Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 08.06.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Бразилия - САЩ (волей)нови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано03.08.12 00:00



Не, сега в четвъртия гейм са доста стабиляги ;) Евала. Имах предвид преди, не знам дали беше в края на втория гейм като го показаха. Та не знам дали беше само за завършилия гейм или общо, но ми се струваше, че грешат доста. Сега са много добре! Изненадан съм от САЩ :)



Тема Re: Бразилия - САЩ (волей)нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.08.12 00:02



Ми и след втория да е, само в него са разиграни 52 точки, т.е. 12-13 грешки на сервис общо нищо не е. А САЩ отдавна са си елит, 7 олимпийски шампиони гледаш - реално днес американците бият бразилците в собствената им игра, както стана и на финала в Пекин. Страхотен урок по волейбол от страна на САЩ.




Тема Re: Айде - хеттрик за Фелпснови [re: alessandron]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано03.08.12 00:03



Да и на мен Ролан Гарос ми оправи настроението достатъчно, че да изтърпя всичко след това с дълбоки вдишвания. Толкова се зарадвах след последната точка, че като скочих и си контузих коляното. Седмата беше велика!

И мисля, че най ме травмира сбогуването на Пипо, Рино, Кларънс и Сандро със Сан Сиро. Защото загубата е едно нещо - има нов мач, нов сезон, ново състезание - има как да се вдигнеш. Обаче мисълта, че повече никога няма да ги видя в червено-черно и ми дойде нанагорно. И някак си много красиво беше как Кларънс подаде за последния гол на Пипо, както толкова много пъти преди.



Тема Re: Даже 100 точки за първите два гейма всъщностнови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано03.08.12 00:05



Еми 24 сгрешени сервиса от 100 точки малко ли е? Почти 1 на всеки 4 сервиса е. Бе карай, както и да е... просто ми направи впечатление :)



Тема Re: Бразилия - САЩ (волей)нови [re: alessandron]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано03.08.12 00:06



Мухааха, палячовците от Бразилия и най-големия клоун за всички времена Бернардо Резенде доволно посрани.



Сега искам 1/4 финал Полша - Бразилия.

Впрочем аз гледам от началото на третия по тв-то, но коментарите в спортал са че съдията е осрал втория гейм и сам е върнал кариоките в играта. Доста коментари и всички до един на едно и също мнение, явно е имало нещо.

Иначе на плуването не ви се меся, ама тоя Лохте се оказа голям балон.



Тема Re: Даже 100 точки за първите два гейма всъщностнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.08.12 00:07



Ми малко е я - вкарват 3 от 4. Сам сметни какъв процент е това.




Тема Re: Бразилия - САЩ (волей)нови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.08.12 00:09



Хех, Резенде и Веласко са най-великите волейболни треньори на национално ниво, така че и милион клоунади да направи Бернардиньо, пак остава недостижима легенда в тоя спорт.
Иначе нека изчакаме и финала, преди да ги насираме. Дъртички са вече бразилците, но въпреки това са опасни.




Тема Re: Бразилия - САЩ (волей)нови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано03.08.12 00:12



Леле утепаха ги от блок само





Тема Re: Бразилия - САЩ (волей)нови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.08.12 00:17



Истината е, че срещу САЩ само с флот и техника не става - те са твърде добри на посрещане и като не ги затрудняваш константно, следва светкавична атака. Бразилците втори мач ги гледам, че изнемогват в нападение, твърде много хаотични атаки правят и тоя път не можаха да наваксат само в защита. Мурильо не е в много добра форма, Висото и той не изглежда както в Тренто. А американците са си на шест, Прийди особено се е надъхал и оказва страшна подкрепа на Стенли, отделно и Андерсън много играе и това разнообразява атаката на американците. Браво на тях, радват ме много.




Тема Re: Айде - хеттрик за Фелпснови [re: Maldini]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано03.08.12 00:18



Мм, леглото си е легло

. Макар че аз тези дни бих спала с кеф в хладилника, много жега, ейй...

Австралийците са трагични, много трагични. Чак се чудя това им излагане да не е нещо като бойкот заради орязаните преди олимпиадата премии...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.