя постинга на страница (каквито в Дира има)!




Редактирано от Naki на 18.01.13 13:29.



Тема Re: Ами..нови [re: shevchenko]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано18.01.13 16:17



Ти май само Ноле гледаш :-). Честно казано не виждам в момента как някой ще го спре. Жребият му е извънредно лек, кога Бердих е бил сериозно препятствие? Не мога да преценя още Федерер в каква форма е, но сякаш само той ме плаши.

Иначе този АО ми се вижда рядко скучен. Липсва си Надал, Григор тотално го отписвам, Гофен и той се провали.. при жените 42-годишна мачка наред..много слабо засега.



Тема Re: Ами..нови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.01.13 18:20



Степанек снощи си го поизмъчи Ноле, поне от това, което успях да видя на почивките в НБА. Но и малко наивно игра чеха сервис-воле, не му се получаваше много и Джоко си ковеше минаващи удари отляво и отдясно. Иначе е факт, че във важните моменти Джоката се преобразяваше.

Марчето и Винъс нямаше как да ги гледам заради късния час, но освен Бандита едва ли някой е очаквал нещо различно от 2:0 за Марчето. Въпросът беше колко гейма ще взема Моделиерката, добре, че е пробила в края, че инак е отивала на две франзели





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.01.13 18:25



абе свиква се, в началото и мен така ми беше, а че не се коментира много е факт, ама това е положението



Ти да не се смущаваш от останалите, да не ти пука, те основните са си пак старите дираджии



Тема Re: Ами..нови [re: speranza]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано18.01.13 18:55



И на мен ми се вижда скучен засега турнирът, дано по-натам станат по-интересни мачове.

Бердих все пак има победи над всички от топ 4 без Надал на ГС. Срещу Федерер даже има две, така че да не го подценяваме... Естествено, ако Ноле играе на макс и е в добра форма (каквито индикации вече даде с представянето си досега) всичко друго освен победа в до 4 сета би било голяма изненада. И понеже сме статистици, това 4-та титла в Мелбърн, 3-та поредна, енти пореден 1/2 финал на ниво ГС... та идеята ми беше, че загуба от Бердих би била прекрасна да прекъсне сериите на Ноле. Аз обаче съм оптимист и вярвам, че ще спечели турнира. Виж чак така смело да се изказвам, че няма кой да го спре не смея :) Федерер не ме плаши на 31-32 години вече, в 3 от 5 на хард, след като ще е играл преди това най-вероятно с Мъри или с много силен Дел По (ако аржето бие Анди) не ми се струва много логично да спечели. Мъри си остава претендентът както на този турнир, така и в дългосрочен план да свали Ноле от върхът на ранглистата.





Тема Re: Ами..нови [re: Balleta]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано18.01.13 19:01



Е Степанек само така има шанс, да не остави Ноле да си намери ритъма на ударите от основната линия и според мен се справи доста добре, вкарваше много трудни волета на моменти. Имаше някои пропуски Джокович специално тази сутрин, но като цяло съм доволен от първите три кръга, особено с Харисън беше доста впечетляващ.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано18.01.13 19:05



Абе по-дървено си е при всички положения, ако и няма нови хора, които да коментират активно - никакъв смисъл няма от това местене освен, че дявола и сандро са хепи :)



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано18.01.13 20:13



;) аз трудно мога да бъда смутена, обаче е неуютно, стерилно и баш дървено. Там липсва атмосферата, потребителите се пренесоха, а атмосферата остана тук. Както отговорих и на шевата, ще дам шанс, но за сега не вървят на добре нещата





Тема Re: Ами..нови [re: speranza]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано18.01.13 20:45



Абсолютна дърварщина е оня сайт и пак сме старите плямпалници, само дето Наки мърмори дори повече.



Иначе и мен турнирът не ме очарова, но то при мъжете си стана нормално до четвъртфиналите да е скука, където бандата биг хитъри (Бердих, ХМДП, Цонга, а преди и Сода) се изпрява срещу топ 4 (в случая топ 3).

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано18.01.13 22:39



Не знам защо да не ни е хубаво навсякъде ако сме заедно.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано18.01.13 22:59



Аз за това се изказах, след като се регнах... Не съм против местенето като цяло, но новата платформа ми е прекалено стерилна... А тук го усещам по-интимно и топло... Лично усещане ..



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано18.01.13 23:08



Не знам но приятното усещане не си ли го правим ние?



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано18.01.13 23:15



Бандит, познаваме се, принципно би следвало да си прав, но тук говорим за усещане... Моето в частност. Смяташ ли, че нарочно не бих дала шанс на новото място? Не искам да задълбавам защо, какво и как, но тук споделям как го усещам ... За сега...



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано18.01.13 23:17



Не, явно даваш, ама други изобщо не дават. Това е проблема.





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано18.01.13 23:34



Не, не си прав... Проблемът е другаде, малка но основна част от клубарите решиха, че тук им е тясно... За тях се надявам, че са прави, а аз за себе си казвам, че съжалявам за това им решение и че ще ми липсват постовете им, закачките и заяжданиците им,ако щеш, спамът и така....

Там имам регистрация, но тук е сърцето ми за тенис все още ...

Всеки е правза себе си, нито дира, нито новото място са уникални и незаместими и всеки решава за себе си...



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано19.01.13 01:38



Добре де, ама ако става въпрос само за това, то защо ти и останалите, най-вече Хенмана не пишете там? :о По тази логика никога няма да се развие качествено форума. Тези новите, трябва им време според мен. Виж, както ти писах вече това е новото поколение с някои редки изключения. Свикнали са да си пишат в затворени общества и групи по социалните мрежи ((затворените групи във фейсбук или т.нар. секти, хаха) или пък да си чатят в скайпа), докато тук основата е съвсем различна. Ние сме баш форумисти/клубари, това е изчезващ вид. Аз например винаги коментирам в популярни форуми, където има много хора и стават яко въргали, още от края на 90 те години се почна. Като говорим за тенис форуми специално, пиша там където има стълпотворение на много фенове. Членувам в две фейсбук групи за Рафа Надал и в един негов форум, но не пиша на тези неща или рядко (въпреки, че ме познават много добре), защото е скучно - пишат само фенове на Надал. Докато мен ме блазни това да споря с фенове на Фед, Ноле, Мъри и т.н. Е, колко такива има? Колко от 100 (примерно). И ти искаш едни такива от фейсбук поколението, новобранци в един нов форум да започнат да пишат. Тц... Казах ти вече - аз, ти, фогела, хенман, сандро, агаси, хингис и т.н. и т.н не се вписваме в точно тази картинка, малко са такива като нас. От 20 нови човека, шансът някой да пропише редовно всъщност е много малък.
Другото което трябва да се има предвид, че масово всички пишещи за тенис у нас, пишат в кафето и не ебават другите места. А там пък няма класически форум.
Аз искам да има един огромен тенис форум за България, по подобие на менстенисфорумс и там да пишем 1000 човека примерно. Но това едва ли някога ще стане.
А ДИРЪТ и по-слециално клуб тенис, Шева (и останалите) заприлича точно на едно такова затворено общество, само едни и същи хора пишат.
Тук след ТМЦ беше тотална тишина. Нищичко. Защо?
Аз например нарочно не пуснах обзорна тема за 2012 г. с надеждата някой да се сети да пусне, уви така и нямаме такава тема, наруши се традицията.
Та на новото място ако вие не пишете активно и редовно, ами няма да сте доволни естествено, не чакайте другите да пишат. Пишете така както бихте писали тук, само така нещата постепенно ще си дойдат по местата.
А и няма гаранция, че тук щеше да има много мнения по време на АО...

Та така..



Тема Re: Ами..нови [re: Henman]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано19.01.13 08:24



Прекрасна събота се очертава за мен!!

Двама любимци - Шарди и Сепи с две невероятни победи, само не знам за кого ще съм в мача между двамата. Сега остава само и Колшрайбер да бие Раонич и всичко ще е перфектно.

Редактирано от speranza на 19.01.13 08:25.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано19.01.13 12:09



Между другото там сам ли ще модерираш ?
Аз не искам да съм мод, но предвид някои прегрешения от миналото бих искал някой друг да бъде заедно с тебе като гаранция за игрите. Например Хенман или Агаси ми се струват удачни варианти.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано19.01.13 12:31



Сравнението с мъжкия тенис форум е смешно. На мен също не ми допада новото място, още не мога да свикна с него. Може би ни трябва повечко време. Като гледам там още никой не е пуснал тема за допинга, която в момента е доста коментирана, май аз ще трябва да я пускам.



Тема Re: Ами..нови [re: speranza]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано19.01.13 14:54



Това с Райбера да бие Раонич граничи с фантастика - даже сет не е взел.






Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано19.01.13 17:59



Аз пробвах да пиша и за тенис, и за снукър и резултатът беше НИКАКВА реакция. Пак с тебе си говорим, тогава защо там, а не тук, където сме си свикнали и е по-лесно за четене? Като могат да пишат само на шльокавица във фейсбука, значи си стоим тука и си лафим тия 20 човека, които си се знаем и ни е кеф да си коментираме заедно. Може да е имало тишина след ТМЦ, но това е нормално след като нямаше турнири в тоя период - когато има, се пише предостатъчно.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Ами..нови [re: speranza]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано19.01.13 18:01



Да, ама не!

Не знам защо толкова се радваш, Шарди е лузър и сега само ще легне на Мърлата...

