Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 21.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: свободняците стигнаха дънотонови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано11.08.12 16:29



ами то не беше много далече от акъла това- пускаш борец на 35 години и го чакаш да направи пробив... малоумие отвсякъде- отделно от това, толкова ли нямаме български борци, та половината ни са некви шиптери, молдовци и бесарабци. като натурализираш, поне вземи някой с голяма класа- а то какво... абе бегай, заеби, то бива бива



VAMOS!

Тема Re: Е тва на нищо не приличанови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано11.08.12 16:48



Не бе, знам, че е пич, затва не го нахраних снощи. Даже съм ви виждал на обща снимка с Фогела и Орела, и Сперанца май след некъв тенис мач.





Тема Re: OFF - Лондон 2012- IIIнови [re: Diavolo]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано11.08.12 17:43



Силвето - го наебаха!
от старт - И ТЯ на мах притеснена...
си изпусна бухалките:(

за сега - крепи 7 позиция...

дано
ансабъла - спечели място!





Тема ппнови [re: NUT]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано11.08.12 17:49



и на лента - Я прецакаха:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((



Тема Re: ппнови [re: NUT]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.08.12 18:30



доре вече не се ядосвам за този спорт... още преди 4 г. се обедихме в клуб олимпийски спортове единодушно доста клубари, че този спорт трябва да се извади от олимпийската игри, защото е тотално субективен спорт. не мога да ги дишам всичкие там. загуба на време, нема смисъл ;)



Тема Re: ппнови [re: Diavolo]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано11.08.12 18:38



нали съм бесно - емоционална!
ТИЯ от "журито" - ми образуват мн нерви...
дано
ансабълът НИ - ИМ ебе майката!:)))

пп мексико наби - втори гол:)
над бразил!



Тема Аре, мексиканците прибраха вересиите на бразилцитенови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано11.08.12 18:51



Макар че можеха да глътнат вода в 93-тата минута, когато Оскарчо от два метра пропусна елементарна ситуация. Честито на мексиканците, заслужено си взеха златото.




Тема Re: Аре, мексиканците прибраха вересиите на бразилцитенови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.08.12 18:55




тактически ги надиграха. бразилците за пореден път доказаха, че са супер наивен и елементарен отбор и когато няма съдийски аванти са напълно смешни и безпомощни



Тема Re: Аре, мексиканците прибраха вересиите на бразилцитенови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано11.08.12 18:59



А аз с ужас сега разбрах, че сме взели тоя палячо, дето им е на вратата

Отделно Пато не му чух името, то той 20 минути игра де, ама все пак ... Тоя сезон голям срам има да берем.




Тема Бразилиянови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.08.12 19:06



следващия домакин на летните олимпийски игри до този момент имат само 2 златни медала (в гимнастиката подарено злато и в джудото едно злато), което за страна с такива човешки ресурси и потенциал е срамно малко. На мен лично ще ми е много любопитно след 4 г. как ще се представят, защото досега винаги домакинът на игрите е надминавал себе си като представяне и обиране на медалите, дали те ще бъдат първата страна домакин извън топ нациите по медали предстои да видим.
Особено болезнени за бразилците са провалите във футбола, където явно тегне някакво проклятие върху техните гарнитури мъже и жени (а и този олимпийски турнир беше най-слабия като качество и конкренция и те пак не успяха) и в плажния волейбол, който е най-популярния след футбола в страната на кафето. Прави впечатление, че се представих много слабо и в плуването и в бойните спортове (джудо и таекуондо, където имат традиции, особено джудото), както и в леката атлетика и бакетбола.
Ако се провалят и в двата волейболни финала не искам да съм на мястото на обикновените бразилски фенове :О Но дори и двата финала да вземат (а аз не вярвам, защото САЩ и Русия би трябвало да триумфират ако има логика), то пак няма да имат 5 златни медала.
Слаба олимпиада и за Аржентина, Швеция, Канада и Испания. Австралийците също загубиха доста позиции, ама това според мен се дължи на кризата в плуването и невероятната подготовка на британските колоездачи.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.