Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 28.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Този клуб..нови  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано11.09.12 07:59



..се превърна в помийна яма. Жалко за хубавите хора тук, жалко, че точно тези, които трябва да се грижат за клуба, плюха на него.

Това място вече буквално вони.

Честита титла на Мъри. Заслужи си я.



Тема Re: Този клуб..нови [re: speranza]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.09.12 08:10



Хайде да не се взимаме чак толкова насериозно все пак... ;)
Иначе не аз започнах всичко това. Ако се проследи темата на Шевченко за финала ще се види, че той започна с обидите и псувните, а дяволчето е кибритлия и не остава длъжно никому. Може би трябваше да не обръщам внимание и да оставя думите палячо, смешник, нещастник и т.н. да минат ''незабелязано'' но уви. А и само щяха да се отложат нещата, по-добре, че стана, защото от това по-голяма излагация трудно ще се получи за в бъдеще.
Не ми е приятно от това което стана със сигурност, но освен с култови теми, фермани, офове и какво ли още не, тези клубове са известни най-вече със скандалите... Това трябва да го знаеш/знаете.
Ако решите пуснете тема в която да ни гласувате вот на недоверие и си изберете други двама модератори, определено това не трябваше да се получава наистина.
Съжалявам наистина, защото винаги първо съм мислил за просперитета на клуба, който благодарение на една задружна групичка от около 10/15 човека направихме от този клуб номер 1 сред всички останали като качество и това дори и Шевченко не може да го отрече ако си сложи ръка на сърцето иначе грех му на душата.
Ае :)



Тема Re: Този клуб..нови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано11.09.12 08:31



Разбира се, ти никога не си виновен! Нищо, че през цялият финал мазничко пускаше допълнително масло в огъня, за да дразниш при положение, че не играе твоя любимец...



Тема Re: Този клуб..нови [re: speranza]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано11.09.12 08:32



Този клуб е мъртъв и никога няма да бъде същия. Всички знаем след кое събитие!



Тема Re: Този клуб..нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.09.12 08:35



офф
пфф
уфф

напротив, виновен съм.

ъъ в крайна сметка Нажат се жалваше, че клубът бил тотално замрел (ми кат го няма Рафата), те ти бомба сега :))



Тема Re: Този клуб..нови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано11.09.12 08:43



И още нещо, тоя клуб замря много отдавна. Тук вече не се пускат качествени мнения за тенис, а е място за най-много някое чатче по време на тенис мач. Това, което беше и това което е сега - разликата е много голяма... Тук вече се обсъжда сакото на приятелката на Мъри повече от бекхенда му... Много жалко, но тази битка я загубихме преди години. Аз се радвам за тези години, с много от хората ще контактувам и обсъждам различни теми и за в бъдеще, но нека си кажем истината, отдавна не сме на нивото от преди... Някои сме изчерпани да пишем сериозни неща, а нова вълна няма. Така и не се появи никой сериозен през последните 2-3 години...



Тема Re: Този клуб..нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.09.12 08:53



Абе появи се един ама....



Ами сериозно, точно това ми е голямата болка и сто пъти съм го казвал, че най-новото поколение с редки изключения разбира се на са по форумите, а по фейсбука и скайпа.
Това е дълга тема, а на мен ми се спи, че много неща писах и се уморих, а ме чака и тенис на корт следобяда :)
Но за това може да се пише много, по-късно ще го направя, не знам кога де, а истината е, че пусне някой нещо сериозно и никой не пише, ама това го има и в другите клубове - точно за изчерпването иде реч, уф



Тема Re: Този клуб..нови [re: speranza]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано11.09.12 10:27



О, това с помийната яма е много отдавна ясно



А на тези двамата отдолу с дискусиите за липсата на тенис-коментари и сакенцето на Ким- ами хак да ви е, защото някои хора тук ако се осмелят да си отворят устата да си изкажат мнението, и специалистите им се хвърлят като диви вълци как нищо не разбират. Ами по-добре за сакенца да се изказвам, честно.
Впускането в отвратителни и гнусни лични нападки на пияни тъпанари, развихрило се снощи (колко показателно, че единият пиян тъпанар подхвана песента отпреди време на другия изявен такъв) пък по-добре въобще да не го споменавам, то говори само за себе си.



Тема Re: Този клуб..нови [re: speranza]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано11.09.12 10:37



В началото ми беше забавно, признавам си, но после нещата загрубяха и вече не смеех да иронизирам никого.
И Дяволчето е невинно - другият започна да пищи като ощипана госпожичка заради този вятър и този ден почивка и макар да има право за второто, то не е необходимо да ореве цялото клубче. Просто на Дяволо му кипна и не е можал да се сдържи за разлика от някои други.

Редактирано от lchWill на 11.09.12 10:43.



Тема Re: Този клуб..нови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано11.09.12 11:50



Дявола си има определен грях, но той не беше свързан конкретно със снощните събития. Шевченко също има право за много неща, но заради напрежението ситуацията се изроди.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.