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Ами..нови [re: Henman]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано19.01.13 18:09



Откъде си толкова сигурен, че франсето ще бие Сепи?

Редактирано от lchWill на 19.01.13 18:11.



Тема Re: Ами..нови [re: lchWill]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано19.01.13 18:12



Да, ставаше дума, че Шарди разкара Дел Потро и сега няма шанс Мърлата да падне преди полуфинал.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Ами..нови [re: Henman]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано19.01.13 18:28



То нямаше гаранция, че ако Дел Потро беше на 1/4 финала Мъри щеше да падне. Все пак вторият биеше първият почти навсякъде. Аржентинецът има само 1 победа над него доколкото ми е известно и то преди близо 4 години.
Че ще е на 1/2 финал, то е почти ясно. Важното е и Роджър да е там. Той няма загуба срещу него на турнир от ГШ и е напълно възможно традицията да бъде продължена. На което най-искрено се надявам.



Тема Re: Ами..нови [re: lchWill]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано19.01.13 18:50



Дел Потро и Мъри изобщо не са играли кой знае колко мачове, за да се правят такива заключения, да не говорим, че ВСИЧКИТЕ (не само победата на аржентинеца) са от 2009 или дори от преди това. Не казвам, че Понито щеше да го бие със сигурност, ако бяха играли сега, но със сигурност има оръжията и психиката, за да го направи за разлика от Шарди.

А Федката според мен няма никакъв шанс на тази настилка срещу Мъри или Джокович, това не ти е Томич с дървения ретур и меките удари. Анди и Ноле ще му връщат сервисите и оттам нататък ще дойдат непредизвиканите грешки. Ако ще печели още ГШ-та, ще е на Уимби или УСО.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Ами..нови [re: speranza]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано19.01.13 19:53



На мен ми е все тая кой от двамата ще бие, но предполагам, че ще е италианецът заради повечето опит. Но е факт, че и за двамата това ще е най-голямото им постижение на турнир от шлема, който и да се класира.
Странно - вместо да гледаме дерби на мутантите, ще гледаме дерби на плейбоите.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано19.01.13 23:43



Значи нямам нищо против, все ми е тая.
Само че това го решават Анфо, Момчи и Мейджъра
Ако има двама модове, това предполага много голяма активност, така че ти, Хенмана и Агаси ще трява да си завоювате това право отново. Това е нова територия и трябва да се развива.


А иначе, аз съм там модератор от самото създаване на форума, вас ви нямаше все още. И както ти казах миналото е минало, точка. Започва се на чисто. Това за статистиката и ранглистите изобщо не съм го направил от наглост, а просто бях забравил, още миналата година бях решил да махам всичко, но забравих, а сега тотално бях забравил.
Също така да ти кажа, че айпитата там не се виждат от модовете, но заради ПМЛ има много по-стриктен контрол над айпитата отколкото тук някога е упражняван. И това се прави от админите. Така че е абсурд някой да си помисли за такива неща. Е, Дявола ако реши винаги може да измисли нещо и да взриви форума след време, но дявола е уморен и няма какво да доказва по нашите ширини повече.



Тема Re: Ами..нови [re: lchWill]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано20.01.13 11:22








Тема Re: Ами..нови [re: speranza]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано20.01.13 14:23



Някой знае ли защо Янко Типсаревич се отказа? Контузен ли е нещо или...?



Тема Re: Ами..нови [re: lchWill]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано20.01.13 14:30



Засърбяла го петичката и се отказва




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 04:09



Еми да, ама какви прогнози пускат... никокоа, ама никога не е имало такава игра, ей!



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Ами..нови [re: speranza]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 04:10



а и явно повечето така предпочитат.

ами това не беше точно така, ама гласът не Мъри натежа и нямаше начин :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ами..нови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 04:13



Но и малко наивно игра чеха сервис-воле

Ех, ама и ти си един тенис-експерт :) Той Степанек винаги и срещу всеки играе сервис-воле, това си му е стилът. Той й Йодра останаха май, други почти няма.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 04:15



С това за атмосферата съм 100% съгласен. Иначе не е 'дървено',. просто има... модерен :) интерфейс. В интерес на истината 99.9% от форумите са така, дори и БГ Мама, който е безспорно най-големия БГ форум.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 04:24



Не знам, обаче ми изтри въпроса. С което мисля, че моето присъствие в оня форум приключва. Точно както преди време три мнения тук, тогава го пропуснах почти без коментар, но това е от мен - след АО се оттеглям от тенис-форумите в ПМЛ, то и без това от новите лица там не ми остава време да се изкажа...

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 04:26



Не ивждам нито дума за Джоко-Вавринка... Уви последните 3-4 дни не можах да глеам нищо, а това явно беше мачЪТ с главно М. Интересно Шевата какво ще каже, особено в светлината на по-предните му мнения тук, които току-що изчетох ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано21.01.13 06:53



За съжаление изтри мненията на всички ни. Явно това беше и причината да иска да се преместим - за да може да контролира нещата и да прави каквото си иска.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: speranza]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 07:19



Еми... живи-здрави, който иска да пише, който иска да модерира... Демокрация :)

А иначе аз наваксвам след 5 дневна липса на гледане :)

Гледах Григор на двойки, за съжаление отпаднаха с Багдатис в мач, който спокойно можеше да спечелят. 2 тайбрека изиграха, а в 1вия сет изпуснаха 6 брейкбола. Здраве да е де. Покрай тях обаче изпуснах мача на твоите любимци, в който гледам Шарди сразил Сепи. Сега Гаске и Цонга се мъчат тук, да видим ще направят ли мач. Жалко, че Фед е посред нощите, ама дано поне бие.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано21.01.13 07:45



Нажа, за усещане и възприемане писах, не съм си и помисляла да критикувам интерфейса





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано21.01.13 07:50



Мда, много хубав мач между моите любимци, откъдето и да го погледнеш

. Яд ме е само, че дадох такава тъпа прогноза, знаейки, че Сепи игра два маратона един след друг. Днес нито един резултат не съм познала, ама какво да се прави.

А ти - никакво спиране на форумите, че накрая ще остане само Наки да ни забавлява

Редактирано от speranza на 21.01.13 07:51.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 07:53



Е то от Наки не остава за другите да го критикуват.. интерфейса :)

Каже сега ще се трепери ли тая нощ/сутрин или Раонича няма да окаже сериозна съпротива?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: speranza]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 07:56



Гледах само края на 1вия и 2рия сет там преди да се прехвърла ня Григор и Багдатис, ама Шарди се беше засвяткал и явно така е и продължил.

А иначе в играта и аз нищо не познавам, ама то така или иначе ние с тебе сме аматьори от Дира и какъв шанс имаме срещу експертите от Тенис-кафе?



Ще си коментирам тук аз в близко бъдеще. Не, че Дявола не може да трие и тук де...

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано21.01.13 08:31



Ами много се завърза турнира, но за момента всичко върви в полза на шотландския овчар, който за пореден път му връзва зверски...

Няма да е чудно за мен, ако Джокович е елиминирал Вавринка, но именно Стан реално му взима короната от Мелбърн. Няма да се оправдавам с това, Джокович е най-добре подготвеният физически тенисист и има всички шансове да компенсира тези 5 часа зверски тенис, невероятен инзитет, темпо и т.н. но няма да е изненада и ако не се справи. Все пак не може винаги да очакваме да се справя, виждаме с Надал какво става, нищо не е безкрайно... Бердих играе много силно и ефектно за момента, но все пак нито Андерсън, нито Мелцер имат солиден дълбок топспин, който да извади от ритъм тежките удари на чеха. При всички положения сега чакам мача с Бърдман с много по-голям интерес и доста по-смирен :))

А за самия мач, аз и в другия форум писах, че съм изпуснал някои ключови моменти, но от коментарите, хайтлайтса и това, което успях да гледам все пак супер, мега мач, най-добрият от началото на годината и т.н. Лошото е пак казвам, че в края видях един Джокович, който беше наистина уморен (и не заради гримаси, този път учудващо ги нямаше, ами защото закъсняваше при ударите си и нямаше хубав тайминг...) и това ме притеснява.

В долната половина Цонга в момента се класирва за 1/4 финалите, така че Федерер не извади никакъв късмет - всичките му опасни съперници, които при тегленето на жребия отидоха в потокът му си стигат до мач с него... Все пак Роджър си е фаворит да влезне на 1/2 финалите, а знаем каква лисица е - сигурен съм че това че е разбрал че Новак е бил уязвим срещу Вава и изцеден на макс го е стимулирало. Лошото е че е на 31 и преминава през само трудни мачове, а шотландския гайдаджия има подарен 1/2 финал. Хардът е много бавен, 3 от 5, струва ми се че ако не влезнат бръмбари в главата на Анди - той си е голям фаворит за финала.

Редактирано от shevchenko на 21.01.13 08:32.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано21.01.13 08:33



Аз за съжаление съм на работа и няма начин да следя мача, но след като го гледах в събота, съм спокойна... Фед определено ми хареса, на пук на всичко изчетено за формата му



Т.е. Няма да треперя, докъдето стигне до там аз вчера достатъчно "треперих" за стан



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 08:47



Хаха, това 'по-смирен' ми хареса



Аз лично не мисля, че Бердих ще затрудни Ноле кой-знае колко, ама да видим. Безспоро на Мъри най-добре му се отвори жребия, ама това е част от играта - веднъж на него, следващия път на някой друг. Цонга сега го гледах срещу Гаске, ама той тия Ришар вече съвсем ми писна от него, леке и половина. Та нищо съществено не разбрах за формата на Цонга от тоя мач. Ама така или иначе едно по едно де, първо е Раонич, пък после да видим. Иначе тук постоянно дават, че Фед можело да играе срещу 7 играча от топ 50 - нещо, което до сега му се случвало само един път за титла номер 10 и то баш на АО. Като гледам то вече няма мърдане - ако ще печели, така ще е.

