Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 21.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема А Кирил Терзиев е мегакомедиянови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.08.12 15:58



Да плачеш ли, да се смееш ли ... Иранецът така го размята през първата част, че на мен свят ми се зави - 5:0 точки ?!?!?! Айде и сега още едно хвърляне - 2:0 за иранеца във втората част и that's all folks. Ся седим да се надяваме на репешажи, смех, смех, смех ...




Тема Re: А Кирил Терзиев е мегакомедиянови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано10.08.12 16:06



нема такъв ташак като борците ни... викам айде класиците не можаха, ама свободната все ще донесе нещо- а то кръгла нула. тоя Руди и двата мача седеше и чакаше нещо да се случи и ако в първия мач му върза жребия и оня се прееба после по най-тъпия начин, то срещу грузинеца пестенето и дебненето го наиграха по най-левашкия начин. за Терзиев няма какво да се каже освен, че е пътувал с туристическата класа към Лондон. иранецът го размяташе като чучело и му показа що е то борба и сила. пълни комици, направо съм бесен тая Олимпиада.

VAMOS!



Тема Re: Чакай малконови [re: Diavolo]  
Автор Prototype Iblis (-----------)
Публикувано10.08.12 16:15



двата най-важни олимпийски спорта - Такова нещо според мен няма, на олимпиада медалите са с равна тежест.

Странно ми е какво искаш да докажеш, че САЩ са най спортната нация ли? Ами не са, те са страна като цяло с дебело население, опитващо се да се залъгва че спортува и хвърлящо луди пари за това от семейните си бюджети (говоря за масовият спорт).

Истината е, че е САЩ е световен лидер имащ много лобита и финансов ресурс който в средите на спорта води до най- добрите методи за поддръжка на тялото, методи за подготовка и възстановяване. Китай вече заеха мястото на СССР като втори световен лидер, запълвайки пространството оставено след рухването на съветите и съвсем логично се наместиха на тяхното място и в спорта. САЩ и Китай са двете страни на една монета и дълги години ще са на 1-во и 2-ро или 2-ро и 1-во и не ми изглежда логично да подкрепяш едните, а да хейтваш другите. Ама ти си знаеш.

Това дали нещо е допинг или не го решават група хора (не знам дали са МОК или някаква независима антидопингова организация), обаче съгласи се че няма как нещо да бъде забранено без да се знае за съществуването му.

Моето мнение е че няма спортна или не спортна нация има спортни и не спортни индивидуалности. Ако човек иска нещо и има съответният талант, находчивост и естествено доза късмет дава всичко от себе, труди се и си го постига, а не да ми се разчита на някаква си държава, която и да е тя да те дърпа нагоре или да плачеш като бебе че те натискала надолу, налягаш си парцалите и само газ и ляв мигач (в Англия десен

). Това дори не е само за спорта това е за живота като цяло.



Тема Re: А Кирил Терзиев е мегакомедиянови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.08.12 16:21



Аз па съм доволен ... от волейбола

Иначе не се хабя да се нервирам, нашият спорт отдавна си го знаем.




Тема Re: А Кирил Терзиев е мегакомедиянови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано10.08.12 16:26



е да бе- има хора, за които само поклон- Станка, Йовчев, волейболистите (и то не заради тази олимпиада само, а щото са единствените на високо ниво при колективните спортове), Малката Кобра, Далаклиев- всички те се раздадоха и достигнаха своя максимум. но такива лигави изпълнения и срамни участия ми вдигат кръвното- няма как, аз за разлика от някои наши спортисти имам спортна злоба и не искам страната ми да е в компанията на Гватемала, Китайско Тайпе и Ботсвана при медалите. ама that's just me дето се казва



VAMOS!

Тема Re: А Кирил Терзиев е мегакомедиянови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.08.12 16:37



Ми освен да хванем да се подготвим за някой спорт след 4 години в Рио, друго не виждам кво да направим.




Тема Re: А Кирил Терзиев е мегакомедиянови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано10.08.12 16:38



ми аз мисля, че в борбата ще се справя не по-зле от нашите герои.



VAMOS!

Тема Re: А Кирил Терзиев е мегакомедиянови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.08.12 16:53



Аз па си мислех некоя двойка на плажен волейбол да спретнем - поне ще играем три мача в групите със сигурност






Тема Re: А Кирил Терзиев е мегакомедиянови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано10.08.12 16:57



Тоя го мяташе нашия като маче у дирек... мааааани... срам, срам, срам...





Тема Re: България - Русия (волей)нови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано10.08.12 16:58



АЙДЕ НАШТЕЕЕЕЕ!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.