Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:51 20.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: US Open '12 - тема за коментаринови [re: shevchenko]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.08.12 18:43



Някой приема нещата прекалено на сериозно. Прогнозите ми в почти всички случаи са грешни и обясненията за тях са меко казано глупави. Нарочно Джокович не го слагам сред фаворитите, за да не го урочасам.



Тема Re: US Open '12 - тема за коментаринови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.08.12 19:11



Дел Потро можеше да стане номер 1 в света, ако не беше проклетата контузия в китката, която му съсипва кариерата. Силно се надявам контузията в другата китка да не е сериозна и отново да стане претендент за топ 4.



Тема Re: US Open '12 - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано29.08.12 19:14



Според Матс Виландер Анди Мъри ще спечели титлата в САЩ. Значи по всяка вероятност отново ще остане без титла от шлема.



Тема Re: US Open '12 - тема за коментаринови [re: lchWill]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано29.08.12 19:22



Това си мислех и аз





Тема Re: US Open '12 - тема за коментаринови [re: Henman]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано29.08.12 23:14



Боже господи, какво се случило с форхенда на Гулбис??? За тия 3-4 месеца които го нямаше тотално го е осрал???По-криво движение не съм виждал






Тема Робсън пенсионира Ким Клайстерснови [re: Henman]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано30.08.12 02:54



Мама Ким изигра последния си сингъл мач в тура, гледам я в студиото на ЕСПН обаче, много весела и щастлива, празнува последния си мач и се кефи яко


41 титли и 3 ЮС Опъна за Мама Ким - мене лично ме кефеше ме на макс и почти винаги съм викал за нея, много е готина и весела извън корта и изглежда доста умна



Тема Re: Робсън пенсионира Ким Клайстерснови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.08.12 11:19



Имам автограф от нея, тичах по целото летище на Брюксел да я хвана, щото явно и тя закъсняваше за някакъв полет и с мъжа й също бързо се движеха - доста комична картинка всъщност, некъв 100 кила дангалак (аз) я гоня и хващам точно преди VIP-a - и досега се чудя как някой от охраната не ме застреля

Мъжът й пък ква физиономия направи, като си поисках автограф ... А и тя беше малко кисела, ма разбираемо де - като бързаш и се притесняваш, последното, което искаш на главата си, е некъв си навлек.

п.п. Голям играч беше Ким, много обичам да гледам стил като нейния - бърз, експлозивен, залага на светкавичното темпо и не дава време на опонента да поеме дъх. WTA все повече се обезличава с отказването на старите имена.




Тема Re: US Open '12 - тема за коментаринови [re: OrelaWTW]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано30.08.12 12:43



Осрал е форхенда, ама е спечелил мача. Можеше да загуби в 3 сета дори, но Томи Хаас заби уж не толкова сложен смач право в мрежата

В четвъртия сет когато беше на точка да пробие Гулбис, латвийчето играеше някакъв извънземен тенис. То не бяха асове, то не бе чудо. А колко двойни грешки направи, вече спрях да ги броя. За петия сет нервичките не ми стигнаха да го гледам, но и по-добре.



Тема Re: Робсън пенсионира Ким Клайстерснови [re: Balleta]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано30.08.12 15:05



Много готин мач беше. Вярно, Ким допускаше доста грешчици и си личеше, че и липсва игрова практика, но Робсън игра много умно и вариативно, което е направо нечувано, когато говорим за женски тенис.

Иначе Клайстерс никога не ми е била любимка, но определено ще липсва.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Какво му става на Цонга?нови [re: Henman]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано30.08.12 21:56



На 2 гейма е отпадането. Може и физически проблем да има, сега почнах да гледам. Фишони също го е позакъсал срещу Коля Дав...

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.