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано21.01.13 09:12



Симон му бие първи сервиси на Мъри с 150 км/ч, тъжна гледка...



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 09:29



Вярно няма сила Симон в сервиса, ама и Мъри вял един такъв... Ама то какво да се очаква от Симон, той просто не виждам с какво ще бие Мъри дори и да е в топ форма. Тук стана сума ти часа и ще ходя да спя аз, гоу Родж ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано21.01.13 10:17



Еми да, в крайна сметка Мъри му се разкара Потро, а Симон едва се движи, вече може да се признае, че тотално му върза :)) И далеч не искам да говоря за Фед на полуфинал, но дори и да мине Раонич и Цони (ех, защо поне един от тях не игра с Мъри), то после на полуфинал и аз съм песимист. Бавен хард, оня има повече практика с това подготве, което игра, от друга страна аз съм и песимист покрай южноамериканското турне на Роджър, че ще издържи физически в пет сета... Пък и ако стигне до мач с него, ще е с изгубени сетове, оф :(



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано21.01.13 11:56



Не знам, но ви оставих мненията близо 24 часа, където всички плюхте на воля по мен. Може би идеята беше новите хора там да ни видят дирския сеир, ами браво... А за думичката ново начало може би не сте чували, че каквото е било, било и остава в миналото също...
Изтрих и моите мнения, а още с първото си мнение бях написал, че когато имам време мненията ще бъдат изтрити и всички тук със сигурност са го прочели това. Тази тема е информативна и не е за коментари, камо ли за заяждания.
Просто една закачена тема за статистики, ако ме беше питал за Мъри в мненията за коментарите нямаше да те трия, а щях да ти отговоря това, което вече отговорих тук. Ако ти беше мод вместо мен, щеше да постъпиш по същия начин.
А иначе след като изтрих близо 10 мнения, няма как да ти оставя твите, а ти писа близо 10 часа след като бях изтрил многото първоначални мнения и всички те породени от един доказан сеирджия като Фалкенбах, който никога нищо не е писал за тенис...



Тема ФЕД-Раоничнови [re: naja_haje]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано21.01.13 12:13



Добре е, че мача е на ЦК, най-бавния на АО. Три подавания на Рао - 5 аса?!?




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано21.01.13 13:53



Задобряло е новото поколение, но остава далеч зад топ 4. Интересно, че нито Раонич, нито Томич успяха да изчакат спад в играта на Федерер, който изглеждаше в тези 2 мача като в най-добрите си времена... Точно обратното, тяхното ниво падаше след изгубените тайбреци на вторите сетове. На Раонич волетата в повечето моменти приличаха на тези на Ноле отпреди 4-5 години...





Тема Re: ФЕД-Раоничнови [re: OrelaWTW]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано21.01.13 13:54



Е, аз чух някой от коментаторите на Евроспорт да казва, че Мъри е отбелязал, че Хайсенс е значително по-бавен от РЛА.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Banditoo ()
Публикувано21.01.13 16:33



Не знам, ама Петита и Нажа, ако остават тук ще преосмисля къде да съм!





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 16:41



Последно по темата от мен.

Триенето на спам, безпричинни псувни и очевадни лични нападки е ОК. Триенето на мнения, в които "плюхте на воля по мен" не е. Явно 'ново начало' за теб означава всички с магическа пръчка да забравят как ги прави на маймуни две години. Да не говорим как по едно време обиждаше всички тук как 'нищо не разбирали' и колко нещастни били в сравнение с Кафето. Вместо да оцениш, че всички тук приеха цялата история по-скоро с насмешка, никой не повдигна въпроса как така на Мъри резултатите отпадат, но на Дявола - не, ти продължаваш зле прикрито, или направо неприкрито, да се гордееш с 'постижението си'.

Помниш ли миналата година, когато Дон Диего написа разни работи срешу теб тук как целия клуб се хвърли на амбразурата да те защитава? Е това няма как да стане вече, колкото и да говориш за 'ново начало'. За съжаление се оказа, че Дон Диего май-май е бил прав за почти всичко и се смее последен.

От мен толкоз - за лично спирам участие във всички тенис-игри в новия клуб, явно това е упражнение за повишаване егото на Дявола, в което участвах доста дълго, но до тук. Така или иначе там са вече 'експертите' от Кафето, на които ще отстъпя честта да ти вдигат виртуалното самочувствие. А, ако случайно ти доскучее, винаги можеш 'да взривиш' и новия форум, както самодоволно си отбелязал по-горе.

От мен толкоз - както казах, демокрация. Ти си трий (не виждам какво ти пречеше да преместиш дискусиатя в нова тема, примерно... т.е. виждам, ама нейсе), печели си игрите и така. Не вярвам някой да си го накриви, че Наджата нямало вече да пуска прогнози.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано21.01.13 17:15



Прекалено много драми правиш от една нищо и никаква тема.
Това е официално закачена тема в която по принцип не бива да има мнения извън чистата статистика и ранглисти, камо ли пък препирни и обиди.
Нямаше да изтрия нито едно мнение от тези, които бяха изтрити ако бяха пуснати в темата за коментари или в отделна тема. Това не го ли разбра? Ти какво мислиш прави един модератор, освен да чисти спам, което в новите форуми няма как да стане. Има си правила, които си се спазват независимо дали сме в дира или където и да било другаде. И не не мога да премествам дискусията, мога да съединя две теми примерно, т.е. абсурдна работа щеше да стане. Тук също съм отговорил, да виждаш някъде нещо да е трито? И за всичките тия години съм трил не повече от 5 пъти сигурно, не броим спамът на разни ботове. Искаха да изтрия постиженията на Мъри отвсякъде, е направих го, щях да го направя отдавна, но просто бях забравил. Даже си мислех понеже на новото място сме много нови хора да се почне нова статистика, от нулата, все пак е ново място и все още го обмислям, но не знам едва ли... :о
По тази логика защо пък аз да не си помисля, че нарочно го правиш/те това нещо само и само да се върнем тук, че не е нарочно измислена кампания? Знам, че не е, но понеже гледаш едностранчиво и не четеш изобщо или четеш, но нарочно се правиш, че не си разбрал какво ти говоря, че защо и аз да не се направя на ударен и да вярвам в това нещо, хм...
Никога не съм казвал такива думи свързани с кафето, грех ти на душата. Не съм очаквал да извърташ по такъв начин нещата, това е мако казано абсурдно
Пуснах анкета, хората си казаха думата. Никой насила не съм карал да идва на новото място. Аз съм си онлайн и на двете места. Ти там каза, че ти е все едно, е явно не е било така и ако ще дебнеш всеки един момент за заяждане вместо за развитие на форума и за качествени дискусии, то изобщо за какво се преместихме. И погрешно си разбрал. Там не се очаква да има нови етусиасти, а да има двама трима максимум, останалото трябваше да го правим пак ние.
Относно Мъри, не съм очаквал да сте толкова злопаметни някои хора, но човешката природа не спира да ме учудва... Забравяш кой какво е дал за този клуб и дали изобщо щеше да има клуб ако не бях аз и още малцина хора, но нека се помни само негативното. Така е по-лесно, заложено ни е в природицата...
Прави каквото си искаш, лично на мен ще ми липсваш ако не размислиш, ти си съществена част от цялата история на форума.



Редактирано от Diavolo на 21.01.13 17:16.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 17:37



Не смятам да коментирам, защото явно говорим на различни езици.

Живи-здрави, някой ден ще изпием по бира някъде, дай Боже, и така.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано21.01.13 17:41



Не виждам какъв е смисълът да продължавате да спорите по този въпрос. На тези, на които не им харесва новия форум, може да продължат да си пишат тук. Все пак клубовете на дир-а не са затворени окончателно.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 17:48



Тук пак почнахме да го обръщаме на 'искрено и лично', та да се върна към тениса :) Геройски изгледах първият сет на Мъри-Симон, учуден съм, че французинът е изкарал мача, още при 4-1 почна да се пипа тук-там (е не точно там, да не си помислите нещо сега :). Ама той си е малко и артист, та не бях мноог сигурен. Ама явно не е имал силици, пак много геймове е взел, ама то и Мъри не изглеждаше много зор да си дава. До на Фед мача нямаше как да изкарам и геройски го проспах :) но съм доволен от резултата. Очаквах по-близки сетове и поне 2 тайбрека, но явно само сервис не стига срещу Фед. Което отдавна се знае де.

