Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 01.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Новак Джокович - Анди Мъри - финал US OPEN'12нови  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано10.09.12 20:02



И така последният финал за 2012 в турнирите от ГС трябва да започне след 3 часа. Нека да направим едно бързо проучване кой за кого ще е тази вечер.

Извън 5-мата, за които е ясно - мен, Сперанца, Их Вил, Значката и Бълби, то от неутралните мисля, че ще подкрепят Ноле - Хенман, Сандро, Др.М, Кристиансен и Агаси. Хенман може би ще е леко раздвоен, защото ще заложи за Мърката и негова победа би му донесла играта.

За Мъри според мен ще са Дявола, Бандита, Джой, Наджата, Фогела, Петита, Мизрахи. Някои от тях ще са за да има по-голямо разнообразие, други задето Ноле размазваше миналата година Надал, а трети за да видят Федерер като номер едно в края на годината.

Да видим дали съм познал ?



Не ми е ясно за кого ще са Орела, Балета, Анди, Наки и Хингис, дано да се включат за мен ще е интересно. Имам бегли предположения, че Орела ще каже, че едва ли ще гледа този скучен тенис без господ Федерер, но да видим :))
Ако изпускам някого е по невнимание, нека да си каже и той -))

Редактирано от shevchenko на 10.09.12 20:02.



Тема Re: Новак Джокович - Анди Мъри - финал US OPEN'12нови [re: shevchenko]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано10.09.12 20:12



За Джоко,но ще ми е малко кофти за Мъри ако падне.С тия 0 титли от шлема





Тема Re: Новак Джокович - Анди Мъри - финал US OPEN'12нови [re: shevchenko]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано10.09.12 20:24



За мен най-голямата загадка ще е играта на Мъри довечера, дали ще напомни за нивото си от 1/2 финала и финала на ОИ + финала на Уимбълдън или ще бъде близък до това, което показа досега в турнира, което лично мен не ме впечатли никак. Даже може да се каже, че това му е поредния малко щастлив финал, след като Чилич не можа да поведе с 2-0 от 5-1 гейма във втория сет, а Бердих беше турбо трагичен на вятъра. Все пак в Лондон, Мъри беше доста колеблив срещу Багдатис, но после победи Ноле и Федерер в стрейтс, така че имам едно на ум.

За Ноле съм сигурен, че ще играе на доста високо ниво. В 1/4 финала и 1/2 имаше по един момент, когато леко намаляше газта (началото на втория сет с Дел По и средата на третия с Ферер), така че ако Мъри покаже най-добрия си тенис и се възползва от тези леки колебания на Ноле можем да станем свидетели на някоя класика, в противен случай сърбина трябва да вдигне шестата си титла от ГС.



Тема Re: Новак Джокович - Анди Мъри - финал US OPEN'12нови [re: shevchenko]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано10.09.12 20:24



Дано се получи страхотен и изпълнен с напрежение и красиви отигравания финал..

Нямам достатъчно смелост да заложа на Ноле по-крупна сума въпреки,че съм някак вътрешно почти убеден че финала си е негов..




Тема Re: Новак Джокович - Анди Мъри - финал US OPEN'12нови [re: AndyR]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано10.09.12 20:27



В крайна сметка ти за кого си ? :)



Тема Re: Новак Джокович - Анди Мъри - финал US OPEN'12нови [re: shevchenko]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано10.09.12 20:34



Изниква следният въпрос: Готов ли е Анди за титла от шлема или ще се надриска по традиция на финали на такива турнири? Факт е, че вдигна много нивото си в последните месеци и може би дава заявка, че вече е готов. От друга страна пък всички знаем на такъв етап от турнири от шлема какъв е крайният резултат. Джокович вече го е побеждавал два пъти, като единият път е бил на финал. При което възниква другия въпрос: Ще успее ли Ноле да напомни за себе си от миналата година и началото на тази или вече няма да е същият? Факт е, че е далеч от това, което показа през 2011 година, а и определено ще е по-уморен от Анди. От друга страна пък започна годината с титла на хард, така че нищо чудно да я завърши по същия начин.
Според мен двамата имаха малко късмет на този турнир - Надал го няма, в половината на Новак нямаше никой от голямата четворка, а Андрю на 1/2 финала не срещна Федерер.
Нещо ми подсказва, че този път Анди ще успее да триумфира, но силно се надявам да не е така. Трудно ще го преживея.



Тема Re: Новак Джокович - Анди Мъри - финал US OPEN'12нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано10.09.12 20:37



Go, Andy!



Чисто статистически, че и логически е време за първа ГШ титла за Мъри. И ако не бях гледал нито един мач от турнира щях да съм едва ли не 100% сигурен в това. Обаче там е работата, че гледах на Мъри и на Ноле повечето мачове и някак си не го виждам как ще стане това. Ноле си е фаворит отвсякъде.
Ае



Тема Re: Новак Джокович - Анди Мъри - финал US OPEN'12нови [re: lchWill]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано10.09.12 20:40



Хе-хе познатият песемизъм и доза умереност от твоя страна. Какъв късмет е имал Ноле ?

Победи в стрейтс намиращия се в перфектна форма Дел По, който спокойно можеше да играе финал и си играеше като котка с мишка с Ферер. Ако Анди трябваше да играе с Давид щяха да блъскат 4 часа поне със съмнителен краен резултат. На Анди му върза в досегашните мачове мисля, че е време да се сблъска с реалността отново. Титли от шлема никой даро му не дава...



Тема Re: Новак Джокович - Анди Мъри - финал US OPEN'12нови [re: shevchenko]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано10.09.12 20:40



Както дойде,ако бя заложил щях да съм твърдо за Ноле разбира се :)




Тема Re: Новак Джокович - Анди Мъри - финал US OPEN'12нови [re: shevchenko]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано10.09.12 20:41



Аз съм твърдо за Ноле. :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.