Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 05.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Фед-Жонови [re: lchWill]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.01.13 14:39



е добре де, може и Ферер да набие тогава



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Фед-Жонови [re: lchWill]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 14:53



Ами то фед не пита, а бие





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 15:11



Да де аме това е женски турнир, нали ? Нищо няма да стане като се оттегли, живота и тениса продължават, споко.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: OrelaWTW]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано23.01.13 16:23



Уж в края на този и миналия сезон се подготвяше здраво (Григор), но за мен, на ниво ГШ още си е зле подготвен. Не съм запознат с подготовката му, но за 3/5 си е доста зле.
Виж, за мастърсите съм положително настроен. Мисля, че може да спори с много силни играчи и че е въпрос на време да напрафи полуфинал/финал и на М1000. Това е малко пресилено мнение, но ще видим до края на годината.

Лично на РГ, не очаквам да стигне по-далеч от 2 кръг, айде - максимум 3-ти.
На Уимбълдън уж трева, тва-онова... но и там не го виждам по-далеч от 2-ри или 3-ти кръг.
На ЮСО сигурно ще бъде нещо подобно като на АО.

Требе си щанги и тва си е!





Тема Re: Имам..нови [re: Banditoo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано23.01.13 16:49



Не лъжи!





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.13 16:52



Начи за последен път пиша по темата с местенето, щото ми писна хем от некви остроумни шегички на мой гръб, хем от сълзливи истории - най-малкото като гледам тенис, предпочитам да няма драми "Искрено и лично" извън тениса, а специално тук не се получаваше. А и видях, че в другия форум се е задълбала темата.

Та да се върна на въпроса - Сандро никога не е карал никого да се мести където и да е. ПМЛ все още ми се играе и затова не желая, а често и нямам време да кръстосвам по два форума. Вие с Хенман се отказахте от ПМЛ и сега ви се пише повечко за тенис явно, лошо няма - при мен не стоят така нещата. Отделно историята с Мъри повлия жестоко, а истината е, че нещо като е счупено колкото и да го лепиш, все си остава счупено. И след като явно Сандро специално явно е станал един вид "предател" заради изказването си за местене в една анкета, която беше БЕЗСМИСЛЕНА от гледна точка съждението "всички се местим, каквото реши мнозинството", няма значи смисъл да продължавам да пиша тук - поне аз така ги виждам нещата, още повече с тази ти шегичка един вид как съм подкрепил Дявола, колкото и да е безобидна всъщност и далеч да си нямал това предвид, но аз го приемам малко лично.
Хубави години бяха тук, но отдавна се изчерпахме и си казахме всичко по 100 пъти. Отделно аргументът отатък как не се коментирало мисля не е много точен, щото форумът за Тенис тръгна дет се вика с тоя ГШ и не може да чакаш някаква хипер активност веднага. Бъдете здрави, когато имам време и желание мога да наминавам и тук, но да коментирам както преди - едва ли.

п.п. Джоката трябваше да падне от Вава

Ако на финала не е с Фед, успех и Аймо.




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.13 17:12



Жалко, наистина. Не че не си прав както си ги систематизирал нещата. Лично на мен ми е мъчно, че няма да успеем да дадем нов старт и на игрите, защото друго си е 40-тина души редовно да пускат.




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 17:14



Просто Девола се прецака много с Мъри, не знам за какво му беше тоя фарс. Поне да беше играл само в игритес тоя ник, а не да създава реална виртуална личност, че даже и да си говори с нея, че даже понякога и да плюе Надал с нея, само и само да я прикрие



Върнах се малко назад за да попрочета Мъри, е като знаеш, че е Девола нема такава забава.

Някой помни ли темата за ''Наркомана Джоко'' дето предизвика толкова гняв тук Не искам да задълбавам, ама на мене ми е малко болно от личността "Мъри" и тая лъжа, а Девола знае, че ми е един от любимците, колкото и да се дракаме за някои .... "любимци"



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.13 17:14



Никога не съм казвал такива думи свързани с кафето, грех ти на душата. Не съм очаквал да извърташ по такъв начин нещата, това е мако казано абсурдно

Недей, каза го. Аз разбирам, че искаш ново начало, но и ти трябва да разбереш, че прошката щеше да дойде след повече време.




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.13 17:22



Ами именно това е цялата работа, аз като разбрах, че той е "Мъри" и ми стана смешно, но е факт, че Дявола се държеше доста арогантно понякога с другите тук. И сега е нормално да му се сърдят. Мен най-много ме е яд за игрите, защото на новото място ще имаме много по-широка конкуренция, а вече Нажата се отказа и никой не може да му каже и копче за причините, макар че мисля, че Бандита добре го обрисувал в другата тема - с егото. Аз наистина мисля, че на две места да се пише е тъпо, но пък и личности като Шева и Хенмана не дадоха шанс дори да се свърши турнира в Мелбърн и веднага казаха как нямало коментари - все едно да искаме България след 45 години комунизъм за 1 година да стане Дания например, аз така ги виждам нещата. Но пък на тях не им харесва, ето и Петита не я кефи, не й е "уютно", Сперанца също с основание се ядоса и така - няма да я има старата идилия в пълен формат. Аз лично се чувствам уморен и от тия дрязги, също ми се искаше нов старт, но май нов старт може да има, само ако не сме същите хора - по-точно ако не сме всичките тия, дето сме били толкова години тук. Щото малко или много повечето от нас вече нямат доверие на Дявола - ей това е проблемът, но пък от друга страна той прави игри и ранглисти и без него много неща се променят.





Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.