Тази вечер е гледам испанския мач, дано чудовищенце се развихри, но... едва ли, очаквам 3-0 за Ферер, може би с един или два тайбрека. Ноле няма да мога да го гледам по тия късни доби, освен, ако не заформи поредната драма и още играе, като се събудя :) Но не вярвам, очаквам 3:0 за него и финал. Освен, ако не се изправи срещу Чудовищенце на полуфинала де, тогава ще му е трудно :)

А иначе то не останаха мачове... Кога почна тоя турнир, кога свърши.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано21.01.13 18:01



Какъв зор трябва да си дава? Съперникът му беше скапан след 5 часа на корта, а и дори и да не беше, пак нямаше гаранция, че щеше да изпоти шотландеца. на 1/4 финала го чака още по-лек съперник и ако не се класира на 1/2 финала, ще умра от смях.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 18:03



Едва ли ще ти се наложи... да умираш от смях :) Макар че той тоя лек съперник ей така на шега някак си победи Дел Потро. Ако му се получи играта на Шарди може да вземе сет, но повече би било наистина изненада.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано21.01.13 18:07



Случват се инциденти като този(победата на Шарди срещу Дел Потро). Надали ще се случи за втори/трети път(аз лично очаквах победа на италианеца, ама той не е особено голямо мерило). По-скоро ще му направи един стриптийз.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 18:14



Въх недей, само не стриптийз, че не можем удържа Сперанца :)))

Ще видим де, и аз не вярвам нешо различно от 3:0 за Мъри да се случи.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано21.01.13 18:26



Нещо против този стриптийз ли имаш?

Хенман всъщност се оказа прав. Очаквах италианецът да се класира, защото е по-опитен и с малко повечко класа над Шарди. Освен това можеше да създаде малко главоболия на Анди, но това е писано да се случи. Аз ще стискам палци да се случи чудо, но пък ако не стане, ще чакам Федерер или Цонга да го пратят у Шотландия.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано21.01.13 18:28



За класата не съм съгласна - според мен Шарди е по-талантлив, по-техничен и с по-добър сервис от Сепи.

А за стриптийза съм с две ръце!!



Редактирано от speranza на 21.01.13 18:33.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано21.01.13 18:32



Напълно подкрепям мнението ти. Не само че не правиш драми - проблемът е, че никой не направи драма тогава, когато трябваше и излезе, че нищо особено не е станало.

Дяволът сега да не помисли, че съм го погнала или имам нещо против него. Познаваме се лично, уважам труда и ентусиазма му, но поведението му не намирам за адекватно след всичко, което се случи. Намирам го за нагло.

Имам още какво да кажа по въпроса, но засега ще замълча.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано21.01.13 18:34



Хич не ми се вижда задобряло на мен. Томич и Раонич изобщо не могат да му върнат сервиса на Фед...

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 18:42



Интересни хора сте вие - това е Федерер, (arguably, ама не много :) ГОАТ. На 31 години, не е на 61. А очакванията са едва ли не всеки да го бие вече. Ще дойде и това време, но за момента не са много тия, дето 'могат да му върнат сервиса', образно казано.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано21.01.13 19:08



Не съм очаквал да го бият, но и двамата бяха трагични на ретур, а Раонич почти не спечели равностойно разиграване от дъното на корта. Аз изобщо не съм доволен от неговото развитие и преценката ми съвсем не се базира само на този мач с ГОАТ Фед.

Виж, Цонга вече е друго нещо и очаквам далеч по-интересен мач в сряда освен ако Фед не е в божествено настроение. :))

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано21.01.13 21:53



Не знам какво толкова очаквате от това ново поколение в МОМЕНТА. На първо място отстъпват значително като бързина, сила и издръжливост. Тениса все пак е спорт. Дори Джокович и Мъри на 20-21 години бяха със сериозни проблеми в кондиционно отношение. Не знам какво е това взиране- на тоя сервиза, на другия бекхенда и т,н,Има много време докато покрият показателите на топ играчите и тогава ще дойдат резултатите. Това Важи и за Григор.Да е жив и здрав - до 1,2 години е в 10-ката.




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: OrelaWTW]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано21.01.13 22:01



Джокович на 20 години спечели АО, Мъри на 19 игра пет сета с Надал в Мелбърн и всички бяха възхитени. Да не говорим, че на Мастърси редовно стигаха полуфинали и финали още тогава. Раонич какво прави освен да печели разни мики мауси? Ченай и Сан Хосе, айде стига ...

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано21.01.13 22:10



Ами той и Джокович проби един път Федерер на Уимбълдън за цял мач.
Федерер е доста по-уверен, когато знае, че може да си взима разиграванията от дъното на корта и това повишава и нивото му на сервиса, защото пада напрежението, не е нужно да търси постоянно линии (както би правил срещу другите трима от топ 4). В сравнение с миналата година е доста по-добре. Раонич налагаше топката доста солидно и сервиса му беше супер, през 2012 беше победен от дядо Хюит. Томич със сигурност сега се представи по-добре от миналата година също.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано21.01.13 22:25



Играха щото като изходни показатели бяха повече от тези сега.Те за това и надградиха до сегашното ниво. Но имаше доста откази на Джоко, Мъри драйфаше на американския хард и т.н. Освен всичко тенденцията е за плавно ирастване във физич. отношение по всички академии. Вундеркинди с ранни травми никой не иска вече. Не е изгодно. Всеки иска дълга и стабилна кариера. Няма да видиш назобени15-16 годишни добичета ала Фуентес вече.




Тема Re: ФЕД-Раоничнови [re: shevchenko]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано21.01.13 22:46



Виландер каза,че заради слънцето боята се изпичала и корта ставал бърз. понеже ЦК е на сянка бил най-бавен. И друго - топките били по-бързи тая година. Нещо като на РГ2011?






Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано21.01.13 22:49



Аз съм човек, който ти е писал лични съобщения до преди 2-3 години с постоянни въпроси за дадени спортни събития. Тогава си пишехме напълно приятелски, но през последните 2-3 години цялостното ти поведение (говоря за титулярният ти ник) стана дразнещо и отблъскващо, поне за мен. Разбира се, ти си оставаш човек със статистики, които другаде не могат да се намерят и продължаваш да разбираш от тенис и останалите спортове, което те прави атрактивен събеседник във форума, но с това си поведение вече написаното от теб няма същата тежест както преди, а и липсва уважението между нас. (имам предвид теб и мен). Винаги е имало дразги и провокации, но преди всякаш каквото и да станеше си знаехме, че е временно, сега аз усещам обратното - като цяло нагласата като тръгнем двамата да си пишем е по-скоро за заяждане отколкото спор. И това в момента ти го пиша възможно най-добронамерено, ти ако искаш вярвай...



Тема Re: ФЕД-Раоничнови [re: OrelaWTW]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано21.01.13 22:51



Ха-ха, ти като специалист по зобането - как мислиш ще бъде ли възстановен Ноле или мачът с Вава ще има такива последствия, че да не може да си защити титлата ?





Тема Re: ФЕД-Раоничнови [re: shevchenko]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано21.01.13 23:02



Както казва един приятел, който се подвизава около Брадентън - в момента дори да изпразниш 1 пълнител калашников в Ноле, той със сигурност ще играе поне още 30 минути.






Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано21.01.13 23:14



Ами значи проблемът е в твоя телевизор, защото нещата от теб тръгват, не от мен, включително и последната бележка която ми изпрати в другия форум която си беше чисто заяждане. И това в момента ти го пиша възможно най-добронамерено, ти ако искаш вярвай...



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано21.01.13 23:20



Разбира се, че ще стане отблъскващо след като съм хранил Джокович, Мъдориньо и любимите ти Интер и Реал Мадрид :)) Това май обхваща точно последните 2/3 г. :) Всъщност ако си забравил случайно последния човек, който масово почна да обижда масово клубари тук и то на ред беше ти в темата за финала на US Open.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: OrelaWTW]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 23:21



Подкрепям, то стига да се види една снимка на Мъри от преи 5 години и сега - телосложение, мускули, и т.н. Трябва определено физическо ниво в наши дни, което явно на 18-20 не се достига.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: OrelaWTW]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано21.01.13 23:22



Никой не ти говори за вундеркинди, но Раонич тази година ще стане на 23, ти го изкарваш все едно е тийнейджър. :) Мъри и Джокович може да са повръщали и отказвали, но още на 20 имаха резултати, които надхвърляха с МНОГО това, което е постигнал Милош до момента.

Според мен Милош може да направи кариера, сходна с тази на Цонга да кажем (в най-добрия случай), а Томич най-много да се докопа до топ 10 по някое време.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано21.01.13 23:24



Томич ще направи много по-добра кариера от Раонич. Последния е доста лимитиран и надценен състезател.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 23:25



Е то тогава само Григор остана, а дано :)

Вчера даже хотдог направи нашия, че и точката спечели с него. Е това ако не е майсторлък, кое да е?



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано21.01.13 23:27



Раонич поне има сервисът като постоянно оръжие плюс мощен форхенд, бекхендът също може да се подобри. Томич с кой удар по-точно ще доминира над ботовете?

Бих ти предложил бас даже, но ще трябва да чакаме 10 години минимум.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано22.01.13 00:15



Пак не виждаш по-далеч от носа си, сега били Моуриньо и Ноле ?! И Сандро е същата дебела глава за Моуриньо, за Агаси да не говорим какво противопоставяне имаме по оста Барса - Моуриньо последните 4-5 години, а в момента и е против Ноле освен ако не играе с Федерер, защо не е ставало там проблем ?

