Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 06.07.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Шампионат на WTA'12 - дискусия  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано25.10.12 14:29



Моля дискутирайте!

Хахаха, какво стана с Квитова бре?? Падна 1 мач, и се отказа, ебаси наследството

.
Да не би да е била контузена?




Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Naki]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано25.10.12 15:42



някакъв вирус .... ама по скоро е вирус на отчаянието





Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Balleta]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.10.12 19:06



Хахах, баси тази Стосър!
Сам 0:6-ицата - вече 2 сета на геврек загуби.




Редактирано от Naki на 26.10.12 20:28.



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Naki]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.10.12 19:58



Ееее, не!

Нема такова безсилно и беззъбо подпиране на топката, както на Радванска в тайбрека сега.
Щом тая дребосъчна и с нищо не блестяща италианка я надиграва, не знам...
Може би полякинята е изморена - игра мач над 3 часа (който между другото и загуби)?
Ако не, нищо добро няма да стане така.


Редактирано от Naki на 26.10.12 20:28.



Тема Айде Аза да паданови [re: Naki]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.10.12 20:53



и Марчето да завърши годината, като номер 1

То за малко вече да е факт, ама как ги изкара тия мачболи на Кербер, пфу



Тема Re: Айде Аза да паданови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.10.12 22:25



Пхахах, как е факт бе - титла и трябва на Шопара, а Горилямс ще я изнасили брутално така или иначе - не виждам кво се напъваш като Реал за победа в Германия






Тема Re: Айде Аза да паданови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.10.12 22:31



не и трябва титла, но виж една почивка в Малага ще и се отрази добре, казват много красиво било там





Тема Re: Айде Аза да паданови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.10.12 22:57



Как ли е на немски "Кристияна горко плаче, щото пак няма Златна топка да обкрачи"?






Тема Re: Айде Аза да паданови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.10.12 23:01



гледам нещо ако си се превъзбудил от загубата на Григорчо, нервничко го даваш, няма нищо ще ти мине


Айде, че безсмислени разговоро не ми се водят



Тема Re: Айде Аза да паданови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.10.12 23:24



Пфууу, тамън си викам, че като фен на Шопара няма само да си пъшкаме, ама ... Стискай ся палци на Ли, че всички знаем кво става когато Машка види Азаренка - вирва крачета и опашка






Тема Re: Айде Аза да паданови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.10.12 23:40



други пък лазят на четири крака - бухахахахаха,





Тема Re: Айде Аза да паданови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.10.12 23:48



Слабичко, Балет, слабичко.

И на пет крака да лазят си остават българи с талант, които се показват в световния видео обмен не само с лазене, ами и с изпълнения като това в Базел, които се сравняват с най-великите удари в новата история на тениса. Утре чакаме Азаренка и Шарапова да озвучат пак световния радио обмен - едната 100% ще квичи по-силно от другата, да видим коя




Тема Re: Айде Аза да паданови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано27.10.12 01:16



Ако серизно питаш, превод ще се намери ;)



Тема Re: Айде Аза да паданови [re: petitta]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.10.12 09:35








Тема Re: Айде Аза да паданови [re: alessandron]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано27.10.12 09:51



Предположих



А добро утро на всички



Тема Re: Айде Аза да паданови [re: petitta]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано27.10.12 12:38



Добро да е!






Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Naki]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано27.10.12 15:48



Хмм, браво на Радванска - опроверга ме и се пребори за победата!




Редактирано от Naki на 27.10.12 17:53.



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Naki]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано27.10.12 19:44



Марчето размаза Аза и технически спечели чисто женския турнир на Шампионките, сега срещу жената с мъжки бицепси и тяло на Шварци, шансът е 0.00001%, ама каквото толкова, срещу природата не може да се бориш



Иначе днеска показно на Маша, ще и държи дълго на Аза, повече да не съм чул как дигала крачета с беларуската



Тема Re: Шарапова-Азаренка (1/2-финал)нови [re: Balleta]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано27.10.12 21:12



...баси, тотално не познах! Даже крайната победителка.


Обаче, Азаренка май имаше некъв проблем, не знам контузия ли, умора ли...


Редактирано от Naki на 27.10.12 21:13.



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Balleta]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано27.10.12 21:57



Сандро заслужава голям бой в случая, защото аз 1 минута не съм гледал от турнира и реших, че Азаренка е по-вероятната победителка на базата на неговите опявания. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.10.12 22:53



Честито, батка. Не съм гледал, ама при тоя резултат явно е убедително. Иначе недей предварително се дава на Серина, ако няма сервис кой знае.

