Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 18.05.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема ФИНАЛ ОИ 2012нови  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано03.08.12 18:53



Фед вече е в зоната на мачове във формат 3 от 5 на трева.




Тема Re: ФИНАЛ ОИ 2012нови [re: OrelaWTW]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано03.08.12 18:56



Здравата е назобан за тая част от сезона, твоя човек, Ореле



Ама ако Ноле мине през Мъри този път ще му трябва 80% първи сервис.



Тема Re: ФИНАЛ ОИ 2012нови [re: OrelaWTW]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано03.08.12 18:57



Жалко за гаучото:(((((Дано само сега мистър Изгубен финал да не е другия финалист.



Тема Re: ФИНАЛ ОИ 2012нови [re: shevchenko]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано03.08.12 19:05



Това всъщност ще е още един мач за пъвото място, нали? Фед-Ноле има предвид. Фед-Мъри ще е 'само' за златото :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: ФИНАЛ ОИ 2012нови [re: naja_haje]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано03.08.12 19:09



Мда, точно така, единствения шанс Федерер да не е първи е Джокович да спечели титлата. Обаче пък Ноле има да защитава сл.седмица Канада Опън, така че дори да стане смяна може би след 1 седмица пак Роджър ще се върне на върха...

ИНаче Мъри - Федерер или Федерер - НОле за бронзовия медал щеше да е също някакво много яко. Сега Дел По ще падне със сигурност според мен, мисля че мачът е утре, така че можете да залагате.





Тема Re: ФИНАЛ ОИ 2012нови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.08.12 19:15



Е ти мислиш ли, че Дел По па имаше шанс да бие на финал след тоя маратон? Щото аз не вярвам да можеше, макар че е недоказуемо сега.




Тема Re: ФИНАЛ ОИ 2012нови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано03.08.12 19:18



Срещу Ноле щеше да падне много, но с Мъри според мен щеше да има някакви шансове да поведе с 2:0 и от там вече на магия някак си още един сет да спечели. Или пък Мъри да не издържи на напрежението... Абе с ден почивка пък макар и 3 от 5 щеше да е друго... Сега има и смесени двойки да играе...



Тема Re: ФИНАЛ ОИ 2012нови [re: OrelaWTW]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано05.08.12 09:54



Днес ще се състои още един от историческите мачове за ФЕД. Какви са Ви мненията и очакванията? С изключение на Хенман никой не коментира играта на Мъри от 1/2 финала. Аз се опитах да гледам Мъри/Джоко на някаъв стрийм но може би драмите с Пони ми попречиха и абсолютно нищо не помня от този мач.




Тема И кво сянови [re: OrelaWTW]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано05.08.12 16:22



Няма ли да можем да гледаме тениса?



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Е ти на БНТ ли разчиташ?нови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.08.12 16:41



А Фед как изпусна да насере Мъри още в първия гейм - 15:40 и два поредни втори сервиса на шотландеца и Фед се лигави с тъпи слайсчета. А сега Мъри вече започна да става по-уверен, иначе имаше гипс в началото ...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.