Не аз обиждам масово, ти беше нападнат масово сега в новия форум, сам си прави изводите. Освен тебе, който само се опитваше да ме ядосва онази нощ при положение, че не играеше Надал или някой на когото се кефиш, друг не съм засягал. А да, казах и на джой, че не разбира от тенис. Нещо, което всеки който и е чел 3 постинга и разбира малко от тенис е забелязал, включително и ти, не че ще си признаеш сега де ;)

Но ОК, мисли си каквото искаш. Аз отдавна съм загубил надежда.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано22.01.13 00:57



Всъщност бях ''нападнат'' от двамина + двама люпещи семки сеирджии (ти към коя група мислиш те слагам), чак пък масово :))
Тц, тц обиди и Кристиансен имаше и други май, не ми се търси темата, изобщо реагира по начин по който дори и аз не съм правил, но няма проблем де. Просто това е форум, радвам се, че го осъзнаваш от време на време... :)
И после да не кажеш/те, че не съм се опитал да почнем от начало и от нулата. Но ти от самото начло беше твърдо против и само чакаше удобен момент да налееш масло в огъня. Жалка работа...



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано22.01.13 01:43



Аз по принцип говоря за физ. развитие.
Томич определено е бавен и едва ли ще стане по-бърз. Ще вирее на бавен хард, на клей с тия плоски удари не го виждам.
Не знам, тия прогнози винаги са ми били безсмислени. Зависи с какви хора ще се събере и понеже е доста е нафукан може да не възприема нови неща и нищо да не стане.
Раонич кога стана на 23?

Еми какво да кажа, трябва да чака пенсионирането на топ 4. Друго не му остава.
С кеф бих гледал Томич в зала с Давиденко или Ферер. Или даже със Симон.




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.01.13 04:13



Започва се, давайй Чудовище!!! 12-0 за Ферер е хед ту хед-а, но... надежда има... може би :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.01.13 05:01



Пфф, нали го харесваше?





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.01.13 05:11



Обърках темите, ама ето и на 'правилното' място :) Какво не можеш да гледаш не знам - пускай бързо и си записвай как се удря белхенд с една рка, голямо Чудовище до момента, но дали ще издържи още сет и половина...?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.01.13 05:16



Чернилките срещу италийските джуджета е по-интересно!





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.01.13 06:21



пропука се твойто Чудовище, точно когато не трябваше, сдуха се, че може да бие в 3 сета, сега да не взема бота да го обърне. Айде да поиграят още малко, таман докато свърши Булс - Лейкърс, че после мисля да погледам Кугърката





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.01.13 06:24



Алмагро притежава най-силния бекхенд с една ръка, ама е толкова непостоянен! А от драгата страна Ферер е борец!



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано22.01.13 06:29



Дете, какво стана на двойките?



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано22.01.13 06:30



Не знам, този на Вавринка ми се вижда много мощен. Гришо не е зле да го погледа и имитира малко, по-добър е от този на Федерер.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: speranza]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.01.13 06:31



уилямсите са класа или две над световните номер едно!





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: speranza]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.01.13 06:33



Федко има много по-голямо разнообразие при бекхенда. А този на Вава и Алмагро са доста мощни, ама нещо топ спина им куца.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано22.01.13 06:38



Уфф :-(



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: speranza]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.01.13 06:41



За Ерани и Винчи май това ще е 3 поредна загуба от тях!





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано22.01.13 06:42



Ами това е, живеем в свят, в който силата и агресията надделяват над техниката и финеса





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: speranza]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.01.13 06:50



Ако техника е да връщах топката ОК! Но техника е това да имаш най-добрите качества и познания, за да направиш точния удар в точното време. Плюс това най-добрата на мрежата на корта е Винъс. Ерани и Винчи имат да се учат.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.01.13 06:54



Покрай мизерията на Винъс в сингъла ще станеш специалист на двойки





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.01.13 06:57



Че аз винаги съм бил





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.01.13 07:25



Е това на нищо не прилича... 3 пъти сервира за мача, три пъти осиране. Тотално осиране. Сега се и контузи Чудовището. ДГД, без коментар просто. За цял турнир го бяха пробили 4 пъти, сега само в 4я сет го пробиха 4 пъти. Главата, главата, там е всичко.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.01.13 07:58



тотална лузърщина





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.01.13 08:01



какво каза за сестричките и класата и италианките ??? Коя поред загуба щеше да им бъде



Така е, като бързаш, като теленце пред майка си



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.01.13 08:15



Остави, не е за приказване.. трябваше още след 3я сет да си легна, пфу. Хайде лека.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано22.01.13 08:49



Еми лека, ама аз гледам Мария, утре ще съм гроги





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано22.01.13 12:11



Няма такава ливада като Бердих, но някак се измъкна - до 15-40 беше подарил три ънфорса на Ноле, после игра май пет поредни точки на втори сервис, но оцеля. Което идва да покаже, че самият Джокович не е в най-добрата си форма и е уязвим. Айде дано, че няма само Федерер да пада от тоя балък на Шлемове.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано22.01.13 12:21



искаш Ферер на финал ли?




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: OrelaWTW]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано22.01.13 12:39



Искам Джокович да пада :) А иначе бих се радвал Феру най-сетне да надмогне демоните си спрямо него и най-сетне да стигне един заслужен финал на Шлема, но не вярвам да стане сега.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано22.01.13 13:42



Ха-ха, хубаво е че си признаваш :)

А не искаш ли някой път Ферер да надмогне демоните си срещу Федерер (все пак Ноле е побеждаван от него доста пъти) ? :)

А за Бердих, какво да ти кажа, тази точка при 15-30 като сервираше за втория сет и грешката от волето чак на мен ми стана неудобно. Обаче пък така даде сигнали на Ноле да не търси уинър при брейкболите, а да бъде дълбок и солиден и да дочака грешка, а такава не последва. Особено бекхенда на втория брейкбол как го направи Бердих не е истина, сигурно и на тренировка не е правил такава топка

Да, само втори сервиси бяха, но от 30-40 натам, при 15-40 направи асо по правата...

4 сета, но пък само 2 часа и половина, доволен съм. Определено Ноле не беше на 100% физически, прибързваше на моменти, тук таме грешеше някои дълбоки топки, които по принцип прави с лекота, но като цяло изключително високо ниво на игра, особено първия и третият сет. Не вярвам Ферер да го затрудни особено, но все пак ще има много дълги и тежки разигравания, така че най-добре там 3-0 и 1 ден повече почивка преди финалът. Но, да, прав си - уязвим е и дори да е свеж на макс, финалът в неделя ще бъде отворен. Айде, ако Ноле си бие Ферер - ще съм за Рожко на 1/2 финал с Мъри



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: vogelfrei]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано22.01.13 14:26



Предпочитам да гледам как боя съхне пред Джокович - Ферер.

Поне Нико да беше бил, деба...

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано22.01.13 14:42



Ха-ха, аз пък пред Карло-Маю ще си пусна БТВ и турските сериали, нищо че сами ги спрели, ще търся из нета :))

И как няма да гледаш Ноле - Ферер, нали искаш да гледаш как клатачът е наказван с уинъри от секакви позиции





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.01.13 15:39



Да беше, какво да беше, той би.. 6-4 6-4 5-4... к*р. 6-4 6-4 5-7 5-4, после 6-5... Абе какво да говорим, трагедия някаква.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано22.01.13 23:35



Обаче това направо не е реално - Ферер да няма кой да го бие освен топ 4 в ГШ-тата?! Аз си спомням едно време, когато пак беше назобан, Гонзо се гавреше с него на хард и си тренираше обратния диагонал. Сега няма братче, дори на тревата чак от Мъри падна. От всичките готини играчи от това поколение (Родик, Любо, Банди, Фереро, Гонзо, Блейки, Анчич, дори Дав и Хюит) само Федерер и тоя гнусен бот останаха...

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано23.01.13 02:23



Ще те помоля да не си позволяваш да споменаваш моето име във вашите скандали, ръфайте си се сами. Мен ме няма тук от месеци, разбираща или не от тенис, призовавам те да не ме ръфаш, колкото и да не ти е в природата да знаеш мярка.
Благодаря





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 03:35



Гнусен бот? Това е смешно, Ферер е един от най-симпатичните тенесисти в тура.

А иначе как да няма кой да го бие? Алмагро го разкова вчера, ама пустите бръмбари в главата на Нико явно нямат преборване :(

A man only sees what he wants to see...


Тема Имам..нови [re: naja_haje]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано23.01.13 05:48



.. най-накрая любимка при жените. Бях си харесала Марич, но тя нещо не може да пробие. Стивънс е голяма сладурана - свежа, дръзка, с хубав сервис и не греши всяка втора топка.



Тема Re: Имам..нови [re: speranza]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 05:55



Симпатяга е малката Серина, ама нещо налита да бие кака си... Къде дават така, питам аз? ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Имам..нови [re: naja_haje]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано23.01.13 06:01



На тая възраст бият и окото им не мигва

. Не вярвам Серина да изпусне нещата от контрол, но една изненада тук би била страхотна.



Тема Re: Имам..нови [re: speranza]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 06:05



Като я гледам как изтряска ракетата май нещата са извън контрол вече. Всъщност Серина се контузи на края на 2рия сет де и сега много-много не тича. Ама и малката си държи ракетата, все още.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Имам..нови [re: naja_haje]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано23.01.13 06:10



Като я знам каква драма куийн е, не вярвам много на теорията с контузията. Виж я сега как се заяждаше със съдията на линията заради фуут фолта





Тема Re: Имам..нови [re: speranza]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 06:16



Има напредък все пак - последния път, когато й дадоха фут-фолт, щеше да храни съдийката с топки :)Дори помян тук каква драма беше как можело някаква си китайска имигрантка, която през останалото време мие чинии, си позволила да каже на въпреки на великата Серинка



А иначе според коментаторите най-вероятно са й били инжекция, защото наистина по едно време беше много зле с движението и със сервиса.

