Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 09.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Айде - хеттрик за Фелпснови [re: Balleta]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано02.08.12 23:12



Мале утре ще е лудницата на 100м бътърфлай





Тема Re: Айде - хеттрик за Фелпснови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано02.08.12 23:15



Мда





Тема Re: Айде - хеттрик за Фелпснови [re: Balleta]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано02.08.12 23:15



А Чавич няма ли шанс?

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Айде - хеттрик за Фелпснови [re: Henman]  
Автор alessandron ()
Публикувано02.08.12 23:18



Не. Фелпс го бие твърде здраво в подводната. Льо Клос има некъв минимален, но като гледам днешните полуфинали май е само в сферата на вероятностите.




Тема Re: Бразилия - САЩ (волей)нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано02.08.12 23:19



Ся виждаш ли защо тия два отбора са ми фаворити за златото? Уникално играят в защита и на посрещане, а тия елементи са решаващи в съвременния волейбол за големите титли.




Тема Re: Айде - хеттрик за Фелпснови [re: joy_r]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано02.08.12 23:34



Нямам думи. 400те съчетано, щафета 4х100 и финала на РГ бях единствените 3 спортни събития, които не се издъниха зверски тая година.

А иначе: Милан втори в Серия А, Пипо се пенсионира, половината отбор си заминава. Една седмица по-късно МанЮ губят титлата в последната минута на добавеното време в Англия. След това Байерн пускат гол от Челси 2 минути преди края на мача. В тоя момента аз вече дишам доста тежко, лягам си - след 3 часа ме събужда земетресение в Милано.
После почва Уимби и Надал се оказва, че бензина му е бил само колкото да спре Джокович на Ролан Гарос. Поредното дълбоко вдишване.
За финала на еврото дори не ми се говори. Такава брутална доминация няма.
На финала на Уимбълдън решавам да подкрепя Анди (въпреки че го имам за лузър) -той реве накрая.
Почва Олимпиадата, аз стискам палци за "Лохтенатора" и той губи брутално два финала за една вечер.
И междувременно във Формулата Фетел и Шуми се състезават по това кой ще ми скъса нервите повече.

Май съм карък, а?

Мисля, че трябва да стоя далече от телевизора по-време на спортни събития, току виж нещо свършило като хората. Сега само Олимпийска титла на Ивет или волейболистите може да има оправи настроението (и двете са горе долу равно невероятни).



Тема Re: Айде - хеттрик за Фелпснови [re: Maldini]  
Автор alessandron ()
Публикувано02.08.12 23:39



Всичко си върви екстра, единствено Милан и тъпия "Гарос" не станаха по план, но няма пълна хубост.




Тема Re: Бразилия - САЩ (волей)нови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано02.08.12 23:42



Бре, кво стана в третия гейм??? САЩ дръпнаха с 5 точки и си запазиха разликата до края... баси. Не им знам титулярите на Бразилия, ама тоя гейм си беше баш за американците.
А от сервис грешат доста и двата отбора :/



Тема Re: Айде - хеттрик за Фелпснови [re: alessandron]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано02.08.12 23:43



Аха и Еврото. И какво остана? Само че Фед би на Уимби, нали?



Тема Re: Айде - хеттрик за Фелпснови [re: Maldini]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано02.08.12 23:44



Охх, така ме трогна, че ще ти отстъпя половината кърпички, които съм си приготвила за автобуса утре, докато следя лайскора на 50-те, където онова (

) ще стане отново шампион.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.