Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 17.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Относно игритенови  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.13 12:35



Някой има ли някакви забележки относно точкуване, срокове, правила и т.н.
Говорим за Манията, Шампиона и Двойките

А какво става с играта на Нажа и Нема Значка по идеята на Диего, ще се пробвале ми с АО?

Разбира се имайте предвид, че има голяма вероятност тези игри да се пренесат в новия форум, където ще има нови участници и то сериозни такива, някои от които са много навътре в нещата, някои залагат, обичат прогнозите и т.н.
По-голяма конкуренция, по-добре...
Ако не се лъжа на US Open се събрахме 9 човека едвам, едвам, като двама/трима пускаха ей така за бройката само...

Ако имате идеи и предложения тук.

->





Тема Тенис и Мастърс Маниянови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.13 12:36



.



Тема Шампионнови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.13 12:36



.



Тема Двойкинови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.13 12:37



.



Тема Другинови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.13 12:37



...



Тема Re: Тенис и Мастърс Маниянови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано08.01.13 12:49



1) Мисля Агаси искаше да се измисли нещо при отказите... Защото много често се случва някой да води убедително, противникът му да се откаже и разбира се този мач се анулира. ОК, но това е и доста условно. Явно няма как всяко отказване да се зачита... За да има някакъв паритет предлагам при 2-0 сета за мъжете или 2-1 или 2-2 и в третия или съответно в четвъртия или петия сет ако единия води убедително (два пробива аванс) да се зачита прогнозата.
При жените същото, но при 1-0 или 1-1 пак в следващия сет ако едната води с два пробива аванс да се зачита прогнозата.
Сега някой може да каже ами ако пробива е само един, но играчът сервира пръв и води с 4-1 или 5-2 какво правим? Ами не знам, за мен това не е убедителен аванс, все пак пробивът е само един.
Предложения, мнения?

2) Родик мисля, че беше поискал в Тенисманията бонусът от 2 точки да важи до края на турнира, а не само до 1/4 финалите. Сега моя аргумент е, че полуфиналите и финалния мач са най-високо точкуваните и ако се добавят още по 2 точки, някой може да си тръгне с 10 точки от един мач, което ми се струва прекалено... Но кажете вие какво мислите...


Други предложения ако има.....

и така за всичките подтеми.



Тема Re: Шампионнови [re: Diavolo]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано08.01.13 13:58



Казах вече за Шампион:
* 1 точка за познат финалист - ОК!
* Обаче 2 точки за 2ма познати финалисти (без познат победителя) е малко, нека бъдат 3.
Или примерно, може би 2 за едното и 4 за другото?
Не знам как е по-добре, май първият вариант е по-удачен (1/3 точки).

ЕДИТ: И задължително Шампион играта да почне тази седмица - не бива да пропускаме и нея.


Редактирано от Naki на 08.01.13 14:55.



Тема Re: Шампионнови [re: Naki]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано08.01.13 15:49



Ми аре почвай я бе, шефе, кой те спира??



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Относно игритенови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано08.01.13 15:52



Може да се намали малко броят на женските мачове в първите кръгове на ГШ, че е по-зле от 6 от 49, ама предполагам, че Бандита ей сега ще ме погне и няма да се приеме. Иначе, ако сме в новия форум, ще пускам прогнози, но няма да организирам нищо.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Относно игритенови [re: Henman]  
Автор Banditoo ()
Публикувано08.01.13 15:55



Позна...

Значи то женските мачове така и така са по-малко от женските. Увеличавайте си мъжките.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.