п.п. Хенмане, стига си ми се занимавал тука, ами се връщай в ПМЛ :)




Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.10.12 02:59



Много сте смешни с подобни изказвания, които апропо нямат нищо общо с реалността. Жалко, че ви пригласят и такива като Драгиев, които говорят, че без сервис Серина едва ли не нямало нищо друго. Бухаха


Ролан Гарос не се печели само със сервис. Серина се е надигравала и то усшено от задна линия срещу някои от най-добрите беслайнерки в историята, а що касае прословутия сервис, то бих казал, че късния вариант на Серина е много по-добър. След 2009 г. Серина сервира по един много по-правилен начин отколкото преди. Сега е много по-вариативна и ударите и са много по-точно пласирани, а не само груба сила.
Впрочем да говори фен на Шарапова за груба сила и блъскане е меко казано неуместно. Казвали са ми, че на живо Мария изглежда като тиранозавър, сметай...



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.10.12 03:04



Аз гледах всичко от турнира, благодарение на записите по Евроспорт.
Жалко, че Евроспорт дава толкова малко мъжки тенис :/ Както и да е.
Та, беше ясно, че Вика няма шанс за нова победа над Мария. Участието и в Линц беше абсолютно ненужно, силите сега и стигнаха до 1/2 финал. Явно целта беше чисто математически да направи нужното за номер 1, което минаваше през титли в Пекин и Линц + 1/2 финал тук. Доста неспортсменско подходи, като измисли тази контузия втория сет, когато усети, че няма енергията да се противопостави на Шарапова.
Много грешен анализ на Виландер, който каза преди мача, че настилката била голямо предимство за Вика. Бухах, не разбира и това е. Значи това е много бавен хард корт с по-близки индикации до клея отколкото до по-бързия хард корт, а това е предимство на Мария, защото има повече време да се движи и по-добър тайминг, другото което е, че турнира е в зала, а Мария в зала поне на хартия (а както се вижда от Щутгарт и Истанбул и на практика) е по-добрата от двете.



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.10.12 03:08



Айде и ти с този сервис. Не сервиса е ключът, а как ще сервира Мария и психологически как ще подходи. В момента е в топ форма, Мария, чувства се перфектно и като нищо може да измъкне поне сет. За победа ак не ми се вярва, но няма да е в никакъв случай като на ОИ в Лондон. Серина не играе много добре, определено няма много игрови ритъм и ако мача се закучи и стане дълъг, Шарапова има големи шансове. Сервисът на Мария е ключът, колко двойни грешки ще направи, ще рискува ли втория сервис, защото Серина има най-добрия ретур в историята.



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.10.12 03:09



дааа това беше много жалко от страна на Аза, бяга като за световно и току се попипа по бедрото, номерца





Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.10.12 03:19



за това подобие на жена ли говориш:



на тебе са ти казвали, а иначе целия свят - освен неискащите да видят крайни фенове - не само са им казвали, ами виждат и знаят Смятай, щом американците и се смеят

Вече не знам колко профи тенисистки се изказаха, че Серена удря, като мъж, не съм чел такова нещо за Марийчето Колкото по бързо се пенсионира, толкова по бързо, женския тенис, ще придобие реалния си вид, не е редно некви хормони да тероризират жените толкова години



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.10.12 03:28



Мускулите на чернокожите изпъкват по-добре особено когато има и пот. Не случайно кулуристите се мажат преди състезания и са с изкуствен тен.
Иначе Серинка има по-тежък кокал, виж майка и, тя е наследила нейните гени, а Винъс на баща си. Шарапова не удря по-слабо, разликата е, че Серина удря по-изчистено. Техника, Балет, техника. Само със сила няма да прокопсаш никога, да знаеш. Останалото са алабалистики без покритие.



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.10.12 03:59



ок баце, вярвай си, все пак си и фен, трябва някак си да оправдаеш очевадното - пот на фона на черна кожа, кокала на майка и, телевизорът, ей това са алабалистики





Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.10.12 08:59



Аре-аре, има си голямо значение дали Серина й върви от начален удар. Срещу Ли беше готова да пада, ако китайката не беше толкова хазартна. Никой не е казал, че без сервис Серина става играч извън топ 50 например, ама си е по-хубаво да вкарва 1 от 5 първи да речем.




Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано28.10.12 11:13



Естествено, че е хубаво да вкарва този сервис.
Ако не беше сервиса, Федерер също нямаше да е този играч, който е. Но не е такъв само заради сервиса си.



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано28.10.12 11:15



Абе заеби я тая тъпня ПМЛ и събота и неделя почивай като бял човек. ;)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано28.10.12 16:54



От другата година и женски тенис няма да дава...



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Banditoo]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано28.10.12 18:12



Кое? Евроспорт ли? Защо!?






Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Naki]  
Автор Banditoo ()
Публикувано28.10.12 18:28



Нямат подновен договор с УТА. Остават само трите шлема и някои малки мъжки турнирчета.



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Banditoo]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано28.10.12 20:23



Е бах мама му! Ти ме разби? И сега какво, къде ще гледаме, ще се дзвериме на компютъра ли, на гадни стриймове, които Интернет полицията банва през половин час (та се налага да търсиш друг стрийм)!? Или не ми казвай, ще плащаме за да гледаме?




Редактирано от Naki на 28.10.12 20:23.



Тема Долу лапите от Серена !нови [re: Balleta]  
Автор Alef Mizrahi (човек)
Публикувано28.10.12 23:25



По повод грозните снимки на Серена, искам да кажа нещо - тази година най-накрая направих това, което исках от много време - отидох в Истанбул да гледам Серена на живо а покрай нея и останалите 7 момичета.

Преживяването си заслужаваше напълно! Не само, защото Серена игра невероятно - сервис, волета, придвижване, невероятни удари от основната линия, а и защото беше много чаровна и приятна след всеки мач, съвсем земна и отворена към публиката, поздравяваше се с феновете, даже се разцелува с няколко от тях по повод Байряма дето съвпадна с игрите...

И да кажа - снимките на тенисистките много лъжат :

Серена на живо изглежда много стегната и копактна, изобщо не е това животно, дето го показват по снимките. Действително ръцете й са доста релефни, но изобщо не са толкова големи, колкото от снимките, дето поствате... И като цяло изглеждаше по скоро дребна, стегната и мускулеста, без грам излишна мазнина по нея - много фит и като истинска спортистка...

Апропо Шарапова също се оказа изключително нефотогенична. На живо е много хубава, висока, слаба и елегантна... Освен това се усмихва и не изглежда злобна, както по телевизията...

На Ли и Кербер впрочем изглеждаха най-буцести и яки - Серена до тях изглеждаше крехка... Радванска си е както си я знаете от екрана, също и Квитова...



Тема Re: Долу лапите от Серена !нови [re: Alef Mizrahi]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано29.10.12 00:46



Догодина планувам да отида до Истанбул и аз да погледам :-)




Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.10.12 09:21



Аз вече не съм модератор, мързеливецо - изостави отбора






Тема Re: Долу лапите от Серена !нови [re: AndyR]  
Автор Alef Mizrahi (човек)
Публикувано29.10.12 09:40



Иди, заслужава си :)

Обади се да ти обясня как да стигнеш до залата, защото нищо, че била най-голямата, известната и тн, никой не я беше чувал в тоя град. Много са загубени... Може би щото 15 милиона души на едно място не може всичко да знаят, но все пак...



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Banditoo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.10.12 12:58



Уф, може и да го подновят, не знам какви са сроковете, но това си е шокиращо :О



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Naki]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.10.12 17:28



Балетче нещо да кажеш за финала?



Абе личи си, че настилката пасва на Марчето, а и беше в отлична форма, сервисът също беше на ниво, просто... Серина е твърде добра. Сервира уникално, най-добре от началото на турнира. Нито един шанс за пробив за Мария в хода на целия мач, такова нещо при жените се случва адски рядко
А предните мачове я пробиваха непрекъснато Серина. Явно че когато залогът е най-голям тя играе най-силния си тенис.
Иначе се получи чудесен турнир с няколко незабравими мачове.



Тема Re: Долу лапите от Серена !нови [re: Alef Mizrahi]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано29.10.12 18:04



Добре,ще го имм впредвид :)




Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Diavolo]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано29.10.12 18:07



Отнесе я просто..

Изтървани бяха супер шаносве да се направи пачка само от Серина..Като знам,че срещу Радванска за -6 гейма хендикап бяха сложили коеф. 1.77 ми причернява..

Нищо де,догодина ще дебна и ще залагам как си трябва :)




Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.10.12 18:22



аз тоя мач съм го гледал много преди да се играе, така, че мерси, бях превключил на комедийното шоу в Англия, нямам излишни нерви да се тровя. Не знам на стероиди ли е минала тая гад, що ли, но от средата на сезона има тотален хормонален терор над женския тенис. Време е това нещо да се прекрати .... тая не събра ли вече пари за ресторант



Абе замислям се да сложа и аз един слоган подобен на Мейджа - "Срещу стероидния геноцид в женския тенис" или ''Не на мутантите''

Баце почвам да се притеснявам за теб какво ще правиш след, като рано или късно Чудовището се откаже, Квитова е ясно, че чеп за зеле не става от нея от едно известно време ... не знам

П.П. Честито

Редактирано от Balleta на 29.10.12 18:23.



