Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 09.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Айде - хеттрик за Фелпснови [re: joy_r]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано03.08.12 02:28



Една разтоварваща новина. Торпедото обяви по ВВС днес, че най-после се е присъединил към Туитър. 6 часа по късно вече има към 50,000 човека, които го следват. Като се има предвид, че активните хора в туитър, които се интересуват от спорт, не са толкова много, това си е направо супер постижение. Явно не само мен ме радват коментарите му.



Тема Между друготонови [re: Balleta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано03.08.12 04:56



Ребека Сони стана първата плувкиня евър в тая дисциплина - 200 бруст - която защитава титлата си на Олимпиада и първия плувец на игрите в Лондон в индивидуална дисциплина, който защитава титлата си от Пекин (малко след нея Фелпс, стана втория защитил титла от 2008)





Тема Re: САЩ - Нигерия!!! (баскет)нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано03.08.12 08:05



Unikalni sa! &#8206;29 пъти за 48 минути само надарените могат да го постигнат!





Тема Re: Айде - хеттрик за Фелпснови [re: Maldini]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано03.08.12 10:13



Торп е уникален сладур, много естествен и освободен. И аз бих го следвала, ако имах туитър





Тема Re: Айде - хеттрик за Фелпснови [re: joy_r]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано03.08.12 10:44



Да, Иън е типично Ози.
Липсата на туитър не трябва да те спира, регистрацията е за 2 минути работа. Жалко, че плуването свършва скоро

.



Тема Re: Айде - хеттрик за Фелпснови [re: Maldini]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано03.08.12 10:59



За мен свършва днес на обяд, довечера пътувам, и ще пропусна стартовете

.
Ще разчитам на инфо от вас през телефона



Тема Re: Бразилия - САЩ (волей)нови [re: Maldini]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано03.08.12 12:22



Според мен на фона на "най-добрия плувец за 2011", "най-добрия плувец за 2012", "този дето ще разбие Фелпс на олимпиадата" и т.н. малко в повече му дойде боя. На щафетата и 200м. св.стил индивидуално не успя да надскочи себе си, на гърба и съчетаното вчера уж беше фаворит, поне гърба да беше взел, а след това да се оправдае с програмата и умората за втората дисциплина.
И въобще програмата не може да е оправдание, защото тя се знае много преди да почне подготовката, да си е правил по-добре сметката и той и щаба му.

Общо 4 пъти го биха, а той взема 1 дисциплина, макар и толкова престижна, изтощителна и след супер бой над Фелпс там.



Тема Re: Бразилия - САЩ (волей)нови [re: shevchenko]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано03.08.12 12:36



Мисля, че просто не трябваше да се опитва да участва в толкова дисциплини. Само Фелпс може да издържи на такова брутално натоварване. А и вчера след гърба не мисля, че беше толкова уморен, колкото че му падна духа.

Като цяло може би още от загубата с Франция на шафетата 4х100, нещо в главата му се пречупи и спря да си вярва. Тогава наистина загубиха, когато той плува последен, ама времето му хич не беше лош, само дето Аниел направи брутален последен пост. На Нейтън Ейдриън на първи пост времето му също не беше толкова добро, ама всички се нахвърлиха на Лохте защото плува последен. За да си голям шампион, трябва да можеш да оставяш такива моменти зад гръба си, а Райън не успя. Особено кофти е в шафетите, защото чувстваш, че си издънил не само себе си, ами и целия отбор.

5 медала от една Олимпиада, 2 от които златни, не са толкова зле. Просто очакванията към него бяха да е едва ли не нещо от типа на Фелпс'04 или 08. В крайна сметка се оказа, че Лохте е просто човек. Дано да успее да се задържи в спорта до 2016.



Тема Re: Бразилия - САЩ (волей)нови [re: shevchenko]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано03.08.12 12:54



Загубата в едно състезание не те прави по-слаб плувец, нито прави победилият те генерално по-добър- справка Торп и Хугенбанд в Сидни





Тема Re: Бразилия - САЩ (волей)нови [re: Maldini]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано03.08.12 12:55



Дано да успее да се задържи в спорта до 2016.

Trudno. Togava 6te e na 32. Tova samo Popov go e pravil do 33, a toi be6e kolosalno velik, za men nai-velikia all-time freestyle sprinter, unikalen 6ampion, zadyrjal sprintovite rekordi pove4e ot desetiletie i nedosegaem cialo desetiletie.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.