Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 17.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.13 17:37



Е точно това е най-лошото.

Но за съжаление няма връщане назад ...




Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано23.01.13 18:22



Никакви шеги не пускам. Ти сам написа, че нямало да пишеш на 2 места. Иначе аз с теб проблем нямам и никога не съм имал. Последният път като се видяхме си пийнахме доволно като стари приятели, жалко само че беше доста отдавна. Иначе, големи драми, голямо нещо... аз съм живял и преди тенис форумите, сигурно нищо няма да ми стане и като се прецакат... ае, и аз съм за ФЕД срещу шотландския гадулар...



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.13 18:31



Еми нямам време, батка. Затва и ми се искаше да сме на едно място, но като не ви харесват нещата там, няма какво да сторя. Като мога, ще ви чета тук и ще драсвам по някой ред, но няма как вече да е като преди.

Иначе за Фед - Мъро скотишът не съм го гледал, ма много му лек пътя дотук и не виждам как на тоя по-бавен хард може да стане. Роджър днес се видя, че му трепва ръката като отсреща има кой да връща повечко топки. С физическа издържливост няма как да се надиграва с Мъри вече, остава да го издебва по някакъв начин и да натиска в ключови моменти, както днес стана в началото на петия сет - иначе Цони по-свеж изглеждаше.




Тема Решението е само едно!нови [re: alessandron]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано23.01.13 18:37



Правим си пак срещичка (да ви напомня, че последната беше преди повече от година!), каним стари, нови - който дойде, и изясняваме нещата очи в очи. Страх ме е само до физическа саморазправа да не се стигне




П. С. Сега се сетих, че последната беше на Уимбълдън, но пак доста вода изтече..

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от speranza на 23.01.13 18:39.</EM></FONT></P>

Редактирано от speranza на 23.01.13 18:40.



Тема Re:нови [re: naja_haje]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано23.01.13 18:46



Вижте сега, не знам за кой път ще го напиша, но:
Не е наглост това в което бях обвинен, нито съм целял такова нещо, за това и се извинявам, щом е създадено такова впечатление, не знам просто как да го напиша... Реагирах но със закъснение, имаше около 3 дена в които бях много натоварен и дори една редакция не можех да направя.
Дали обаче ако не бях пуснал темата със статистиките и историята на игрите и ранглистите нямаше да стане същото само че на по-късен етап и по друг повод... Т.е. да се чака първия удобен момент, за да скочат някои тежки никове от тук и да се върнат в дира, дира който апропо обичам не по-малко от тях.
хм? тема за размисъл...

Специално Шевата и Хенман не искат да дадат шанс на новия форум, Хенман тук си е активен, там не пише, пуснах тема кой какво очаква за 2013 г. - гробна тишина, тук се пуска ферман за настилките, там е опасно да се пусна такава тема, може би Дявола ще я изтрие... :))
Идеята е, че всички спортни клубове се изнесоха за по-добро, ние останахме единствени. Защо да се делим от останалите с които повече от нас се знаят реално или виртуално?
Специално анкетата, пуснах я и стоя дълго време. Когато се реши да се местим, никой нищо не каза, сега било тъпо на новото място. А не знам може би е тъпо, защото Дявола пак е модератор. Ако на някой му пречи това да си каже и да стане той модератор.
Видяхте какъв бум стана с игрите, това и в най-смелите си мечти не съм очаквал, че ще стане. Дори и да е еднократно си струваше. Сигурен съм, че не малко от вас ги е яд на тази активност, сигурно са стискали палци да няма никакъв интерес и после да кажат, ''казахме ли ти, къде си тръгнал''
Ето ви нещо конкретно. Повече участници и от най-популярните футболни игри.
Тук това нямаше как да стане. Щяхме да прогнозираме 10 човека преко сили от които познайте кои щяха да са на челните места всеки път, защото другите или не са сериозни или не са редовни.
Вие не искате ли по-сериозна конкуренция?
И как да се развие един нов форум след като тези, които имат най-големи познания не пишат или ако пишат, то това е за да се заяждат. И задължително на новото място всички новаци трябваше да ни прочетат кирливите ризи, мдам...



Тема Re:нови [re: Diavolo]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано23.01.13 19:00



С риск да ми се нахвърлите, ще помоля този спор да се пренесе в темата на Бандита или в темата за преместването. В тази коментираме турнира.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано23.01.13 19:01



братле, абе не че нещо, ама нали не говорим за две места като Варна и Бургас, говорим за две места, които са на един клик разтояние.


Драскай, където и когато искаш, аз с кеф те чета и анализът в оня сайт съм чел, просто не всеки път имам настроение и да пиша



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: naja_haje]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано23.01.13 19:24



Вярно ли е, че Анди се е оплакал, че Федерер играел само вечерни сесии, а той се е мъчил на жегата, или това са журналистически измислици? Не мисля, че има право да се оплаква.



Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.01.13 19:30



ами вярно е, и дори мисля, че е прав, на всеки изявен фаворит трябва да се даде шанс да играе вечер на РЛ, най-малкото за да свикне при един евентуален финал. И тук Фед няма нищо общо, тоя Мъри все ти е трън в очите ей





Тема Re: АО 2013 - Тема за коментаринови [re: Balleta]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано23.01.13 19:41



Да изиграе един 5-сетов мач преди 1/2 финала във вечерна сесия да видим дали ще е по-добре така. Федерер ще е уморен и така шотландеца ще има по-големи шансове за победа.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.