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Имам..нови [re: speranza]  
Автор Banditoo ()
Публикувано23.01.13 06:40



И аз харесвам Стивънс!





Тема Re: Имам..нови [re: Banditoo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 06:44



Лелееее.... още ли я харесваш? ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Имам..нови [re: speranza]  
Автор Banditoo ()
Публикувано23.01.13 06:44



Драма куийн е друг път. Две контузии за един турнир!





Тема Re: Имам..нови [re: Banditoo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано23.01.13 06:45



Като я харесващ, защо се цупиш. Много е сладка и смела. Победа!





Тема Re: Имам..нови [re: naja_haje]  
Автор Banditoo ()
Публикувано23.01.13 06:47



Пфф, защото Серина падна? Макар, че съм много ядосан на Серина, това няма нищо общи със Слоун.





Тема Re: Имам..нови [re: speranza]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 06:48



Сега и Шарди да бие, ако може ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Имам..нови [re: speranza]  
Автор Banditoo ()
Публикувано23.01.13 06:48



Проблема е, че Аза ще я бие!

Уффр само Ли остава като вариант. Тя винаги ми е резерва!



Тема Re: Имам..нови [re: Banditoo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 06:49



Ама то така не е честно - ти всички харесваш, няма тръпка така ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Имам..нови [re: Banditoo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано23.01.13 06:50



На мен от четирите, които останаха, само Стивънс ми харесва, така че ще се надявам да повтори чудото.



Тема Re: Имам..нови [re: naja_haje]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано23.01.13 06:51



Ех, мечти..





Тема Re: Имам..нови [re: naja_haje]  
Автор Banditoo ()
Публикувано23.01.13 06:51



Всички се свеждат до Серина, Винъс и Юлия. Горе долу и Бушар. А такива като Бартоли, Ли и Стивънс са ми като не остане никой.





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 06:51



Красота, терминатора е аут

да живее новата генерация



Тема Re: Имам..нови [re: speranza]  
Автор Banditoo ()
Публикувано23.01.13 06:52



Да, ама малко трудно. Аз просто не искам да гледам Маша - Аза на финал!





Тема Re: Имам..нови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 06:53



'''малката Серина''??? - добре де, що я обиждаш сега





Тема Re: Имам..нови [re: speranza]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 06:53



Имай малко вяра де... Ако не бие, може пък (съвсем, ама съвсем случайно) да му се скъса тениската и да му падне ластика на шортите на шотл..., да де, на французина



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 06:54



Новата генерация не е актуална вече - Наследството отдвна е в къщи :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано23.01.13 06:54



Тоя, па тоя. Добре, че Серинка е аут, че да има нещо и за вашите любимки. Най-странното е, че Маша феновете се радват на загуби на Серина повече от победи на Маша!





Тема Re: Имам..нови [re: speranza]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 06:55



абе секна си гръбчето, ама после си и мина и нищо и нямаше, определено шанс за симпатичната Слоан



Тема Re: Имам..нови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 06:55



Е чак пък обиждам... Серина си е класа, колкото и да я недолюбваш от нея по-добра няма. Твоята любимка може само да си лиже.. бонбонките в сравнение със Серина :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Имам..нови [re: Balleta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано23.01.13 06:55



Май те е страх, а? Малката Серинка да не сгази Шарапова 6-1 6-0





Тема Re: Имам..нови [re: Banditoo]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано23.01.13 06:57



Аз не искам нито да гледам, нито да слушам, ама натам вървят нещата..





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 06:57



тоя, моя, така не ми каза за кой пореден път падат Винчи/Ерани ???





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 06:58



Ейййй ама си злопаметен... недей така, дай му малко почивка на Бандита, малко ново начало, ако щеш ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Имам..нови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 06:58



то това ясно, ама за миг си помислих че си казал нещо друго вместо бонбонките





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Banditoo ()
Публикувано23.01.13 07:00



Аз съм в много добро настроение. 15 ГШр 13 на двойки, 2 на смесени 4 златни медала. А Маша кога?





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 07:04



сега гледаш двойките, скоро ще почнеш да гледаш турнирчета за ветерани



Иначе се радвам, че си в добро настроение, това значи, че почваш да свикваш



Тема Re: Имам..нови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 07:04



Ах, мръсник.... :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано23.01.13 07:05



Ами не съм чак свикнал като тебе на загуби, ама ще видим.





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 07:10



е има си хас да си свикнал, то ти като дойде тук, дойде с голямата каруца - Фед, Надал, Серина и Винъс - нямаше повече накъде

Сега трябва да вземеш и Маша, Аза, Джоко и Мъри и никога няма да си валат



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано23.01.13 07:14



Никога не съм бил истински фен на Надал!





Тема Re: Имам..нови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 07:18



дадоха и нещо, 20 минути след това и мина ... иначе много ме изнерви Слоан как не изкрещя поне на една точка, оная фурия ревеше и крещеше при всяка възможност .. ама плаха още малката



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 07:20



ама ти беше в подписа





Тема Re: Имам..нови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 07:20



Абе плаха, плаха, ама отнесе кака си. И интервюто й след мача беше сладко, ама то дете още, на 19... какво да му е кисело :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Фед-Жонови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 10:45



Ще има ли тук гледащи





Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано23.01.13 10:54



да






Тема Re: Фед-Жонови [re: OrelaWTW]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 10:57



Супер, не съм сама


Аз днес съм отпуск да си плакна очичките



Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 11:06



И фед е пробит за първи път в турнира...



Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано23.01.13 11:15



44% първи севиз???




Тема Re: Фед-Жонови [re: OrelaWTW]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 11:21



Трагичен е на сервис, едва в 10 гейм ас, а и прави някои доста лесни грешки



Добре, че се стегна при 4:5



Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано23.01.13 11:35



Не знам как го взе този сет, малко заради силна игра в биг пойнтс, малко заради глупостта на негърчето, но първо се самопроби, после при 4-4 имаше перфектен шанс да пробие от форхенд, но се издъни, накрая и в тайбрека при 5-3 изпусна златна точка и трябваше да се трепери... С такава игра никакви шансове срещу Мърли, бързо трябва да вдигне първия сервис и да не прави подобни грешки от форхенд.



Тема Re: Фед-Жонови [re: vogelfrei]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано23.01.13 11:46



много рано сложи потника. Знаеш ли нещо, още от Рим носи под фланелката ластичен потник в някои мачове. На предния мач тук го сложи след 2рият сет.




Тема Re: Фед-Жонови [re: OrelaWTW]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано23.01.13 12:05



Много грешки, няма стабилност в ударите си. Жо не играе кой знае какво, а си му изравни сетовете като пич... .



Тема Re: Фед-Жонови [re: vogelfrei]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано23.01.13 12:19



остави го Джо, кисел е нещо ФЕД и липсата на сервиз обикновено е при проблеми с гърба




Тема Re: Фед-Жонови [re: OrelaWTW]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 12:21



Глупости прави фед, пробив и нищо... И то при положение, че отсреща също не се прави нещо фантастично





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано23.01.13 12:28



Какво значение има? Ферер като ми е в подписа от няколко месеца, да не би да съм му фенка?

И колкото и да ненавиждаме малката сестра(за разлика от голямата, която не ме дразни), не можем да не признаем класата и. Представи си на какво ниво е женският тенис, щом една 31-годишна състезателка се завръща след тежка контузия, която я изкара извън кортовете за близо година(а може и година и половина, поправете ме ако греша) и печели 2 поредни титли от шлема. Или класата е прекалено голяма, или конкуренцията е смешна, или и двете. Не ми се мисли какво ще стане с женския тенис, когато тя и сестра и се оттеглят. Така че малко уважение няма да навреди.



Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 12:59



Уффф, фед все пак измъкна третия сет, айде бърз четвърти и да се концентрира върху петък, щото с тази игра... Добре че няма да мога да гледам





Тема Re: Фед-Жонови [re: vogelfrei]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано23.01.13 13:00



Охххххххххх.... С малко помощ от хоук ай, 1-2 докосвания на гений и глупости на Жо го взехме третия... Но тази точка при 2-1, която Фед я сбърка, е може би най-аматьорското му изпълнение изобщо.

И двамата са по 60 % първи и 15-13/ 14-14 уинъри-ънфорси, слабо, слабо, слабо... Дано сега се поотчая Жо, а Роджър да си вземе бележка, с тази игра ще падне 5-7 3-6 4-6 от Мърля.



Тема Re: Фед-Жонови [re: vogelfrei]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано23.01.13 13:13



Allez JO! спаси от 0-40, след трагично изпълнение на Фед в първата точка и много смела и силна игра след това. ИСКАМЕ 5 сета



VAMOS!

Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано23.01.13 13:17



оффффффффф и Федко върна жеста, от 15-40, се стегна и не даде друга точка на Али.



VAMOS!

Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 13:17



Много искате



Аре феди, бърз четвърти!!! След спасяване от 15:40



Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано23.01.13 13:23



споко бе, и 5 сета да е- дедо Фед ще спечели. лошото е,че ще е като жертвен агнец за Мъри после



VAMOS!

Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 13:24



Просто днес ми писна от глупостите муууууууу





Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано23.01.13 13:26



ето го батко бе

разкова го!

