Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 01.05.24 
Спорт
   >> Тенис
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Анди Родик се отказва  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано31.08.12 01:12





току-що Чешанката каза, че в този момент Родик дава пресконференция и в нея казва, че след US Open слага край на кариерата си.
OMG



Тема Re: Анди Родик се отказванови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано31.08.12 01:39



ШОК.



А днес май е рожденият му ден?

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Анди Родик се отказванови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано31.08.12 02:16



Да.
Никой не го е очаквал толкова скоро, макар че индикации имаше отдавна...
Ама ей така изведнъж, уф. Ще липсва много, въпреки че вече не е основен фактор. :/



Тема Re: Анди Родик се отказванови [re: Diavolo]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано31.08.12 06:03



Определено шок! Знаех,че рано или късно този момент ще дойде и наистина след Уимби имаше такова чувство останало у хората ,че той няма да играе пак на този корт..
Анди винаги е казвал,че няма да играе само ,за да пълни ранклистата,а иска да е конкурентен с големите играчи и понеже явно не е вече се стигна до това въпреки всичко внезапно решение..

Радвам се,че сърцето и душата ми избра да бъде фен именно на Родик!!
:-)


Редактирано от AndyR на 31.08.12 06:04.



Тема Re: Анди Родик се отказванови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано31.08.12 06:14



Симпатяга е Анди, ама чак да липсва кой-знае колко... то последните година-две почти не го мяркахме по големите кортове. Откакто се събраха със Стефанки общо-взето се обърка нещо работата, от фенска гледна точка де, в някакъв връщач със силен сервис се превърна А-Род... И все пак жалко, един по един окапват тези, които свикнахме да гледаме през последните 10на години. А новото поколение... ами ще го видим и него де, ясно е, че Григор ще.. не знам какво ще, ама е ясно



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Анди Родик се отказванови [re: AndyR]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано31.08.12 11:19



За мен лично ще бъде много странно, защото поколението на Родик и Федерер е първото, което съм проследил от самото начало на кариерите им. Да гледам Анди в най-големите турнири е като да си изпия кафето сутрин - навик. А истината е, че тези хора не олицетворяват спорта тенис, а са просто временни участници в купона. Любичич, Гонзалес, Кория, Гаудио вече се отказаха, Банди, Фереро и Хюит едва ли ще изкарат още дълго, поне Блейк вчера игра супер.

А иначе, ако има Господ, Родик трябва да се класира за финала и там да победи Федерер с тайбрек в петия сет! :)

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.

Редактирано от Henman на 31.08.12 11:21.



Тема Re: Анди Родик се отказванови [re: Henman]  
Автор Alef Mizrahi (човек)
Публикувано31.08.12 15:38



Тъжна новина наистина. Добре, че Рафата Надал е още млад и ще го гледаме поне още 5-6 години ако е здрав, но истината е, че един по един тенисистите, които са от старото поколение си тръгват и докато при мъжете има с кой да ги заместиш, направо не ми се мисли каква скука ще настане в женския тенис, щом Серена се откаже :(

Пожелавам му последна титла от шлема на този турнир, вярно, че за това е нужно чудо, но все пак дано...



Тема Re: Анди Родик се отказванови [re: Alef Mizrahi]  
Автор alessandron ()
Публикувано31.08.12 15:46



Като го гледам Рафчо как го свиват коленцата 5-6 години да не се окажат оптимистични. То Федерер като нищо ще се откаже след Надал. А помниш, предполагам, басчето ни за титлите от ГШ на Родж и на Рафа - скоро ще си пишеш загуба и по тоя параграф






Тема Re: Анди Родик се отказванови [re: Henman]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано31.08.12 16:06



Не бях такъв фен на тениса,но откакто гледах за първи път наперения и избухливия със сила Родик в началото на 2004 всичко за мен се преобърна..Толкова радост ми е носил,че е неописуемо направо..Разбира се винаги Федерер се е изпречвал и му потушавал ентусиазма..

Да странно е и за мен вече и ме е дълбоко яд,че така и не успях да бъда в трибуните на някой негов мач...

За мен това е края на една ера просто..




Тема Re: Анди Родик се отказванови [re: AndyR]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано31.08.12 21:17



Разбирам как се чувстваш. Аз също го харесвам страшно много, макар да не ми личи. Знаех, че има намерение да се отказва, но не очаквах да е толкова скоро. Колкото и дълбоко да уважавам Федерер, силно исках да загуби в онзи драматичен мач в Лондон преди 3 години. Анди заслужаваше поне веднъж да притежава тази титла, а сега ще остане без нея. Пожелавам му да се класира на финала и да спечели титлата, независимо кой ще му е противник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.