Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 25.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ФЕД-Раоничнови [re: OrelaWTW]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано21.01.13 13:54



Е, аз чух някой от коментаторите на Евроспорт да казва, че Мъри е отбелязал, че Хайсенс е значително по-бавен от РЛА.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Banditoo ()
Публикувано21.01.13 16:33



Не знам, ама Петита и Нажа, ако остават тук ще преосмисля къде да съм!





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 16:41



Последно по темата от мен.

Триенето на спам, безпричинни псувни и очевадни лични нападки е ОК. Триенето на мнения, в които "плюхте на воля по мен" не е. Явно 'ново начало' за теб означава всички с магическа пръчка да забравят как ги прави на маймуни две години. Да не говорим как по едно време обиждаше всички тук как 'нищо не разбирали' и колко нещастни били в сравнение с Кафето. Вместо да оцениш, че всички тук приеха цялата история по-скоро с насмешка, никой не повдигна въпроса как така на Мъри резултатите отпадат, но на Дявола - не, ти продължаваш зле прикрито, или направо неприкрито, да се гордееш с 'постижението си'.

Помниш ли миналата година, когато Дон Диего написа разни работи срешу теб тук как целия клуб се хвърли на амбразурата да те защитава? Е това няма как да стане вече, колкото и да говориш за 'ново начало'. За съжаление се оказа, че Дон Диего май-май е бил прав за почти всичко и се смее последен.

От мен толкоз - за лично спирам участие във всички тенис-игри в новия клуб, явно това е упражнение за повишаване егото на Дявола, в което участвах доста дълго, но до тук. Така или иначе там са вече 'експертите' от Кафето, на които ще отстъпя честта да ти вдигат виртуалното самочувствие. А, ако случайно ти доскучее, винаги можеш 'да взривиш' и новия форум, както самодоволно си отбелязал по-горе.

От мен толкоз - както казах, демокрация. Ти си трий (не виждам какво ти пречеше да преместиш дискусиатя в нова тема, примерно... т.е. виждам, ама нейсе), печели си игрите и така. Не вярвам някой да си го накриви, че Наджата нямало вече да пуска прогнози.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано21.01.13 17:15



Прекалено много драми правиш от една нищо и никаква тема.
Това е официално закачена тема в която по принцип не бива да има мнения извън чистата статистика и ранглисти, камо ли пък препирни и обиди.
Нямаше да изтрия нито едно мнение от тези, които бяха изтрити ако бяха пуснати в темата за коментари или в отделна тема. Това не го ли разбра? Ти какво мислиш прави един модератор, освен да чисти спам, което в новите форуми няма как да стане. Има си правила, които си се спазват независимо дали сме в дира или където и да било другаде. И не не мога да премествам дискусията, мога да съединя две теми примерно, т.е. абсурдна работа щеше да стане. Тук също съм отговорил, да виждаш някъде нещо да е трито? И за всичките тия години съм трил не повече от 5 пъти сигурно, не броим спамът на разни ботове. Искаха да изтрия постиженията на Мъри отвсякъде, е направих го, щях да го направя отдавна, но просто бях забравил. Даже си мислех понеже на новото място сме много нови хора да се почне нова статистика, от нулата, все пак е ново място и все още го обмислям, но не знам едва ли... :о
По тази логика защо пък аз да не си помисля, че нарочно го правиш/те това нещо само и само да се върнем тук, че не е нарочно измислена кампания? Знам, че не е, но понеже гледаш едностранчиво и не четеш изобщо или четеш, но нарочно се правиш, че не си разбрал какво ти говоря, че защо и аз да не се направя на ударен и да вярвам в това нещо, хм...
Никога не съм казвал такива думи свързани с кафето, грех ти на душата. Не съм очаквал да извърташ по такъв начин нещата, това е мако казано абсурдно
Пуснах анкета, хората си казаха думата. Никой насила не съм карал да идва на новото място. Аз съм си онлайн и на двете места. Ти там каза, че ти е все едно, е явно не е било така и ако ще дебнеш всеки един момент за заяждане вместо за развитие на форума и за качествени дискусии, то изобщо за какво се преместихме. И погрешно си разбрал. Там не се очаква да има нови етусиасти, а да има двама трима максимум, останалото трябваше да го правим пак ние.
Относно Мъри, не съм очаквал да сте толкова злопаметни някои хора, но човешката природа не спира да ме учудва... Забравяш кой какво е дал за този клуб и дали изобщо щеше да има клуб ако не бях аз и още малцина хора, но нека се помни само негативното. Така е по-лесно, заложено ни е в природицата...
Прави каквото си искаш, лично на мен ще ми липсваш ако не размислиш, ти си съществена част от цялата история на форума.



Редактирано от Diavolo на 21.01.13 17:16.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 17:37



Не смятам да коментирам, защото явно говорим на различни езици.

Живи-здрави, някой ден ще изпием по бира някъде, дай Боже, и така.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано21.01.13 17:41



Не виждам какъв е смисълът да продължавате да спорите по този въпрос. На тези, на които не им харесва новия форум, може да продължат да си пишат тук. Все пак клубовете на дир-а не са затворени окончателно.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 17:48



Тук пак почнахме да го обръщаме на 'искрено и лично', та да се върна към тениса :) Геройски изгледах първият сет на Мъри-Симон, учуден съм, че французинът е изкарал мача, още при 4-1 почна да се пипа тук-там (е не точно там, да не си помислите нещо сега :). Ама той си е малко и артист, та не бях мноог сигурен. Ама явно не е имал силици, пак много геймове е взел, ама то и Мъри не изглеждаше много зор да си дава. До на Фед мача нямаше как да изкарам и геройски го проспах :) но съм доволен от резултата. Очаквах по-близки сетове и поне 2 тайбрека, но явно само сервис не стига срещу Фед. Което отдавна се знае де.

Тази вечер е гледам испанския мач, дано чудовищенце се развихри, но... едва ли, очаквам 3-0 за Ферер, може би с един или два тайбрека. Ноле няма да мога да го гледам по тия късни доби, освен, ако не заформи поредната драма и още играе, като се събудя :) Но не вярвам, очаквам 3:0 за него и финал. Освен, ако не се изправи срещу Чудовищенце на полуфинала де, тогава ще му е трудно :)

А иначе то не останаха мачове... Кога почна тоя турнир, кога свърши.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано21.01.13 18:01



Какъв зор трябва да си дава? Съперникът му беше скапан след 5 часа на корта, а и дори и да не беше, пак нямаше гаранция, че щеше да изпоти шотландеца. на 1/4 финала го чака още по-лек съперник и ако не се класира на 1/2 финала, ще умра от смях.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 18:03



Едва ли ще ти се наложи... да умираш от смях :) Макар че той тоя лек съперник ей така на шега някак си победи Дел Потро. Ако му се получи играта на Шарди може да вземе сет, но повече би било наистина изненада.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано21.01.13 18:07



Случват се инциденти като този(победата на Шарди срещу Дел Потро). Надали ще се случи за втори/трети път(аз лично очаквах победа на италианеца, ама той не е особено голямо мерило). По-скоро ще му направи един стриптийз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.