Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 25.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 18:14



Въх недей, само не стриптийз, че не можем удържа Сперанца :)))

Ще видим де, и аз не вярвам нешо различно от 3:0 за Мъри да се случи.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано21.01.13 18:26



Нещо против този стриптийз ли имаш?

Хенман всъщност се оказа прав. Очаквах италианецът да се класира, защото е по-опитен и с малко повечко класа над Шарди. Освен това можеше да създаде малко главоболия на Анди, но това е писано да се случи. Аз ще стискам палци да се случи чудо, но пък ако не стане, ще чакам Федерер или Цонга да го пратят у Шотландия.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано21.01.13 18:28



За класата не съм съгласна - според мен Шарди е по-талантлив, по-техничен и с по-добър сервис от Сепи.

А за стриптийза съм с две ръце!!



Редактирано от speranza на 21.01.13 18:33.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано21.01.13 18:32



Напълно подкрепям мнението ти. Не само че не правиш драми - проблемът е, че никой не направи драма тогава, когато трябваше и излезе, че нищо особено не е станало.

Дяволът сега да не помисли, че съм го погнала или имам нещо против него. Познаваме се лично, уважам труда и ентусиазма му, но поведението му не намирам за адекватно след всичко, което се случи. Намирам го за нагло.

Имам още какво да кажа по въпроса, но засега ще замълча.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано21.01.13 18:34



Хич не ми се вижда задобряло на мен. Томич и Раонич изобщо не могат да му върнат сервиса на Фед...

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано21.01.13 18:42



Интересни хора сте вие - това е Федерер, (arguably, ама не много :) ГОАТ. На 31 години, не е на 61. А очакванията са едва ли не всеки да го бие вече. Ще дойде и това време, но за момента не са много тия, дето 'могат да му върнат сервиса', образно казано.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано21.01.13 19:08



Не съм очаквал да го бият, но и двамата бяха трагични на ретур, а Раонич почти не спечели равностойно разиграване от дъното на корта. Аз изобщо не съм доволен от неговото развитие и преценката ми съвсем не се базира само на този мач с ГОАТ Фед.

Виж, Цонга вече е друго нещо и очаквам далеч по-интересен мач в сряда освен ако Фед не е в божествено настроение. :))

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано21.01.13 21:53



Не знам какво толкова очаквате от това ново поколение в МОМЕНТА. На първо място отстъпват значително като бързина, сила и издръжливост. Тениса все пак е спорт. Дори Джокович и Мъри на 20-21 години бяха със сериозни проблеми в кондиционно отношение. Не знам какво е това взиране- на тоя сервиза, на другия бекхенда и т,н,Има много време докато покрият показателите на топ играчите и тогава ще дойдат резултатите. Това Важи и за Григор.Да е жив и здрав - до 1,2 години е в 10-ката.




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: OrelaWTW]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано21.01.13 22:01



Джокович на 20 години спечели АО, Мъри на 19 игра пет сета с Надал в Мелбърн и всички бяха възхитени. Да не говорим, че на Мастърси редовно стигаха полуфинали и финали още тогава. Раонич какво прави освен да печели разни мики мауси? Ченай и Сан Хосе, айде стига ...

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано21.01.13 22:10



Ами той и Джокович проби един път Федерер на Уимбълдън за цял мач.
Федерер е доста по-уверен, когато знае, че може да си взима разиграванията от дъното на корта и това повишава и нивото му на сервиса, защото пада напрежението, не е нужно да търси постоянно линии (както би правил срещу другите трима от топ 4). В сравнение с миналата година е доста по-добре. Раонич налагаше топката доста солидно и сервиса му беше супер, през 2012 беше победен от дядо Хюит. Томич със сигурност сега се представи по-добре от миналата година също.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.