VAMOS!

Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор Christianssen ()
Публикувано23.01.13 13:27



Що па да е лошо

Ще ми се да има повторение на резИлтатя от Олимпиадата



Тема Re: Фед-Жонови [re: vogelfrei]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано23.01.13 13:27



Абе той нека си вземе този мач с Цонга, после го мисли Мъри...

Мъри не е играл със силен съперник досега и като нищо ще влезе бавно в мача. Освен това той с изключение на онова 3-0 на олимпиадата, никога не е играл от началото до края супер силно, винаги има спадове, така че шансове винаги има





Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 13:27



Глупост след глупост прави



Писах го днес вече, ама всеки път като си взема ден отпуска да гледам фед тук и той се проваля и ми къса нервите



Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано23.01.13 13:28



споко бейби, Федката мн редко изпуска такива мачове, все ще намери начин да бие, или оня да се самоубие- вЕрвай ми



VAMOS!

Тема Re: Фед-Жонови [re: shevchenko]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано23.01.13 13:28



Освен това Фед играе значително по-добре от груповата фаза на ТМЦ-то, където след това си го в стрейтс ;) Вярно беше зала, но все пак... Ама щеше да е добре днес Роджър да бие в 4 сета, а сега с този пробив...



Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано23.01.13 13:30



хаха, ето казах ти...



VAMOS!

Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 13:31



Уффффф, върна го, ама ако беше пробил в началото досега да е свършил мача

Да се стяга и го взима в 4, че





Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано23.01.13 13:39



е нема да е в 4. ама са в началото ще дигне нивото и ще пробие



VAMOS!

Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 13:46



Стига си урочасвал моля





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано23.01.13 13:47



Мачът е страхотен, напомня за класиките Сампрас - Горан - Бекер, всяка грешка на сервис може да бъде фатална. Цонги още в четвъртия сет беше стигнал 50 уинъра, но и дедо Фед си е куче и връща здраво, даже направи пасинг банан във втория тайбрек.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано23.01.13 13:49



кой урочасва бе, диър? тука само Дявола се беше провъзгласил за шаман и уич-доктър, аз съм просто един човек, гледал страшно много тенис през живота си и тоя мач съм го гледал много пъти



VAMOS!

Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано23.01.13 13:52



бре, тоя Агаси разбирал малко



VAMOS!

Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 13:54



Това ще го коментирам края на мача....

Редактирано от petitta на 23.01.13 13:55.



Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано23.01.13 13:57



ок, дарлинг



VAMOS!

Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 14:01



Днес си особено мил



А фед продължава да профуква брейкболи



Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано23.01.13 14:04



мда, в настроение съм , а и то зависи с кого говориш

. един бърз бас- че ще има пробив сега и 6-2

VAMOS!

Редактирано от A.Agassi на 23.01.13 14:05.



Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 14:05



ОК, имаме бас

Искам да го спечелиш

Редактирано от petitta на 23.01.13 14:07.



Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 14:13



Не пробива и не пробива айдеееееееееее



Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано23.01.13 14:14



после как да го харесвам Фед?! може ли да изпусне 4 (Четири!) мачбола и да ме преебе така мазно? загубих баса- са треа да ти изпълня едно желание



VAMOS!

Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано23.01.13 14:16



Сега остава и да го бие и картинката ще е пълна.



Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано23.01.13 14:20



Разгеле! Хайде честита победа и дано бъде по-сериозен в мача срещу Мъри.



Тема Re: Фед-Жонови [re: A.Agassi]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 14:24



Уффф, поне петият го реализира ....

А иначе съм писала тук, че басове трудно губя... А този исках да го изгубя





Тема Re: Фед-Жонови [re: lchWill]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 14:26



Уфффф, мерси, но след днес наистина съм доволна, че няма да мога да гледам в петък...

Току виж стане чудо и мога да го гледам в неделя



Тема Re: Фед-Жонови [re: petitta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 14:27



Пак е имало драма... Добре, че спях :) Браво на Фед и да се стяга, че има да набие и Мъри, и Ноле :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Фед-Жонови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано23.01.13 14:35



За първия съм съгласна, но за втория не.



Тема Re: Фед-Жонови [re: lchWill]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 14:39



е добре де, може и Ферер да набие тогава



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Фед-Жонови [re: lchWill]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 14:53



Ами то фед не пита, а бие





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 15:11



Да де аме това е женски турнир, нали ? Нищо няма да стане като се оттегли, живота и тениса продължават, споко.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: OrelaWTW]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано23.01.13 16:23



Уж в края на този и миналия сезон се подготвяше здраво (Григор), но за мен, на ниво ГШ още си е зле подготвен. Не съм запознат с подготовката му, но за 3/5 си е доста зле.
Виж, за мастърсите съм положително настроен. Мисля, че може да спори с много силни играчи и че е въпрос на време да напрафи полуфинал/финал и на М1000. Това е малко пресилено мнение, но ще видим до края на годината.

Лично на РГ, не очаквам да стигне по-далеч от 2 кръг, айде - максимум 3-ти.
На Уимбълдън уж трева, тва-онова... но и там не го виждам по-далеч от 2-ри или 3-ти кръг.
На ЮСО сигурно ще бъде нещо подобно като на АО.

Требе си щанги и тва си е!





Тема Re: Имам..нови [re: Banditoo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано23.01.13 16:49



Не лъжи!





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.13 16:52



Начи за последен път пиша по темата с местенето, щото ми писна хем от некви остроумни шегички на мой гръб, хем от сълзливи истории - най-малкото като гледам тенис, предпочитам да няма драми "Искрено и лично" извън тениса, а специално тук не се получаваше. А и видях, че в другия форум се е задълбала темата.

Та да се върна на въпроса - Сандро никога не е карал никого да се мести където и да е. ПМЛ все още ми се играе и затова не желая, а често и нямам време да кръстосвам по два форума. Вие с Хенман се отказахте от ПМЛ и сега ви се пише повечко за тенис явно, лошо няма - при мен не стоят така нещата. Отделно историята с Мъри повлия жестоко, а истината е, че нещо като е счупено колкото и да го лепиш, все си остава счупено. И след като явно Сандро специално явно е станал един вид "предател" заради изказването си за местене в една анкета, която беше БЕЗСМИСЛЕНА от гледна точка съждението "всички се местим, каквото реши мнозинството", няма значи смисъл да продължавам да пиша тук - поне аз така ги виждам нещата, още повече с тази ти шегичка един вид как съм подкрепил Дявола, колкото и да е безобидна всъщност и далеч да си нямал това предвид, но аз го приемам малко лично.
Хубави години бяха тук, но отдавна се изчерпахме и си казахме всичко по 100 пъти. Отделно аргументът отатък как не се коментирало мисля не е много точен, щото форумът за Тенис тръгна дет се вика с тоя ГШ и не може да чакаш някаква хипер активност веднага. Бъдете здрави, когато имам време и желание мога да наминавам и тук, но да коментирам както преди - едва ли.

п.п. Джоката трябваше да падне от Вава

Ако на финала не е с Фед, успех и Аймо.




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.13 17:12



Жалко, наистина. Не че не си прав както си ги систематизирал нещата. Лично на мен ми е мъчно, че няма да успеем да дадем нов старт и на игрите, защото друго си е 40-тина души редовно да пускат.




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 17:14



Просто Девола се прецака много с Мъри, не знам за какво му беше тоя фарс. Поне да беше играл само в игритес тоя ник, а не да създава реална виртуална личност, че даже и да си говори с нея, че даже понякога и да плюе Надал с нея, само и само да я прикрие



Върнах се малко назад за да попрочета Мъри, е като знаеш, че е Девола нема такава забава.

Някой помни ли темата за ''Наркомана Джоко'' дето предизвика толкова гняв тук Не искам да задълбавам, ама на мене ми е малко болно от личността "Мъри" и тая лъжа, а Девола знае, че ми е един от любимците, колкото и да се дракаме за някои .... "любимци"



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.13 17:14



Никога не съм казвал такива думи свързани с кафето, грех ти на душата. Не съм очаквал да извърташ по такъв начин нещата, това е мако казано абсурдно

Недей, каза го. Аз разбирам, че искаш ново начало, но и ти трябва да разбереш, че прошката щеше да дойде след повече време.




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.13 17:22



Ами именно това е цялата работа, аз като разбрах, че той е "Мъри" и ми стана смешно, но е факт, че Дявола се държеше доста арогантно понякога с другите тук. И сега е нормално да му се сърдят. Мен най-много ме е яд за игрите, защото на новото място ще имаме много по-широка конкуренция, а вече Нажата се отказа и никой не може да му каже и копче за причините, макар че мисля, че Бандита добре го обрисувал в другата тема - с егото. Аз наистина мисля, че на две места да се пише е тъпо, но пък и личности като Шева и Хенмана не дадоха шанс дори да се свърши турнира в Мелбърн и веднага казаха как нямало коментари - все едно да искаме България след 45 години комунизъм за 1 година да стане Дания например, аз така ги виждам нещата. Но пък на тях не им харесва, ето и Петита не я кефи, не й е "уютно", Сперанца също с основание се ядоса и така - няма да я има старата идилия в пълен формат. Аз лично се чувствам уморен и от тия дрязги, също ми се искаше нов старт, но май нов старт може да има, само ако не сме същите хора - по-точно ако не сме всичките тия, дето сме били толкова години тук. Щото малко или много повечето от нас вече нямат доверие на Дявола - ей това е проблемът, но пък от друга страна той прави игри и ранглисти и без него много неща се променят.




