Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 17.06.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Тема Хайде в Истанбул!нови  
Автор Alef Mizrahi (човек)
Публикувано11.09.12 19:36



Замислил съм се да ходя да гледам 8-те най-добри жени в Истанбул, защото си мисля, че това ще е последния ми шанс да видя Серена на живо, а нали съм фен, срамота е :)

Помолил съм един приятел, който се движи в туристическите среди да поразпита за оферта, а той пък каза, че цената зависи от бройката, та да ви сондирам мнението - някой друг желаещ за Истанбул има ли ? Питането е неангажиращо, всичко ще зависи от цената и тн, но принципно ако всичко с цената е наред, някой иска ли да дойде ?



Тема Re: Хайде в Истанбул! [re: Alef Mizrahi]  
Автор Meйджъp (стръв-ник)
Публикувано12.09.12 20:35



Еби ги "туристическите среди" - те само гледат как да те ощавят! Моята импровизирана цена за два дни (две нощувки), транспорт и билети за състезанията се връзка около 200-250 лева.

Иначе аз се замислях за миналата година повече, ама така и не стана... Тази тенисът умрЕ, особено при жените...









Тема Re: Хайде в Истанбул!нови [re: Alef Mizrahi]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано12.09.12 20:36



Догодина може и да се класирам там,но за тази няма как да стане просто..




Тема >>>нови [re: Alef Mizrahi]  
Автор Meйджъp (стръв-ник)
Публикувано12.09.12 22:59



>>>











Тема Re: >>>нови [re: Meйджъp]  
Автор Alef Mizrahi (човек)
Публикувано13.09.12 10:59



Готино предложение, но как да кажа - на мен ми се гледа Серена, а при 8-те най добри никога не се знае дали ще стигне до полуфинал или финал. Естествено, логиката показва, че ще стигне, но кога при жените логиката е имала някакво значение...

Така че аз обмислям да отида през целия турнир, дори да няма билети за финалите /много е вероятно, в Рим нямаше/, поне груповата фаза да изгледам - така ще гледам Серена поне в 3 мача, а ако е рекъл Господ и във всичките 5 :)



Тема Re: >>>нови [re: Alef Mizrahi]  
Автор Meйджъp (стръв-ник)
Публикувано13.09.12 11:41



То и аз съм почитател да се гледат по-скоро груповите фази на подобни турнири, защото това ти гарантира да видиш всички замесени участници, иначе не е ясно кой ще достигне до втората фаза и може да пропуснеш някой любимец :)

Иначе побързай с билетите, особено за финалите, защото миналата година свършиха за сравнително бързо време.










*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.