Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 21.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: А Кирил Терзиев е мегакомедиянови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано10.08.12 20:10



мне, това значи, че аз така мисля и бих направил, без претенции да съм непременно прав. а иначе Терзиев и на репешажите го мъкнаха като чувал с картофи, но този път само с 6-0 загуби. 2 мача 1 реализирана точка, 14 допуснати- може би олимпийски анти-рекорд. а Руди поне взе лесно първата пресявка, но до бронза има още 2 препятствия- индиец и японец.

VAMOS!

Редактирано от A.Agassi на 10.08.12 20:11.



Тема Re: Е тва на нищо не приличанови [re: TCNQ]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.08.12 20:15








Тема Re: Чакай малконови [re: Prototype Iblis]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано10.08.12 20:26



...налягаш си парцалите и само газ и ляв мигач (в Англия десен). Това дори не е само за спорта това е за живота като цяло.

Taka e! :)



Тема Великовнови [re: A.Agassi]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано10.08.12 20:31



след малко късмет срещу индиеца (2 пъти излезна нашето топче на клинча), Руди е на малък финал. бори се много дефанзивно и хитро, но срещу японеца ми се струва, че това няма да е достатъчно. дано вземем още един медал...

VAMOS!



Тема Re: Великовнови [re: A.Agassi]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано10.08.12 20:42



Да му пожелаем късмет и той да вземе едно медалче.
Мама му стара, ебаси слабото представяне на тия олимпийски... пфууу!!



Тема Бразилия - Италия (волейбол)нови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.08.12 22:28



2:0 за селесао, което изобщо не е изненада, но новината в случая е как Италия направо "подгрява" Бразилия за финала с Русия. Във втория гейм кариоките оставиха скуадрата на 12 точки, като влязоха в ритъма на самба-волейбола - този светкавичен стил с много здрава защита, блок и мълниеносни атаки без никаква парабола в играта на разпределителя. Такива точки направиха бразилците втория гейм, че италианците чак не им се вярваше - особено впечатляваща беше една, в която бразилците два пъти вадиха топката в задно поле със защита и тичане в полето на италианците за втори удар, а при третия опит за атака на Италия Данте Амарал направи страхотен единичен блок.




Тема Re: Чакай малконови [re: Diavolo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано10.08.12 22:34



Не ми се правят съпоставки, щото нито имам времето, нито желанието да се занимавам с този олимпийски фарс, ама нещо ми се върти едно такова усещане, че половината титли на отвъдокеанските гмо уроди са от плуването. И тук опираме до въпроса на един мой колега: може ли някъде в необозримото бъдеще някой бадминтонист да стане най-голямата олимпийска легенда за всички времена с две торби олимпийски титли? То е ясно, че не може, щото няма 50 вида дисциплини за бройкане на тенекийки - бадминтон с малко перце, бадминтон със средно перце, бадминтон с голямо перце, бадминтон със свръх голямо перце, бадминтон с лява ръка, бадминтон с дясна ръка, бадминтон с двете ръце, бадминтон на форхенд, бадминтон на бекхен, бадминтон на закрито, бадминтон на открито, бадминтон във вода, бадминтон в пясък, бадминтон в мокра кал, бадминтон в суха кал и т.н.



... Ако се сещаш какво ти намеквам...





Тема Re: Бразилия - Италия (волейбол)нови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано10.08.12 22:50



Направо лудница... бразилците са навсякъде!!!



Тема Re: Бразилия - Италия (волейбол)нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.08.12 22:56



Е вече ше знаеш - в най-добрите си години така беха в 90% от мачовете си, още повече, че и Жиба тогава беше налице - най-силният волейболист, който съм виждал през живота си, а съм гледал и златното италианско поколение начело с Андреа Джани. Логично самбата е на финал и се надяам да унищожат мужиците както обикновено.




Тема Re: Бразилия - Италия (волейбол)нови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано10.08.12 23:04



И аз така се надявам. Бразилия играят страхотен волейбол. Красота за окото!
Също се надявам наште да вземат бронза. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.