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.10.12 18:42



Балетче, балетче, със стероиди точно нищо няма да постигне, хаха ;)) както и да е, забавен си поне, признавам ти го :)
А и тя е на 31 г. изградена е като състезател отдавна, просто се запази/съхрани поради умния календар, който има още от началото на кариерата и и заради хъса, характера, който притежава. И като добавим към това сегашната конкуренция би трябвало да ти е ясно, защо го има този терор. А и самата Серина в момента е завършена отвсякъде. Не е този звяр, който беше 2002/2003 г. Но сега играе по-спокойно, по-умно, а сервисът и се превърна в нещо невиждано. Пак ти казвам преди 2009 г. тя пак имаше страхотен сервис, но именно в последните години той се превърна в такова оръжие.
И Серина е изключително опасна на трева и в зала, когато говорим за хард корт на открито или клей, виждаш, че я побеждават и затрудняват, така че не вървиш :)

п.п. Мерси ;п



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано30.10.12 00:30



Да, но все пак си мисля, че е ненужно и глупаво да отделяш време събота и неделя да следиш Родъръм - Донкастър и после да се ядосваш защо не са направили 1:1 при положение, че цялата логика на света е била в подкрепа именно на този резултат. :))

А иначе нищо не съм изоставил, просто излязох в заслужена пенсия.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Diavolo]  
Автор Banditoo ()
Публикувано30.10.12 06:59



Единствената възможност и до вземат няколко малки АТП турнирчета...



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.10.12 08:14



Аре, аре, твърде си млад за пенсии, отделно теб никой не те кара да следиш каквото и да е след като си пуснал прогнози - това е твой избор. :)




Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.10.12 08:16



Чудно как си фен на Надал при това положение ...






Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано30.10.12 11:43



Аз за теб говоря бре, маниако. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Naki]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано30.10.12 18:45



Китайката се казва...как??


Джен Джей?! Май много японски филми са гледали...




Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Naki]  
Автор Banditoo ()
Публикувано30.10.12 20:03



Джън Джие е правилното.





Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Banditoo]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано30.10.12 20:19



Бе не е баш. Аз съм китаист - Джън Дзие е.
Можеш лесно да се увериш, като пуснеш Уикито за нея:


взимаш името - йероглифите след simplified Chinese, copy-раш го в клипбоарда.
После пускаш Google Translate, слагаш езика на Chinese, paste. Сега йероглифите са paste-нати, натискаш иконката за говорителче, и ще го чуеш.

Да, точно така:




Редактирано от Naki на 30.10.12 20:22.



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Naki]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.10.12 20:27



хаха, да звучи ми като Джей Джей, буха


нема такива лаици просто

Джей Джей Окоча беше футболисти навремето, хаха



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Diavolo]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано30.10.12 21:03



Ооо, ти да видиш какво ми написаха по email-а!


Че тази там коментаторката се готвила не знам си колко седмици, проверявала имената на всички тенисистки и т.н.




Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Naki]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано30.10.12 21:07



И на тия ли писа мейл?



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Henman]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано30.10.12 21:07



Е как бре!? Нали съм китаист (уж)!






Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Naki]  
Автор Banditoo ()
Публикувано30.10.12 21:30







Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Henman]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано30.10.12 21:38



Кажи му го, кажи му го... ама едва ли ще чуе де, гледам пак с 3:2 гласа моля ти се гласували против не знам си коя пригноза... абе не е истина просто :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Banditoo]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано30.10.12 21:40



Хахахаха! Ей сега, в спортните новини, пак така - китайката ДЖЕЙ..!
FAIL (слаб 2)!!






Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Naki]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано30.10.12 22:08



Уау, това вече е клиничен случай :) Значи си вярват и не осъзнават грешката си...
Това какво ги прави по скалата на глупостта? Идиоти?



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Diavolo]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано30.10.12 22:46



Пратиха ми обещаните аудио файлове, където самите тенисистки си казват имената.

Китайката казва: Ни хао, уо шъ Джън Джие.
---> което значи: Здравейте, аз съм Джън Джие.
Дообре, значи или ДЖИЕ или ДЗИЕ, ама определено НЕ ДЖЕЙ!


Написах им, че сричка ДЖЕЙ в китайския няма, и затова няма как да е ДЖЕЙ.


Редактирано от Naki на 30.10.12 22:46.



Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Naki]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано31.10.12 00:02



На моя комп на стат файловете ми съм си я записал именно като Джън Джие, така че явно това е правилното.





Тема Re: Шампионат на WTA'12 - дискусиянови [re: Diavolo]  
Автор Alef Mizrahi (човек)
Публикувано06.11.12 20:03



Това е една от близките снимки на Серена от Истанбул. За съжаление апаратът ми хич го не бива на тъмно :(




Редактирано от Alef Mizrahi на 06.11.12 20:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.