Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 20.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Бразилия - Италия (волейбол)нови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано10.08.12 23:20



Тоя па, мощен кур за мангалите!!! Това е волейболният еквивалент на Праселона - адски добри, но и адски мизерници и мошеници! Пожелавам им загуба след 17 пропуснати мачбола!!!







Тема Бахамски ХУЙ за САЩ на 4х400нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.08.12 23:26



Страшен четвърти пост за Бахамите, които скъсаха задниците на американците. Анджело Тейлър на последния пост за САЩ дори не разбра откъде му дойде. Браво на Бахама, за пръв път от 60 години някой друг, а не САЩ, печели тая щафета.




Тема Re: Бразилия - Италия (волейбол)нови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.08.12 23:28



Тая па, ХУЙ за Академик, Болтън и швеците на хандбал - много ясно, че Бразилия са еталон в тая игра и следва да прегазят руските дървета.




Тема Re: Респект, МАШИНИ!!!нови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано10.08.12 23:48



Одеве бях почнал да изливам ужасно гневна тирада към всички оядени комунистически задници, които посегнаха на дрийм тима на цял един народ, но после спря токът и всичко отиде в кошчето... където му е мястото.

Както и да е, майната им на уродите, има кой да ги съди. Да бъдем по-философски настроени. В крайна сметка всяко зло за добро - трудната ситуация помогна на отбора да разкрие неподозирани достойнства на тази олимпиада. Не знам какво мислят маститите спецове в клуба, но по мое лаишко мнение момчетата демонстрираха голямо израстване в два от най-слабите си компонента - колектива и психиката. Освен това блеснаха звездите на двама големи таланти - Скримов и Жоро Братоев (Цецо Соколов си е ясен - той си е машина). Специално за Жорката Братоев съм много щастлив, че му се отвори шанс за изява. Не знам за спортно-техническите му качества, лаик съм там, но това момче има ужасно позитивно излъчване, което е огромен плюс за колектива, а освен това дава вид на голям работяга и ентусиаст. Пожелавам му да го харесат в някой силен европейски отбор, в който да развие докрай потенциала си.

Иначе много се надъхах на волейболна вълна през последните месеци. Жалко, че нямаме силн първенство - с играчите му и публиката му, че да се изкефиме на малко истински спорт на живо. То е ясно, че от родната ритнитопка вече и чеп за зеле не става...





Тема Re: Е тва на нищо не приличанови [re: TheExorsist]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано11.08.12 00:56



Значи от дума не разбираш, ще го кажа директно!!
Пиши на кирилица бре КАЛЪФ, бъди патриот! Или се разкарай от този форум, тука хора дето нямат желание за 5 стинки (става буквално за 2-3 минути) да си оправят кирилицата НЯМАТ място!


Ако е служебен комп и не ти дават да сложиш кирилска подредба, кажи - тогава бих те разбрал. Иначе, НЕ!!!


Редактирано от Naki на 11.08.12 00:59.



Тема Re: Е тва на нищо не приличанови [re: Naki]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано11.08.12 02:04



Abe KALYF, dal sym obiasnenia na koito triabva, pi6em u forumite ot syzdavaneto im, preeban mi e kredora ot mesec I tree si preinstaliram kompa, drugite me poznavat I niamah namerenie to4no na tebe KALYF da ti obiasniavam. I ne mi kazvai da se razkaram, tuka samo Olympics komentiram, 6toto nema kyde. Sys sigurnost sym po-gramoten ot tebe I ne se vpregai mnogo I na mene ne mi e priatno osobeno da nemam Cyrillic.





Тема За сметка на САЩ жени 4х100 :)нови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано11.08.12 05:25



не особено голяма изненада предвид двама основни контузени на Щатите на 400м.
За сметка на това жените пак показват класа в класическата щафета. Втори златен медал за Алисън Феликс, Кармелита разби 4-я пост на Ямайка, не подобрен, а направо разбит световен рекорд, датиращ от 1985 и първа титла за Щатите в тая щафета от 1996.
Велико бягане на Тиана, Алисън, Бианка и Кармелита Джетър и голяма победа над Ямайка. Утре Алисън Феликс ще бяга за трето злато на 4x400

Редактирано от Balleta на 11.08.12 05:35.



Тема Re: Респект, МАШИНИ!!!нови [re: Meйджъp]  
Автор speranza (dreamer)
Публикувано11.08.12 09:31



Ами то почти винаги става така като 'голямата звезда' се махне от даден отбор. Това лансиране и прекомерно възхваляване на даден играч често демотивира и разединява останалите. Това не е индивидуален спорт и когато индивидуалността бъде поставена над екипността, нещата не вървят. Сега момчетата са по-сплотени и жадни да се докажат. А иначе според мен Теди Салпаров е сърцето на отбора.



Тема Re: Петър Стойчев остана 9-ти на 10 километранови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.08.12 12:29



Уникален е Петьо!


Така искаше човека да попадне в топ 8, много ме е яд за него. Имаме много бездарни спортисти заради които изобщо не и пука, но такива като Петьо и Станка са уникати и заслужават да им се сбъднат мечтите, но уви... :/
А иначе силата на Петьо е в дългия маратон, ама той не е олимпийски спорт.



Тема Re: Не знам за Станка Златева, но Великовнови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.08.12 12:31



Много ме е яд. Подцени ситуацията, имаше малшанс в първата част с това предупреждение за което май само съдиите знаеха и после секунди преди края миг невнимание и това е. Руди си държеше медала ама това е положението, некой ни е проклел спортистите :/




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.