Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 08.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Браво на Мъринови  
Автор alessandron ()
Публикувано05.08.12 18:15



Безепелационен - евала. Страхотно представяне, показа, че няма как все винаги да му убягва голямото отличие. Честито, Анди.
А за Роджър - еми да се готви за Рио

Днес беше бледа сянка на себе си, но и Мъри игра великолепно.




Тема Re: Браво на Мъринови [re: alessandron]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано05.08.12 18:20



Честито злато на Анди! Най-накрая направи нещо голямо. Определено има голям напредък и има огромен шанс да вземе титла от шлема в близките години.
А колкото до Рио - Федерер има малък шанс за златен медал тогава, стига останалите от топ 10 да пропуснат тогавашната Олимпиада.



Тема Re: Браво на Мъринови [re: lchWill]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.08.12 18:24



Абе почкай, дет се вика - може да се окаже, че от сегашният топ 10 само Федерер ще може да ходи нормално след 4 години






Тема Re: Браво на Мъринови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.08.12 18:40



верно ли Фед е казал, че ще преследва златото в Рио? :О
А и там ще е на клей, т.е. още по-невъзможно... :о



Тема Re: Браво на Мъринови [re: alessandron]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано05.08.12 18:41



Тия приказки за умората според мен са напълно не на място. Фед игра много по-слабо срещу Бенето и Малис на Уимби, когато със сигурност не беше уморен. Отделно от това Мъри изигра съвършен мач и щеше да бъде много труден за побеждаване днес, който и да беше срещу него на корта. Нали не сте като феновете на Надал, които винаги си намират някакво оправдание след загуба?

пп Това не е конкретно към теб.



Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Браво на Мъринови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.08.12 18:43



Не бе, аз го казах

Де да го знам, може да иде и там - само на 35 ще е




Тема Re: Браво на Мъринови [re: Henman]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано05.08.12 18:43



абе никой не оправдава загубата, всички написахме, че анди заслужено спечели, беше по-добрият на корта днес.



Тема Re: Браво на Мъринови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано05.08.12 18:43



Ха, най-накрая някой да им го каже, че навсякъде чета за чутовния мач с Дел По, ама ей го Дел По си беше фит и мина през Ноле като през малка гара





Тема Re: Браво на Мъринови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.08.12 18:50



ОбъркАл си рейса нещо - да ти вадя ли всички постове след епиката Рафа - Ноле от Мадрид преди 3 години и как тя скапала сезона на Надал до края на годината? А сега сравняваш Дел Потро с Федерер, който от всички на полуфиналите беше най-дърт и е логично най-много да го повлияе дълъг мач като тоя от петък. Никой от федералните тук не се е оправдал с Дел Потро, но няма начин и това да не е повлияло. Федерер днес просто си игра слабо, случва се и на него колкото и да е чудно

Отделно Мъри игра много силно и както писах преди няколко дни - последната загуба на Уимби май е отключила тоя праг в него, който трябва да се отключи за всеки тенисист, отиващ в орбитата на най-големите.




Тема Re: Браво на Мъринови [re: Henman]  
Автор OrelaWTW ()
Публикувано05.08.12 18:51



Знам , че е за мен. Не омаловажавам играта на Мъри, Федерер игра слабо и затова загуби катастрофално. Освен добра игра Мъри извади и доста късмет. Сега ако трябва да се пишат подробности ще ми е малко трудно. Определено обаче още с Пони Федерер беше бавен на тревата. отбелязах го още в началото на 1/2 мач.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.