Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 21.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Чакай малконови [re: Prototype Iblis]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.08.12 12:35



ъъъ, Китай е на светлинни години разлика от СССР, въпреки че им счупи рекорда за най-много златни медала от една олимпиада в Пекин. Виж какво съм писал, когато почнат да доминират в основните спортове тогава ще станат като СССР. Съветите бяха машина и никога не са ме дразнели, въпреки, че никога не съм бил за тях може би най-вече заради хокея и големия заряд по оста - СССР - Канада, ама това е друга тема.





Тема Re: За сметка на САЩ жени 4х100 :)нови [re: Balleta]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.08.12 12:42



Това е уникален рекорд, нямам думи. Едно от най-важните неща случили се на цялата олимпиада. Един от най-брадясалите световни рекорди си замина


Изключителен рекорд. С това постижение и с постижението на фамозния кениец, Дейвис Рудиша както и с шестте олимпийски рекорда и страхотните драми и изненади в повечето дисциплини, то ставаме свидетели на най-силната лекоатлетическа олимпиада от доста години насам.



Тема Re: Чакай малконови [re: Meйджъp]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.08.12 12:45



олимпийски фарс?
не мога да разбера какво не ти харесва на тази олимпиада, но в пъти е по-интересна от тази в Пекин, да не говорим, че толкова много хора по улици, зали и писти не съм виждал от Сидни' 2000 г.
Англичаните организараха по един уникален начин игрите, а самите обикновени хора доказаха, че обичат много спорта.
Жалко, че остават само още 2 дена :(



Тема Re: За сметка на САЩ жени 4х100 :)нови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано11.08.12 13:16



Mi 4estno kazano moje bi ot Barcelona nasam tova sa nai-dobrite Olympics!



Тема Re: Е тва на нищо не приличанови [re: TheExorsist]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано11.08.12 15:11



Версия на OS - Linux, Mac OS, Windows кой? Web browser кой?




Тема Re: Е тва на нищо не приличанови [re: TheExorsist]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано11.08.12 15:12



Никъде не съм споменал думата "грамотен" - гузен негонен бяга!






Тема свободняците стигнаха дънотонови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.08.12 15:20



Анатолий Гуидя загуби от някакъв световнонеизивестен индиец още в квалификационния кръг за влизане на 1/8 финал?!?!


индийчето размераше Гуидя като някакъв начинаец младеж. Ужас, просто нямам думи... :(



Тема Re: Е тва на нищо не приличанови [re: TheExorsist]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано11.08.12 15:21



Леекинко не схващам. Клуба "Олимпийски игри" НЕ е заключен.
Защо не може там да се дискутира също, за Бога!?






Тема Re: Е тва на нищо не приличанови [re: Naki]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано11.08.12 15:40



Са пиша от айфона, че съм на вилата, с него немам пробс. А на лаптопа ми се прееба флекстайпа и модзилата, от експлоръра нема пробс. Но компа ми е за преинсталиране ениуей. В клуб ОИ никой не пише, а Дявола ми каза, че тук става дискусията. Баси кво подробно обяснение ти дадох, а ти дори и не пишеш за олимпиада, само мен чейсваш, нито си мод.





Тема Re: Е тва на нищо не приличанови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано11.08.12 15:46



Той е Веселото духче Каспър на тоя клуб. Радвам се, че ти допада




Редактирано от alessandron на 11.08.12 15:46.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.