Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 12.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ами..нови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.01.13 18:20



Степанек снощи си го поизмъчи Ноле, поне от това, което успях да видя на почивките в НБА. Но и малко наивно игра чеха сервис-воле, не му се получаваше много и Джоко си ковеше минаващи удари отляво и отдясно. Иначе е факт, че във важните моменти Джоката се преобразяваше.

Марчето и Винъс нямаше как да ги гледам заради късния час, но освен Бандита едва ли някой е очаквал нещо различно от 2:0 за Марчето. Въпросът беше колко гейма ще взема Моделиерката, добре, че е пробила в края, че инак е отивала на две франзели





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.01.13 18:25



абе свиква се, в началото и мен така ми беше, а че не се коментира много е факт, ама това е положението



Ти да не се смущаваш от останалите, да не ти пука, те основните са си пак старите дираджии



Тема Re: Ами..нови [re: speranza]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано18.01.13 18:55



И на мен ми се вижда скучен засега турнирът, дано по-натам станат по-интересни мачове.

Бердих все пак има победи над всички от топ 4 без Надал на ГС. Срещу Федерер даже има две, така че да не го подценяваме... Естествено, ако Ноле играе на макс и е в добра форма (каквито индикации вече даде с представянето си досега) всичко друго освен победа в до 4 сета би било голяма изненада. И понеже сме статистици, това 4-та титла в Мелбърн, 3-та поредна, енти пореден 1/2 финал на ниво ГС... та идеята ми беше, че загуба от Бердих би била прекрасна да прекъсне сериите на Ноле. Аз обаче съм оптимист и вярвам, че ще спечели турнира. Виж чак така смело да се изказвам, че няма кой да го спре не смея :) Федерер не ме плаши на 31-32 години вече, в 3 от 5 на хард, след като ще е играл преди това най-вероятно с Мъри или с много силен Дел По (ако аржето бие Анди) не ми се струва много логично да спечели. Мъри си остава претендентът както на този турнир, така и в дългосрочен план да свали Ноле от върхът на ранглистата.





Тема Re: Ами..нови [re: Balleta]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано18.01.13 19:01



Е Степанек само така има шанс, да не остави Ноле да си намери ритъма на ударите от основната линия и според мен се справи доста добре, вкарваше много трудни волета на моменти. Имаше някои пропуски Джокович специално тази сутрин, но като цяло съм доволен от първите три кръга, особено с Харисън беше доста впечетляващ.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано18.01.13 19:05



Абе по-дървено си е при всички положения, ако и няма нови хора, които да коментират активно - никакъв смисъл няма от това местене освен, че дявола и сандро са хепи :)



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано18.01.13 20:13



;) аз трудно мога да бъда смутена, обаче е неуютно, стерилно и баш дървено. Там липсва атмосферата, потребителите се пренесоха, а атмосферата остана тук. Както отговорих и на шевата, ще дам шанс, но за сега не вървят на добре нещата





Тема Re: Ами..нови [re: speranza]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано18.01.13 20:45



Абсолютна дърварщина е оня сайт и пак сме старите плямпалници, само дето Наки мърмори дори повече.



Иначе и мен турнирът не ме очарова, но то при мъжете си стана нормално до четвъртфиналите да е скука, където бандата биг хитъри (Бердих, ХМДП, Цонга, а преди и Сода) се изпрява срещу топ 4 (в случая топ 3).

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано18.01.13 22:39



Не знам защо да не ни е хубаво навсякъде ако сме заедно.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Banditoo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано18.01.13 22:59



Аз за това се изказах, след като се регнах... Не съм против местенето като цяло, но новата платформа ми е прекалено стерилна... А тук го усещам по-интимно и топло... Лично усещане ..



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: petitta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано18.01.13 23:08



Не знам но приятното усещане не си ли го правим ние?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.