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.13 17:37



Е точно това е най-лошото.

Но за съжаление няма връщане назад ...




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано23.01.13 18:22



Никакви шеги не пускам. Ти сам написа, че нямало да пишеш на 2 места. Иначе аз с теб проблем нямам и никога не съм имал. Последният път като се видяхме си пийнахме доволно като стари приятели, жалко само че беше доста отдавна. Иначе, големи драми, голямо нещо... аз съм живял и преди тенис форумите, сигурно нищо няма да ми стане и като се прецакат... ае, и аз съм за ФЕД срещу шотландския гадулар...



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.13 18:31



Еми нямам време, батка. Затва и ми се искаше да сме на едно място, но като не ви харесват нещата там, няма какво да сторя. Като мога, ще ви чета тук и ще драсвам по някой ред, но няма как вече да е като преди.

Иначе за Фед - Мъро скотишът не съм го гледал, ма много му лек пътя дотук и не виждам как на тоя по-бавен хард може да стане. Роджър днес се видя, че му трепва ръката като отсреща има кой да връща повечко топки. С физическа издържливост няма как да се надиграва с Мъри вече, остава да го издебва по някакъв начин и да натиска в ключови моменти, както днес стана в началото на петия сет - иначе Цони по-свеж изглеждаше.




Тема Решението е само едно!нови [re: alessandron]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано23.01.13 18:37



Правим си пак срещичка (да ви напомня, че последната беше преди повече от година!), каним стари, нови - който дойде, и изясняваме нещата очи в очи. Страх ме е само до физическа саморазправа да не се стигне




П. С. Сега се сетих, че последната беше на Уимбълдън, но пак доста вода изтече..

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от speranza на 23.01.13 18:39.</EM></FONT></P>

Редактирано от speranza на 23.01.13 18:40.



Тема Re:нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.01.13 18:46



Вижте сега, не знам за кой път ще го напиша, но:
Не е наглост това в което бях обвинен, нито съм целял такова нещо, за това и се извинявам, щом е създадено такова впечатление, не знам просто как да го напиша... Реагирах но със закъснение, имаше около 3 дена в които бях много натоварен и дори една редакция не можех да направя.
Дали обаче ако не бях пуснал темата със статистиките и историята на игрите и ранглистите нямаше да стане същото само че на по-късен етап и по друг повод... Т.е. да се чака първия удобен момент, за да скочат някои тежки никове от тук и да се върнат в дира, дира който апропо обичам не по-малко от тях.
хм? тема за размисъл...

Специално Шевата и Хенман не искат да дадат шанс на новия форум, Хенман тук си е активен, там не пише, пуснах тема кой какво очаква за 2013 г. - гробна тишина, тук се пуска ферман за настилките, там е опасно да се пусна такава тема, може би Дявола ще я изтрие... :))
Идеята е, че всички спортни клубове се изнесоха за по-добро, ние останахме единствени. Защо да се делим от останалите с които повече от нас се знаят реално или виртуално?
Специално анкетата, пуснах я и стоя дълго време. Когато се реши да се местим, никой нищо не каза, сега било тъпо на новото място. А не знам може би е тъпо, защото Дявола пак е модератор. Ако на някой му пречи това да си каже и да стане той модератор.
Видяхте какъв бум стана с игрите, това и в най-смелите си мечти не съм очаквал, че ще стане. Дори и да е еднократно си струваше. Сигурен съм, че не малко от вас ги е яд на тази активност, сигурно са стискали палци да няма никакъв интерес и после да кажат, ''казахме ли ти, къде си тръгнал''
Ето ви нещо конкретно. Повече участници и от най-популярните футболни игри.
Тук това нямаше как да стане. Щяхме да прогнозираме 10 човека преко сили от които познайте кои щяха да са на челните места всеки път, защото другите или не са сериозни или не са редовни.
Вие не искате ли по-сериозна конкуренция?
И как да се развие един нов форум след като тези, които имат най-големи познания не пишат или ако пишат, то това е за да се заяждат. И задължително на новото място всички новаци трябваше да ни прочетат кирливите ризи, мдам...



Тема Re:нови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано23.01.13 19:00



С риск да ми се нахвърлите, ще помоля този спор да се пренесе в темата на Бандита или в темата за преместването. В тази коментираме турнира.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано23.01.13 19:01



братле, абе не че нещо, ама нали не говорим за две места като Варна и Бургас, говорим за две места, които са на един клик разтояние.


Драскай, където и когато искаш, аз с кеф те чета и анализът в оня сайт съм чел, просто не всеки път имам настроение и да пиша



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано23.01.13 19:24



Вярно ли е, че Анди се е оплакал, че Федерер играел само вечерни сесии, а той се е мъчил на жегата, или това са журналистически измислици? Не мисля, че има право да се оплаква.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 19:30



ами вярно е, и дори мисля, че е прав, на всеки изявен фаворит трябва да се даде шанс да играе вечер на РЛ, най-малкото за да свикне при един евентуален финал. И тук Фед няма нищо общо, тоя Мъри все ти е трън в очите ей





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано23.01.13 19:41



Да изиграе един 5-сетов мач преди 1/2 финала във вечерна сесия да видим дали ще е по-добре така. Федерер ще е уморен и така шотландеца ще има по-големи шансове за победа.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 19:49



той се оплака преди 5-сетовия мач





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано23.01.13 19:58



Като се има в предвид съперниците на двамата досега ме съмнява, че тези на Анди биха предизвикали повече интерес от тези на Роджър. Ако Дел Потро се беше класирал на 1/4 финал, може би щеше да играе веднъж вечерна сесия.
Скотишът сега има по-голям шанс да бие Федерер, защото вторият е по-уморен от него.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.01.13 00:47



Murray will go into the semi-finals having played all of his matches in the day session but said he was not worried about having to adjust to the cooler, evening conditions or missing out on a showpiece night match until Friday.

"If I was whoever decides the schedule, I also would have put Federer against Tsonga on as the night match tonight because it's the best match of the day," he said.


Попречети малко, че само на хейт го караш. А Мъри дори още не е бил Ноле за втори път.... но и това ще стане де, не непременно тази неделя, но ще стане :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Абе къде е Балета....нови [re: naja_haje]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.01.13 06:15



да потанцува малко? Дали стигат 4 гейма или са много се чудя аз? :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Абе къде е Балета....нови [re: naja_haje]  
Автор Banditoo ()
Публикувано24.01.13 06:29



Скил се е в миша дупка





Тема Re: Абе къде е Балета....нови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано24.01.13 06:29



е с толкова много форуми, човек се почуди вече къде да отговаря. Марчето си е Марче, сякаш не я знаеш


Ли На си беше ток отначало до края, без забележки, не трепна, а колко пъти е чоуквала. Днес обаче евала



Тема Re: Абе къде е Балета....нови [re: Banditoo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано24.01.13 06:31



ахахахахаа, аре и ти да се зарадваш на нещо на тоя турнир





Тема Re: Абе къде е Балета....нови [re: Balleta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано24.01.13 06:33



Да мисията световната номер едно Серина зависи от Ли! :)))))



Тема Пред голяма дилема съмнови [re: Banditoo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано24.01.13 06:34



иска ми се Слоан да бие, но така май ще даде номер 1 на онова чудовище .. ама айде ще се прежаля





Тема Re: Пред голяма дилема съмнови [re: Balleta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано24.01.13 06:37



Че аз нямам нищо против Соан - Ли финал.



Тема Re: Пред голяма дилема съмнови [re: Banditoo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано24.01.13 06:41



има си хас да имаш



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано24.01.13 10:56



Аз питах дали е вярно, ама някой не е прочел.



Тема Re: Решението е само едно!нови [re: speranza]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано24.01.13 16:10



AЗ съм за среща, нови, стари, без значение, колкото повече, толкова повече





Тема Re: Решението е само едно!нови [re: petitta]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано24.01.13 21:23



Среща за Дейвиса, нали? Пада се другите петък/събота/неделя!



ЕДИТ: Ще бъде в зала "София", до бившите кортове "Академик" (сега БНТЦ), както беше и преди 2 години през 2011 година - тогава аз бях там.


Редактирано от Naki на 24.01.13 21:44.



Тема Re: Решението е само едно!нови [re: Naki]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано24.01.13 21:28



Стига да успеем да се организираме... И тук и оттатък



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано25.01.13 09:02



Ехо, който може да гледа, моля коментирайте

Гоу фед





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано25.01.13 10:50



Интересно Начало :-):

"- - Murray won the toss but bizarrely chose neither to serve nor to receive. Instead he chose which end he wanted to start. Federer then chose to serve first so, warm-up complete, it will be the world number two to kick things off..."



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: speranza]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано25.01.13 11:31



Браво бе, Мърльо!! Сет 1 за британеца.


Сега спокойно може да го взима 3:1 сета мача...




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Naki]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано25.01.13 12:06



Браво на Мъри, взе 1 сет. Сега спокойно може да пада.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано25.01.13 12:10



Не, не - оставяме тази чест на Федята, той нека пада...






Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано25.01.13 12:29



аааааааааАааааААААааа!!?!? Не така...


Федята изравнява - сет на сет... Лоша работа. Няколко кофти решения в почти супер лесни топки за Мърито.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.